Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 21.06.2008 o 13:14, michal hunter napisał:

Siemka. Czy mozna sciongnąć skondś wszystkie patche do WoWa na raz, jakoś spakowane
czy coś, bo troche długo sciongało by sie je pojedyńczo:D:D

poszukaj linku na wowwiki do patcha 2.4 (full) od niego juz tylko kilka małych jest ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dałem zaufanemu kumplowi dane do konta aby ten mógł mi aktywować konto (bo mój prepaid się spóźnia...) - ten je opłacił na miesiąc (jest informacja w Payment History i mogę grać), ale nie pokoji mnie to, że na stronie z moim kontem pisze teraz "Account Status: Canceled" (tam po lewej, gdzie jest informacja o koncie). Powinienem się martwić, czy to normalne i nie ma się czym przejmować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mmm.. normalne... ;) kolega opłacił ci konto kartą na miesiąc więc dał "cancel" żeby mu nie pobierało automatycznie z karty kasy z miesiąca na miesiąc, tak mi się przynajmniej wydaje ;P ale nie jestem pewien bo ja pp płace ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yuhu ! rodzice mi kupili wowa za swiadectwo z paskiem a wiec mam pytania:
1.nie mam karty pre paid pozniej kupie ale narazie chce wykorzystac darmowy miesiac gry i mam pytanie czy mozna zmieniac dowolnie sposob platnosci?
2.Ktos podawal linka na kilkunastej stronie tylko nie wiem na jakiej statystyki serwerow czyli ile ludzi jest po sojuszu a ile z hordy
No to tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, w sumie rok mnie nie było w świecie WoWa, tak więc proszę o was o odpowiedź :)

1. Jakie addony są teraz na topie, czy wyszły przez ten rok przerwy jakieś nowe ciekawe addony?

2. Czy opłaca się w ogóle brać engineering? Nie pod kątem zarobków, a raczej pod względem przydatności tejże profesji i zabawie z niej płynącej.

3. Jak wygląda levelowanie? Ostatnio levelowałem chyba jeszcze w 2.1, nie wiem czy dalej opłaca się korzystać z poradników do szybkiego bicia leveli, czy też można wreszcie spokojnie expić gdzie się chce, bez jakiegoś planu?

4. Swego czasu gdzieś na www.mmo-champion.com przeczytałem o specjalnych ustawieniach do WoWa, które minimalnie zwiększają jakość grafiki (np więcej roślin wyrastających z ziemii), ale nie mogę już ich nigdzie znaleźć. Może ktoś z was wie gdzie je znaleźć, albo się nimi podzieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 16:56, Sth`Devilish napisał:

1. Jakie addony są teraz na topie, czy wyszły przez ten rok przerwy jakieś nowe ciekawe
addony?

Uh... Quest Helper? Wiele się nie zmieniło, dla rajdowców standard to dalej CTRA/Ora, Omen, Bigwigs/Deadly, dla każdego innego coś od barów, jakiś Cartographer i właściwie tyle. No i WWS.

Dnia 21.06.2008 o 16:56, Sth`Devilish napisał:

2. Czy opłaca się w ogóle brać engineering? Nie pod kątem zarobków, a raczej pod względem
przydatności tejże profesji i zabawie z niej płynącej.

Czapeczki z Sunwella, plany są BoE, więc czasem można znaleźć na AH, a są raczej najlepsze w swoim slocie - albo "prawie że". Reszta jest mocno nieistotna, być może na Mana Injectorach można coś zarobić - no i na Mote Extractorze.

Dnia 21.06.2008 o 16:56, Sth`Devilish napisał:

3. Jak wygląda levelowanie? Ostatnio levelowałem chyba jeszcze w 2.1, nie wiem czy dalej
opłaca się korzystać z poradników do szybkiego bicia leveli, czy też można wreszcie spokojnie
expić gdzie się chce, bez jakiegoś planu?

Poradniki zostały zaktualizowane po zwiększeniu expa. Największy ból to dalej 40-48, gdzie masz 8 leveli do nabicia w 3 strefach, a questy = latanie po całym świecie dla marnego expa. Od 48 otwiera się Un''goro do 50, a potem już z górki, przy nowym expie wyskoczysz do Outlandów bez problemu, pewnie mając jeszcze całą strefe questów do zrobienia - więc można i do 60 zaczekać, chociaż upgrady dla altów bardzo kuszą.

Dnia 21.06.2008 o 16:56, Sth`Devilish napisał:

4. Swego czasu gdzieś na www.mmo-champion.com przeczytałem o specjalnych ustawieniach
do WoWa, które minimalnie zwiększają jakość grafiki (np więcej roślin wyrastających z
ziemii), ale nie mogę już ich nigdzie znaleźć. Może ktoś z was wie gdzie je znaleźć,
albo się nimi podzieli?

Całą różnicę można podsumować - więcej trawy. Zdecydowanie nie warto sobie zawracać tym głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

super... znowu to samo pytanie (po raz 25 na nie odpowiem)
1. zakładasz trial na stronie wow-europe na wszelki wypadek podam adres http://teaser.wow-europe.com/
2. po założeniu konta uzupełniasz je kluczem wersji full
3. grasz

Nie wiem po ci numer karty ale to szczegół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie moglem juz edytowac tamtego postu i mam pytania 1. dobrze robie ze sciagam ze idg patha zamiast z blizzard downloadera?2. a jak sciagne tego patha to gdzie mma go wypakowac
sciagam z idg bo tam jest predkosc bo na idg jest predfkosc 65KB/s i nie ma lagow a na blizardzie 10KB/s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spotkał się ktoś z takim defektem w działaniu addonów (patrz ramka questa i to zbędne "you shall be granted a title")? Mam ich całkiem sporo, dlatego nie użyję narazie metody prób i błędów, bo trochę to może zająć, a ów błąd wyjątkowo mnie irytuje :)

20080621205046

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 20:52, Sth`Devilish napisał:

Spotkał się ktoś z takim defektem w działaniu addonów (patrz ramka questa i to zbędne
"you shall be granted a title")? Mam ich całkiem sporo, dlatego nie użyję narazie metody
prób i błędów, bo trochę to może zająć, a ów błąd wyjątkowo mnie irytuje :)


Prawdę mówiąc to ja tak. To wina EQL (extended quest log). Tak było u mnie.

Wystarczy zainstalować nową wersje EQL, która nazywa się beql ;p (bayes eztended quest log)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, miałeś rację :) Jakimś cudem przeoczyłem ten mod przy aktualizowaniu mojego UI.

Mam jeszcze jedno pytanko, mianowicie jakie talenty są teraz najlepsze do levelowania dla rogue i maga. Nie potrzebuję konkretnych buildów, tylko sugestie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeinstalowałem dzisiaj system i mam problem, po ustawieniu grafiki na full mam coś co można opisać jako cięcie się grafiki i dźwięku. Miał ktoś kiedyś taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 21:59, Sth`Devilish napisał:

Dzięki, miałeś rację :) Jakimś cudem przeoczyłem ten mod przy aktualizowaniu mojego UI.

Mam jeszcze jedno pytanko, mianowicie jakie talenty są teraz najlepsze do levelowania
dla rogue i maga. Nie potrzebuję konkretnych buildów, tylko sugestie :)

o rogaliku nic nie powiem bo nie wiem ;) natomiast co do maga to... hmm... ogólnie z tego co widze to utrzymuje się tendencja lvlowania frostem (najlepiej prosto w to drzewko ładować talenty alby szybko dojśc do "ważnych" talentów jeśli ma to już być frost) ale ja lvlowałem fire i wcale nie było mi "źle" wręcz przeciwnie, mobki padały szybko i sprawnie, fakt że dość często trzeba przycupnać i popić troche wody ale coż coś za coś ;) jedyny "problem" jaki widze z lvlowaniem fire i to tylko na serwerach pvp to to że jak dojdzie do "solówy" to może być cieżko i nie przyjemnie... ;] zdecydowanie odradzam arcane bo to trzewko jest totalnie "zakręcone" i przez długi czas nie dostajemy praktycznie nic o pomogłoby nam w jakiś znaczny sposob w expieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Po czasie trwania konta trialowego aktywowalem full gre
Przy edycji konta przy historii rachunku pojawil mi sie napis

Notes: Your Electron Visa will be automatically billed on 22 July 08 23:04 CEST

Czy ktos wie jak to zmienic poniewaz nie jestem do konca przekonany czy bede gral dalej po tej dacie w WOW??

Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybierz Cancel Account - i w powodzie podaj zmiania sposobu płacenia :P Możesz grać dopóki się abo nie skończy, jak się skończy konto będzie frozen i będzie trzeba wykupić abo by grać dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ale będę szczery a nie możesz sobie wpisać w google leveling guide ?? ciężko ci ? a sprawdzić worldofwarcraft.com w dziale guides też nie łaska? Zaraz ktoś powie że się czepiam ale przepraszam bardzo to chyba nie jest wysiłek ruszyć głową i znaleźć to czego się szuka. I owszem to to jest wątek problemy i pytania ale nie wątek idiotyczne problemy i pytania.

@lukase ten patch to .exe jak bardzo chcesz możesz go wrzucić do głównego katalogu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się