Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Witam mam problem wiecie może co je Warp stalker. Bo jest jako bestia przejąłem go sobie a on nie chce ani mięsa ani chleba nawet maną próbowałem . Pierwszy raz mi sie takie coś zdarza i on będzie jako moja trzecia bestia ale bez jedzenia odejdzie długo się nim nie naciesze :/ .

20080613180228

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 18:02, Renchar napisał:

Witam mam problem wiecie może co je Warp stalker. Bo jest jako bestia przejąłem go sobie
a on nie chce ani mięsa ani chleba nawet maną próbowałem . Pierwszy raz mi sie takie
coś zdarza i on będzie jako moja trzecia bestia ale bez jedzenia odejdzie długo się nim
nie naciesze :/ .


Rybki i owoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 03:40, SoieR napisał:

2vs2 jest najmniej "opłacalne" ;)


To zależy od raitingu. Może jest i najmniej opłacalne ale na pewno jest najłatwiejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram Ud rogalem na pvp. Dlaczego ud rogal?
Po:
1. Rogal jest jedną z najlepszych postaci pvp,i sam może zownić każdą klasę bez większych problemów
2. Ud ma WotF(Jeden z lepszych raciali na pvp)
3. Ud ma kanibalizm
4. Ud sie syderczo smieje
5. A kim mamy grać? Garbatym orkiem czy może niezwykle "orginalnym" Belfem ktorym chyba gra 50% populacji w wow.
6. Mógłbym zadac to samo pytanie dlaczego 90%rogali ally o gnomy. Przeciez gnomy powinny zostac ZDEPTANE przez taurena/draeina w wirze walki i juz nigdy się nie odrodzic. Ot taki racial by miały. Ale pytania nie zadam by uniknąc zbędnej kłótni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 20:49, Solstheim napisał:

6. Mógłbym zadac to samo pytanie dlaczego 90%rogali ally o gnomy. Przeciez gnomy powinny
zostac ZDEPTANE przez taurena/draeina w wirze walki i juz nigdy się nie odrodzic. Ot
taki racial by miały. Ale pytania nie zadam by uniknąc zbędnej kłótni

Czemu w takim razie grasz undeadem, który na rogala się nie nadaje, bo w promieniu wielu metrów cuchnie zgniłym mięsem, niby jak ma się ukryć? Ja widziałem więcej nelfów rogali niż gnomów, chyba, że na 19lvl, gdzie jest to najlepsza rasa do twinka. Zaś Belf byłby ZNACZNIE oryginalniejszym, najbardziej sztampowa rasa rogali to właśnie ud, belfy to rzadkość (więcej wśród nich magów/priestów/locków, no i oczywiście są jedyną rasą do paladynów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytanie ze zrozumieniem FTW. No nic chciałem uniknąc dyskusji ale skoro zacząłeś.
Gdzie ja napisałem ze wiekszość rogali to belfy? Napisałem 50% populacji, można to zrozumieć jako metafore tego że tych osób jest bardzo duzo. I nie chodzi o rogale a o wszystkie klasy, popularność belfa jest dlatego iż jest to jedyna "ładna" rasa hordy, nie denerwuje mnie to ale poprostu mam przejedzenie tą rasą. Nie wiem gdzie ty grasz ale na Spinebreakerze na BG na 10rogali jest 7 gnoma 1 dwarf 1Nelf 1Human.
Masz racje że Belfe rogale to rzadkość a wiesz czemu? Bo po co komu tak iracial jak wyssanie many.. bez przesady ale rogal to ma zabijać i przeżyć samemu jak najdłużej( np. WotF UD, i gg lockowi/priestowi z fearowaniem).
Jesli my się uprzeć(z punktu widzenia bardziej RP) można by powiedzieć że UD to najlepszy Rogal gdyż wystarczy ze się dotknie otrzem swojej broni zanim ją komuś wbije, a powinien zaaplikować wszystkie znane choroby świata azzeroth.(No chyba ze Ud smierdzi, ale bakterie i inne choróbska na nim się nie rozprzestrzeniają)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czytanie ze zrozumieniem FTW. No nic chciałem uniknąc dyskusji ale skoro zacząłeś.
> Gdzie ja napisałem ze wiekszość rogali to belfy?
Sam masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem... dokładnie napisałem, że najmniej rogali gra jako belf. Najwięcej jest undeadów. Zarzucasz (ogólnie, cała gra), że Belfy są nieoryginalne, bo jest ich mnóstwo, ale patrząc tylko przez pryzmat tej jednej klasy (rogal), belf rogal jest równie oryginalny, co ork rogal, a może nawet rzadszy.

> Masz racje że Belfe rogale to rzadkość a wiesz czemu? Bo po co komu tak iracial jak wyssanie
> many.. bez przesady ale rogal to ma zabijać i przeżyć samemu jak najdłużej( np. WotF
> UD, i gg lockowi/priestowi z fearowaniem).
Nigdy nie grałeś BElfem, prawda? Wysysanie many, heh... 120 many wysysane co 30 sekund jest praktycznie bezużyteczne w większości przypadków. Skillem, który się liczy jest Arcane Torrent, który o ile w przypadków casterów jest właśnie dość nieprzydatny (max 460+ many co 2 minuty przy pełnym naładowaniu, co też nie jest proste), o tyle u rogali daje 30 energii, które naprawdę mogą przyspieszyć combo. Do tego pobliscy wrogowie mają silence na 2 sekundy, a to raczej rogal znajduje się blisko casterów, jako lock muszę podbiegać do innych graczy (takie coś to robię tylko na 1-on-1 gdy muszę komuś dać jeszcze jednego interrupta).

WotF faktycznie wydaje się przydatny... ale grając przeciwko rogalom ally nie widzę jakiś słabości z powodu braku tego skilla, po zdobyciu Cloak of Shadows i trinketu (trinket dalej się przyda, bo Will nie zdejmuje np. Blinda czy frosta) nie jest już tak niezbędny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam prośbę, niech ktoś rzuci drzewkiem dla shamana.
Serdeczne dzięki. :)
Mówię od razu, że potrzebuję do fast exe.

Jaquera23 - nie ma takiej możliwości, potrzebuje pre-paida, kartę kredytową, lub... konto trailowe, które upgradniesz. :D Polecam to ostatnie, masz jeszcze 10 dni za freeeee. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 22:32, Jaquera23 napisał:

aha.. to najpierw musze sobie zalozyc sobie konto.. a pozneij dopiero instalowac gre
ktora kupie?


Tak, dokładnie. Przy zakładaniu musisz podać coś tam z pre-paida, lub numer karty kredytowej. :)
Dlatego polecam najpierw załatwić sobie triala. Jest tylko jeden minus... Chwilkę go będziesz pobierał. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nic to jutro sobie to zrobie jak bedzie gra. bo ja myslalem ze jesli kupuje wowa+ dodatek to juz przez ten miesiac moge sobie grac itd.. a nie ze potrzebuje jeszcze kupic ta karte :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fast exe ? Chodzi Ci o lvlowanie, tak ? Więc jeżeli tak do 40 lvla idziesz w elemental, a potem przerabiasz się na melee. Podobno tak się lvluje szamana ale głowy nie dam więc może ktoś jeszcze się wypowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 22:27, Jaquera23 napisał:

witam
Jutro jade do empiku po Wowa+ dodatek i mam pytanko: kupujac wowa mam miesia gry za free
wiec nie musze odrazu brac rowniez tej karty pre paid.

Tak, do pakietu wow+dodatek także masz dodane triale. Tworzysz konto na 10dniowy trial(lub na 14 dniowy jak ci taki dodali), dodajesz do niego cd-keya z wowa i masz 40 lub 44dni za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 22:38, oOreVenOo napisał:

Fast exe ? Chodzi Ci o lvlowanie, tak ? Więc jeżeli tak do 40 lvla idziesz w elemental,
a potem przerabiasz się na melee. Podobno tak się lvluje szamana ale głowy nie dam więc
może ktoś jeszcze się wypowie.

Z tego póki co altem bije do 40 melee, to równie dobrze mógłbym ubrać clothy i bawić się elemental - ba, pewnie byłoby szybciej. Jak nie wejdzie na moba windfury, czy tam kryt, to bijemy go mozolnie z melee. Zakładam, że dual wield + stormstrike znacząco poprawia sytuacje, ale do 40 jest kiepsko. Przyspieszanie zabijania shockami = zużycie many = równie dobrze można elemental.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UD może i nie jest zbyt ładny ;P ale i tak jeśli mialbym wybierać rase na rogala w hordzie wolabym już jego niż jakiegoś ciotowatego belfa ;) Racja leży po obu stronach tzn. belfów jako belfów jest masa ale jeśli wziąść pod lupe rasy jakie są brane na rogali jestem pewien że na większośći realmów ud bije wszystko inne (dużo ludzi chce być cool ;P)

A co do gmomów rogali to hmm... wydaje mi sie że to przez ich rozmiar i klimat rasy ( taak klimat rasy ;)) tzn. mam nelfa hunta (lolmeld rządzi ;P) ale jest on strasznie duży i nieporęczny ;( a takim małym gnomem łatwo skakać komuś nad głową gdy ten czuje sie totalnie zdezorientowany, a to ważne w przypadku rogali. Tak więc mówiąc że gnom ma atut w postaci małego wzrostu nie musi wcale biegać o ich targetowane (choć to też pewnie ma znaczenie). A i jeszcze jedno niby nelfy mają "najmocniejszy" stealth ale wydaje mi się że to właśnie skradającego się gnoma w większości przypadków ciężej przyuważyć zważywszy na to że wiele osób słucha muzyki grając więc ostrzeżenie dźwiękowe odpada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się