Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Ja bym powiedział odwrotnie - część elfów, która wyruszyła z Jainą, została w sojuszu. Większość została na starym kontynencie i została wymordowana przez Arthasa. Z tych którzy przeżyli, znowu większość (jeśli nie wszyscy) przyjęła miano Blood Elfów i w skutek pewnych okoliczności (Garithos) musieli opuścić przymierze.

Rywalizacja Aldorów i Scryersów to co innego. Blood Elfy i High Elfy dzieli strona konfliktu w skutek politycznego zamieszania. W Dalaranie High Elfy reprezentują alliance, a Blood Elfy reprezentują hordę (dzięki nim właściwie horda ma wstęp do Dalaranu, bo wcześniej było to miasto ludzi i High Elfów), ale jako dawni szlachetnie urodzeni i magowie, reprezentują też Dalaran sam w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy mam jakieś szanse na 30 lvl w Stranglethorn Vale albo w Desolace? Kończę questy w Thousand Needles na tamtej pustyni i chyba spróbuję swoich sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 15:52, dulak napisał:

Hej, czy mam jakieś szanse na 30 lvl w Stranglethorn Vale albo w Desolace? Kończę questy
w Thousand Needles na tamtej pustyni i chyba spróbuję swoich sił.

Desolace to na 30 lvl świetny wybór. Na Stranglethorn Vale lepiej poczekać jeszcze kilka leveli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imho przeciwnie, to STV jest właśnie najlepszym wyborem na 30 lvlu. Na północy jest dużo questów w sam raz w tym przedziale levelowym (w Nessingwary Camp i Rebel''s Camp, po za tym także questy z Booty Bay niektóre robi się tam w pobliżu). Po za tym Desolace jest ogólnie nudne i takie szaro-bure :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 15:52, dulak napisał:

Hej, czy mam jakieś szanse na 30 lvl w Stranglethorn Vale albo w Desolace? Kończę questy
w Thousand Needles na tamtej pustyni i chyba spróbuję swoich sił.


Polecałbym jednak Desolace, fakt faktem jest szare i nudne, ale jeżeli już chcesz wziąc sensowne questy z SV to musisz przebrnąc przez raptory na 35 levelu, chociaz nawet jak to zrobisz ( jest niby droga która to ułatwia) to dojdziesz do Nasingway ( czy jak tam to sie nazywa) expedition przy której bardzo często aż roi się od gankerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 17:52, dulak napisał:

a Stranglethorn Vale na którym lvl zwojować proponujesz?


Myśle że około 34-35 możesz spokojnie się tam udac i także próbowac robic questy z Grom''gol na równi z tymi z namiotów, ale oczywiscie wybór nalezy do Ciebie ( no chyba że Desolace Ci zbrzydnie wcześniej).

Edit: literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 17:09, Sth`Devilish napisał:

Imho przeciwnie, to STV jest właśnie najlepszym wyborem na 30 lvlu. Na północy jest dużo
questów w sam raz w tym przedziale levelowym (w Nessingwary Camp i Rebel''s Camp, po
za tym także questy z Booty Bay niektóre robi się tam w pobliżu). Po za tym Desolace
jest ogólnie nudne i takie szaro-bure :P

Desolace na obecnym alcie już w ogóle pominąłem, właśnie ze względu na to, że jest nudne, a do questowania od patcha 2.3 dobre jest Dustawllow Marsh, w którym przybyła wtedy masa questów. Są w sumie łatwe, szybkie i z niezłymi nagrodami (widać, że były robione w stylu tych z Outlandu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 19:01, Czedwik napisał:

do questowania od patcha 2.3 dobre jest Dustawllow Marsh, w którym przybyła wtedy masa
questów. Są w sumie łatwe, szybkie i z niezłymi nagrodami (widać, że były robione w stylu
tych z Outlandu).


Ano są arcyciekawe :D Nie dość, że można w nich poznać kawałeczek lore, to jeszcze są bardzo zwięźle zaplanowane (ja robiłem wszystkie questy w Dustwallow w jakieś 2 godzinki góra) i bardzo grywalne, np te z biciem żab, dochodzeniem w sprawie dezerterów, nurkowaniem pod wodą czy chyba jednym z najlepszych eventów, obroną Thereamore Isle przed gigantycznym potworem z głębin (ten ostatni na prawdę świetnie został wykonany, za pierwszym razem zastanawiałem się "co jest grane, dlaczego nagle zaczęło lać jak z cebra i co tu robi ten potwór?").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm.. na początek dobiję do 32 na pustyni w Thousand Needles a za Desolace wezmę się później. Potem grom :)

Edit: a tak w ogóle to jak sie tam dostac? prze mulgore czy Stonetalon Mountains? bo ta kraina gorami trochę otoczona jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 14:50, dulak napisał:

Edit: a tak w ogóle to jak sie tam dostac? prze mulgore czy Stonetalon Mountains? bo
ta kraina gorami trochę otoczona jest :/


Z Mulgore przejścia nie ma, idź ze Stonetalonów. Edit: Do Desolace znaczy, bo to nie całkiem jasno wynika z twojego pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam, że im wyższy lvl tym trudniej znaleźć tą 1 strefę. Klucz tkwi w przemieszczaniu się. STV to strefa 30-40lvl i nie da się tam wbić od 30 do 40lvla na questach (chyba, że grindując na mobach). Trzeba zrobić te na 30 i dobić tak 32, opuścić STV i wrócić znów w okolicy 36-38 by dokończyć resztę. Zdarzają się strefy gdzie robimy wszystkie lub większość questów za 1 podejściem (Badlands, Un''goro), ale reszta wymaga powrotów na wyższych levelach (Swamp of Sorrows, STV).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 15:26, CH1CKEN napisał:

Ja dodam, że im wyższy lvl tym trudniej znaleźć tą 1 strefę. Klucz tkwi w przemieszczaniu
się.


Dokładnie! Dopiero w Outlandzie (no i w sumie nawet wcześniej, jak już jest się blisko 60tki) można spokojnie robić wszystkie questy na bieżąco bez konieczności zmieniania stref co każdy level. Ja dlatego w levelowaniu 30-60 używam poradników tj te tutaj http://www.wow-pro.com/leveling_guides (Jame''s Leveling Guide), w których to właśnie wszystko zostało tak zaplanowane, żebym nie musiał na własną rękę ciągle szukać questów odpowiednich na mój level.

Co więcej, wiele questów wymaga powrotów w niektóre miejsca, do części potrzebne są pewne itemy kupowane zwykle z AH, żeby zebrać questy do instancji często trzeba zwiedzić kawał świata, no i niektóre questy np wbrew temu, że są niby w sam raz na dany level, lepiej po prostu wykonać później (mowa tu o tych, w których lokacje są mocno zagęszczone mobkami, a następne części questa znacznie podwyższają poprzeczkę). Dlatego też, warto korzystać z tego typu poradników do "power levelingu" choćby po to aby zaoszczędzić sobie niepotrzebnego marnowania nerwów i czasu (przez sytuacje wspomniane powyżej), w końcu jak mówi wujek Goblin "Czas to pieniądz, przyjacielu!" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 05:04, KaPe napisał:

Sylvanas swoją drogą...

16 letnie emo dobrze pasowało do klimatu emo ud ;D

Dnia 25.09.2008 o 05:04, KaPe napisał:

ale Humani wreszcie mają porządnego króla,

bo humani to zacna rasa ^^

Dnia 25.09.2008 o 05:04, KaPe napisał:

a nie tego irytującego
szczeniaka. Nie mówiąc o tym, że ten model zostawia daleko w tyle małpoludy, udające
Male Human.

z tego co widziałem to model pochodzi właśnie male humana tylko że w zbroi w klimacie pali z w3 ;>

Dnia 25.09.2008 o 05:04, KaPe napisał:

Może i podstawowe modele troche podrasują, przydałoby się.

podpisuje się pod tym ;)

Dnia 25.09.2008 o 05:04, KaPe napisał:

Wreszcie ktoś
po stronie Alliance, o kim można spokojnie powiedzieć "badass" :)

a ja to co? ;) a tak na serio to słowa na wowhead "epic like your faction leader" nabieraja zupełnie nowego znaczenia >:) gg horde

Dnia 25.09.2008 o 05:04, KaPe napisał:

Plus, model armora też ładny, może do tierówek się tak przyłożą. Przynajmniej 8/9.

przekolorowanie t3 jakoś mi na to nie zapowiada ;P

edit: lit(e)rówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 18:05, SoieR napisał:

> Sylvanas swoją drogą...
16 letnie emo dobrze pasowało do klimatu emo ud ;D
> ale Humani wreszcie mają porządnego króla,
bo humani to zacna rasa ^^


To ty jeszcze nie wiesz, jaki ten król SW jest emo. Poczytaj sobie lepiej o wydarzeniach pod Wrath Gate i ich konsekwencjach, zanim zasuniesz takimi komentarzami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 18:05, SoieR napisał:

z tego co widziałem to model pochodzi właśnie male humana tylko że w zbroi w klimacie
pali z w3 ;>

Model twarzy wydaje się różnić od typowych małpich mord jakie ma dostępne gracz.> przekolorowanie t3 jakoś mi na to nie zapowiada ;P

Dnia 26.09.2008 o 18:05, SoieR napisał:

przekolorowanie t3 jakoś mi na to nie zapowiada ;P

Przyłożyli się do zwykłego NPCa, a T7 od dawno miało być przeróbka T3. Za to T8/9 mogą przyłożyć się jak do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i mam już tego WoW od ciotki, moje pytanie zanim rozpocznę instalację.
Ciotka mówiła, że grała dwa dni i się jej znudziło - i teraz nie wiem, czy będę miał ten darmowy miesiąc wliczony w cenę gry, gdyż nie dała mi hasła i loginu do konta.
Wydanie do Battlechest i wciąż jest NIEWYKORZYSTANY 60-dniowy prepaid, który chyba jest dołączany do ów battlechesta (a może nie? Nie wiem).
Jak to zrobić, żebym załapał się na ten dodatkowy miesiąc? :P
Czy może nie zależy to od konta, a od cdkeya?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 21:44, WorldWar3PL napisał:

ten darmowy miesiąc wliczony w cenę gry, gdyż nie dała mi hasła i loginu do konta.

Przecież jeżeli użyła kodu z pudełka, to ty już na ten sam kod konta nie założysz. Innymi słowy jeśli w środku faktycznie jest prepaid (nie znam się na battlechest), to tylko on jest cokolwiek wart, ale konta na nim nie założysz, a żeby zmienić trial w pełną wersję też musisz mieć kody podstawowej wersji WoW (i potem BC).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 19:36, Michal256 napisał:

To ty jeszcze nie wiesz, jaki ten król SW jest emo. Poczytaj sobie lepiej o wydarzeniach
pod Wrath Gate i ich konsekwencjach, zanim zasuniesz takimi komentarzami .

RAS jakoś nigdy specjalnie nie krył się ze swoimi zamiarami. Trzymanie w Hordzie frakcji, która testuje nową plagę, eksperymentuje z nią na żywych istotach, i to dla swoich własnych korzyści. Oprócz tego demoniczny doradca, który właśnie wyciął numer, który skończył się śmiercią jednego z bliskich przyjaciół króla, i też jedną z dość istotnych postaci w Alliance - a przynajmniej Ludzi. Ja tu widzę logiczną reakcję, nie emo. Głupota jest po stronie Thralla, który tolerował RAS, i takie są konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mam login, ale niech mi ktoś coś wyjaśni!
Zalogowałem się na account management i mam taki widok:
22/09/08 N/A Free Month Active
22/10/08 N/A 60 Day GameCard Pending


Jak widzimy, 22/09 - uaktywnienie miesiąca darmowego + 60 day gamecard.
Expiration Date - 21 December 08
Powinno być niecałe 90 dni a mam... 58 ?! Ej ej ej, coś tu jest nie tak...

\\\\\\\\
Przepraszam, pomyłka, późna pora, kompletnie wyleciał mi z głowy... październik. Czyli jakieś ~89 dni gry przede mną... chyba :P
Mam nadzieję, że komuś poprawiłem humor :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się