Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 22.07.2008 o 20:06, Mroczny Rev napisał:

> Heh jeżeli szukasz rodaków to Polecam Burning legion

Nie rodaków, ale stosunkowo młodego serwera, gdzie będzie sporo nowicjuszy.


Nowe serwery maja to do siebie, że na początku jest na nie tak zwany boom... a potem liczba graczy albo rosnie, albo spada.. Dla mnie nowe serwery to loteria;) osobiście polecam veknilash

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 20:50, Fumiko napisał:

Blade''s Edge akurat odradzam, tam dla odmiany jest taki tłok, że niedługo listy kolejkowe
do mobów powstaną...


A jednak zaraz spróbuję i zobaczymy czy jest aż tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 19:53, Mroczny Rev napisał:

Zacząłem grać na serwerze Doomhammer, ale zastanawiam się czy to dobry wybór. Jakoś
mało niskolewelowych postaci biega i tak jakoś czuć pustkę. Zastanawiam się czy nie zmienić
serwera i przy okazji strony konfliktu. Teraz gram krasnalem, ale zastanawiam się nad
Taurenem. Jakie serwery możecie polecić?


Wpadaj na Xavius dużo fajnej radochy.. i olej tą obleśna horde.. my ciągle lejemy horde w morde i tak będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do oglądania. Filmik z FK killa M''uru. Pierwszy kill Przymierza na serwerze Burning Legion oraz first kill polskiej gildii.

http://files.filefront.com/muruavi/;11172887;/fileinfo.html ( 329 mb )

Sam właśnie zassysam, żeby zobaczyć jak wyszło.

Pokazana jest gra z perspektywy 3 osób:
Nelth - rouge
Celinea - warlock
Qud - surv hunter

Miłego oglądania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 22:13, Sth`Devilish napisał:

Wejdź w zakładkę konta, tam masz opcję "beta opt-in" czy coś takiego.


Dzięki wielkie, już znalazłem :)
Ha, ciekawe, czy im sie spodobam i wyślą mi key`a :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 13:00, Kamexo napisał:

> Wejdź w zakładkę konta, tam masz opcję "beta opt-in" czy coś takiego.

Dzięki wielkie, już znalazłem :)
Ha, ciekawe, czy im sie spodobam i wyślą mi key`a :P


Jeżeli nie masz wysokiego poziomu (powyżej 65 prawdopodobnie) to szanse masz nikłe :) a wręcz żadne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2008 o 13:36, Kafar napisał:

Jeżeli nie masz wysokiego poziomu (powyżej 65 prawdopodobnie) to szanse masz nikłe :)
a wręcz żadne :P


Mam dwie 70-tki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem jednak na Blade''s Edge. Ludzi w mniejszych osadach jest więcej niż w stolicach, ale narazie mi to nie przeszkadza. No i zamieniłem krasnoluda na Taurena... cóż mogę powiedzieć? For the Horde! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 13:55, Kamexo napisał:

Tak trzymaj stary! :P


W ogóle jakoś przyjemniej się gra Taurenem. Próbowałem wszystkie rasy, ale to właśnie w Taurenach jest moc!
I tak przy okazji, żebym nie musiał pytać później, jak mogę dostać się z Kalimdoru do Azeroth? Ze wskazaniem na dodarcie do Undercity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 14:02, Mroczny Rev napisał:

> Tak trzymaj stary! :P

W ogóle jakoś przyjemniej się gra Taurenem. Próbowałem wszystkie rasy, ale to właśnie
w Taurenach jest moc!
I tak przy okazji, żebym nie musiał pytać później, jak mogę dostać się z Kalimdoru do
Azeroth? Ze wskazaniem na dodarcie do Undercity.


Zeppelin z Durotar to Tirisfal Glades:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 14:02, Mroczny Rev napisał:

I tak przy okazji, żebym nie musiał pytać później, jak mogę dostać się z Kalimdoru do
Azeroth? Ze wskazaniem na dodarcie do Undercity.


Lecisz do Ratchet (to jest w lokacji The Barrens, na wybrzeżu. Po prostu idź na wschód ścieżką z Crossroads) i wsiadasz na statek. Tym popłyniesz do Booty Bay (to jest na samym dole Eastern Kingdoms)
Druga opcja (ta do Undercity): Przed Orgrimmarem jest taka wysoka wieża. Wchodzisz na nią i wsiadasz do sterowca który zatrzyma się przy południowej części wieży (przy północnej części zatrzymuje się zeppelin do Stranglethorn Vale). Podróż skończy się w Trisfal Glades. Tuż obok stacji sterowców jest właśnie Undercity (trudno przeoczyć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 14:02, Mroczny Rev napisał:

I tak przy okazji, żebym nie musiał pytać później, jak mogę dostać się z Kalimdoru do
Azeroth? Ze wskazaniem na dodarcie do Undercity.


Uściślijmy jedno: wszystko co widzisz na mapie w WoW, poza Outlandem to Azeroth. To nazwa planety, nie kontynentu. A kontynenty są dwa: Kalimdor i Eastern Kingdoms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2008 o 14:17, Sth`Devilish napisał:

Uściślijmy jedno: wszystko co widzisz na mapie w WoW, poza Outlandem to Azeroth. To nazwa
planety, nie kontynentu. A kontynenty są dwa: Kalimdor i Eastern Kingdoms.


Yap. Zanim zacząłem grać w WoW`a, to też myślałem, że ten drugi kontynent to Azeroth :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 14:02, Mroczny Rev napisał:

> Tak trzymaj stary! :P

W ogóle jakoś przyjemniej się gra Taurenem. Próbowałem wszystkie rasy, ale to właśnie
w Taurenach jest moc!
I tak przy okazji, żebym nie musiał pytać później, jak mogę dostać się z Kalimdoru do
Azeroth? Ze wskazaniem na dodarcie do Undercity.


tylko gorzej jak Ci taurena gnom ubije xD

do undercity to zdaje się, że są sterowce z Ogrimmaru (tzn. na prawo od głównego wejścia do Ogrimmaru)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 14:22, Vesania666 napisał:

tylko gorzej jak Ci taurena gnom ubije xD


No, to bywa wkurzające : /
Najbardziej denerwujący są, gdy jakimś cudem rozłożą mnie, trzy razy większego od nich taurena, a potem jeszcze bezczelnie śmieją się tym swoim wkur**ającym jak diabli śmiechem. Argh.

BTW
Ves gratuluję dobicia 70 :P Muszę tutaj, bo dostałem bana na gs`y :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 14:17, Sth`Devilish napisał:

Uściślijmy jedno: wszystko co widzisz na mapie w WoW, poza Outlandem to Azeroth. To nazwa
planety, nie kontynentu. A kontynenty są dwa: Kalimdor i Eastern Kingdoms.


To nieprawda, a raczej nie całkiem prawda. Eastern Kingdoms to zbiorcze określenie na dwa kontynenty. Północny nazywa się Lordaeron, południowy Azeroth, tak samo jak cała planeta. Kiedyś tak też nazywało się ludzkie królestwo na tym kontynencie, ale zostało zretconowane na Stormwind. Tak, Blizzard pięknie zamieszał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Blizzard mieszał i bardzo. Z jego mieszania całej fabuły nie jednemu może się w głowie poprzewracać. Z ich talentu do takiego mieszania można jeszcze zrobić parę content patchy lub dodatek wydać . Osobiście uważam, że ciekawym pomysłem byłoby zwiedzenie wysp w The Maelstrom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 00:48, Corvin 0451 napisał:

To nieprawda, a raczej nie całkiem prawda. Eastern Kingdoms to zbiorcze określenie na
dwa kontynenty. Północny nazywa się Lordaeron, południowy Azeroth, tak samo jak cała
planeta. Kiedyś tak też nazywało się ludzkie królestwo na tym kontynencie, ale zostało
zretconowane na Stormwind. Tak, Blizzard pięknie zamieszał.

Było tak: planeta Azeroth, południowa część kontynentu nazywana Azeroth, i w końcu samo królestwo Azeroth ze stolicą Stormwind. Niekoniecznie jest to retcon, ile zwyczajnie zmiana nazwy lub alternatywne nazewnictwo czyli Kingdom of Stormwind. Chodziło pewnie o to, aby ludziom się te nazwy nie myliły, ale pamiętam, że w jakimś queście w WoW nadal funkcjonowała nazwa Azeroth.

Aha, i jeszcze Eastern Kingdoms było różnie dzielone - wyróżniane były jako osobne krainy Lordaeron, Quel''Thalas, Khaz Modan i Azeroth oczywiście. Przykład: mapka w W3 do użycia w ekranach ładowania map. Oczywiście te mapy z W3 nie za bardzo się zgadzają z tymi z WoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mapy z W3 były robione pod względem jak się posuwała fabuła do przodu i gdyby je połączyć w logiczną całość, to raczej świat WoWa różniłby się od W3 (chodzi o przedstawienie świata na mapie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się