Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 15.06.2008 o 12:03, graczomaniak napisał:

> Ahahaha... Jazda... Jak tam matołki z MbP się trzymają ? xD
Hardcore''owo starają sie ubic Zul''jina ^^.

[nie dorosłem do korzystania z internetu]
[M- w]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej chłopie nie dziwię się ,że macie taką opinie nie dość ,że macie "polskawą" nazwę to widze ,że pięknie do siebie zwracacie :D,i alajens :D gnoms ar seksi :D.Włąsnie dlatego nie nawidze w wszelakich mmorpg polskich nazw,nicków z PL czy gildii tego typu bo zawsze siedzą w nich nie dowartościowane dzieci cieszące się z neostrady podobne prehistorycznego człowieka który walnął swego współplemieńca maczugą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich...
Mam Pytanko: Jestem Druid Tauren wlasnie mam wrocic z Moonglade do stolicy Taurenow po misji z tym duzym miskiem.. jak najszybciej wrocic do stolicy bo wyverna nie przelece bo nie moge... i drugie pytanie czy po powrocie do stolicy Taurenow bede mogl sie zmieniac juz w miska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, mam jeszcze pytanie. Potrzebuję dobrego builda dla Warlocka na PvP, ale nie 100% PvP, z dobrym instant damagem, rozumiecie, po prostu dobry i przyjemny build. Najlepiej, gdyby był na Destruction oparty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 00:03, Jaquera23 napisał:

witam wszystkich...
Mam Pytanko: Jestem Druid Tauren wlasnie mam wrocic z Moonglade do stolicy Taurenow po
misji z tym duzym miskiem.. jak najszybciej wrocic do stolicy bo wyverna nie przelece
bo nie moge... i drugie pytanie czy po powrocie do stolicy Taurenow bede mogl sie zmieniac
juz w miska?


O ile pamiętam, to Bear Forma dostajesz od razu jak skończysz ten quest, znaczy u NPCa na miejscu w Moonglade, ale to było tak dawno, że radziłbym się po prostu skonsultować z quest logiem (nie wiem czemu od razu tego nie zrobiłeś). Czemu nie możesz polecieć wywerną? Przecież właśnie po to tam są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z bliżej niewyjaśnionej przyczyny nie mogę wyedytować swojego poprzedniego posta, więc z konieczności dodaję tu.

Edit: A nie, jednak dopiero po powrocie do Thunder Bluff i zrobieniu następnego (ostatniego questa). Znalazłem to na Wowheadzie w 20 sekund. Naprawdę mogłeś to sam sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 07:12, Jaquera23 napisał:

chodzi o to ze ide do npc w Moonglade Sinadril czy cos on jest od hipogryfow i pokazuje
mi ciagle na nim miecz<attak> gdzie znajde jakis transport


O ile dobrze pamiętam, tam są co najmniej dwa punkty odlotu, jeden zdaje się specjalnie dla druidów.
W Moonglade łatwo się zgubić, czasem znalezienie czegoś trzeba okupić dłuższym bieganiem w kółko.
No i poza tym, możesz chyba użyć hearthstone''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 07:12, Jaquera23 napisał:

chodzi o to ze ide do npc w Moonglade Sinadril czy cos on jest od hipogryfow i pokazuje
mi ciagle na nim miecz<attak> gdzie znajde jakis transport


jeden z flying point''ów masz zaraz po lewej stronie jak wychodzisz z jaskiń do moonglade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 00:03, Jaquera23 napisał:

witam wszystkich...
Mam Pytanko: Jestem Druid Tauren wlasnie mam wrocic z Moonglade do stolicy Taurenow po
misji z tym duzym miskiem.. jak najszybciej wrocic do stolicy bo wyverna nie przelece
bo nie moge... i drugie pytanie czy po powrocie do stolicy Taurenow bede mogl sie zmieniac
juz w miska?


Jesli masz problem z questami to polecam Addonsy : Carbonite quest i Quest Helper.Masz wszytko podane kawa na ławe np . Pokazne na mapie gdzie masz isc , co zebrac, komu oddac :) Najlepiej pobrac z http://wow.curse.com/downloads/addons/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 07:12, Jaquera23 napisał:

chodzi o to ze ide do npc w Moonglade Sinadril czy cos on jest od hipogryfow i pokazuje
mi ciagle na nim miecz<attak> gdzie znajde jakis transport


W Moonglade jest czterech flight masterów. Dwóch stoi obok siebie w środku wioski, oferują oni przelot tylko dla druidów, i tylko do Darnassus/TB, zależnie od rasy. Dwóch stoi po południowej stronie moonglade - jeden hordowy, jeden alliancowy - oni są normalnymi flight masterami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się