Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

a gdzie bo u weaponsmitha nie widzialem a jest tylko 3 co spzredaja 1 weapon smith 2 spzredaje ubbrania 3 tarcze a kto bron spzredaje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem w poczatkowej wiosce i ta wioska jest bardzo mala i pzreszedlem wwszystkie domy i sa tylko 3 npcty sprzedajacy cos ale nie ma tam gun albo bow mercahnta
amunicja tez sie skonczyla :/ znlazlem tylko tego co sprzedaje amunicje ale gun mercahnat nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To idź od razu do stolicy. Zainstaluj Cartographera (addon) i będziesz miał całą mapę. Tam na pewno kupisz amunicję, a broń po prostu znajdziesz w czasie gry/dostaniesz z questa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie, dlaczego w Titan Panelu nie wyświetla mi się dolny pasek, tylko ten górny? Sprawdzałem w opcjach i wszystkie AddOny włączone są, jednak dolnego paska nie ma. Tak dla formalności - wszystkie AddOny mam legalne z curse''a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 22:22, lukase napisał:

a jak isc do stolicy bo u tauernow jest taki mur


Sorry za to co teraz powiem.. Ale..
CZY ku... grałeś kiedykolwiek w jakś grę wcześniej? Rusz głową chwilę.. Pogadaj z NPC, którzy są w wiosce, wypełnij od nich zadania.. CZYTAJ podpowiedzi, które masz przy loadingach i które na starcie ci się pojawiają..
A przedewszystkim UŻYJ mózgu, nie tylko klawiatury na forum..
Widzisz ścieżkę? To może spróbuj się nią przejść? pobiegaj trochę po okolicy.. >.>''
Użyj czasem googli..
Na stronki, które co chwila są tu podawane zaglądasz?
http://www.wowhead.com
http://www.wowwiki.com
??
To podstawa jeśli chcesz coś o tej grze wiedzieć >.>''

>>jestem taurenem hunterem i mam pyatanie czy mozna kupic lepsze guny czyli te pistolety takie?

Niestety nie.. Można co najwyżej sobie wystrugać, i to tylko z kamieni, lepsze guny, ale nie pistolety takie, tylko takie inne, na wodę >.>''''
A na serio.. Jak myślisz? Że do końca gry ze startowym gunem będziesz biegać? Toż nawet w Quake z czasem się coraz lepsze bronie zdobywało >.>''

Jeśli cię obraziłem, albo wkurzyłem?.. Trudno.. Ale strasznie mnie denerwuje ludzka głupota >.>'' A takich pytań nie da się inaczej nazwać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 09:31, 666Alucard666 napisał:

A i jeszcze mam takie pytanka czy gra chodzi pod Viste?


Chodzi, ale trzeba trochę pokombinować najpierw i ustawić launchera i updater żeby uruchamiały się z uprawnieniami administracyjnymi. Inaczej będą problemy z patchowaniem. Potem już śmiga całkiem ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 22:06, lukase napisał:

jestem w poczatkowej wiosce i ta wioska jest bardzo mala i pzreszedlem wwszystkie domy
i sa tylko 3 npcty sprzedajacy cos ale nie ma tam gun albo bow mercahnta
amunicja tez sie skonczyla :/ znlazlem tylko tego co sprzedaje amunicje ale gun mercahnat
nie


Jakie znowu pistolety? Z broni strzeleckiej typu Guns w tej grze widziałem jakieś rusznice, garłacze, strzelby i karabiny, ale żadnych pistoletów.

Nie dziwne, że w początkowej wiosce nie ma gun merchanta, bo po co miałby tam być? Przecież ty nie masz w tej wiosce spędzić połowy swojego życia, tylko tę chwilę jaką zajmuje zrobienie tych kilku questów, które tam są, co da ci mniej więcej 5. level i wtedy skierują cię dalej, do Bloodhoofa (to taka większa wioska, w której chyba jakieś karabiny sprzedają). Dziwię się, że nie zrobiwszy nawet 5. levelu odczułeś potrzebę używania lepszej strzelby. Ale ludzie dzisiaj niecierpliwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 16:53, lukase napisał:

mam juz 5 lvl i zadnego komunikatu nie bylo ze mam isc do lepszej wioski


Czytasz w ogóle to co piszę, czy nie bardzo? Jak skończysz questy. Skończyłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 16:53, lukase napisał:

mam juz 5 lvl i zadnego komunikatu nie bylo ze mam isc do lepszej wioski

I żadnego komunikatu nie będzie. Po prostu aby wykonać kolejny Q będziesz musiał iść do kolejnej "wioski"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba już wiem co się stało z moim kontem. Ostatnio coś mi komp zaczął zamulać, sięgnąłem więc po antywirusa (Kaspersky), a ten od razu po uruchomieniu wykrył... "Trojan-PSW.Win32.WOW.azr ( http://www.f-secure.com/v-descs/wow.shtml ) :( Heh, nigdy się nie spodziewałem, że kiedyś i mnie to sięgnie, tak więc przestrzegam was, tych którzy czują się bezpiecznie bez antywirusów - chyba lepiej z nich korzystać, choćby po to żeby nie przeżyć takiej niemiłej niespodzianki (bo teraz to kij wie czy postaci nie strace, albo czegoś...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no granie w jakiegokolwiek mmorpg''a bez antywira i firewalla to jak wspinaczka górska bez zabezpieczeń...wszystko może być bez problemu, ale jak już oś się spierniczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się