Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 11.02.2009 o 21:08, Jokes napisał:

Witam dopiero teraz zauwazylem to forum. Gra ktos na serwerze anachronos? Ja lvluje lockiem
65 lvl. Ostatnio bawie sie metamorfoza ;) zawaliste.


ja gram z kumplem na tym serwerze po stronie Ally, narazie mam 30 lvl Dwarf Warrior ;P kumpel ma 80 DK i jest tam dobra polska gildia Light Defenders ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mo?e mi ktoś z raidujących wyt3umaczya dlaczego nie dzia3a mi Envenom na bossach? Mianowicie, to nie chodzi mi o nowy content (nie wiem, mo?e tam te? tak bede miea?), ale o stary gdzie chodzi3em g3ównie z 80tkami samemu mając jedynie lvl 70. Poni?ej screen, wszystko sie zgadza: na obu broniach na3o?one Deadly Poison, widaa debuff na celu, energii w sam raz, punkty combo są, Envenom na pasku jest zbindowany, wciskam i... "invalid target". Ma ktoś podobny problem (to zdecydowanie musi bya jakiś bug, a nie ?aden problem techniczny czy z addonami).

20090211220424

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 21:53, Vesania666 napisał:

gdzie lvlować najlepiej od 30 lvl (skończyłem już w Duskwood), jestem w Ally


Od 30-go możesz wejść do Stranglethorn Vale (akurat przez Duskwood się idzie). Allies mają o tyle dobrze, że od północnej strony są mobki właśnie od 30-go poziomu i questy na nie, Horda ma ciut gorzej - aczkolwiek nie jakoś strasznie. W południowej części STV będą mobki nawet ok 40-ki, więc całkiem ładnie tam się leveluje. No i teren ciekawy, kolorowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 21:53, Vesania666 napisał:

gdzie lvlować najlepiej od 30 lvl (skończyłem już w Duskwood), jestem w Ally


http://www.wow-pro.com/leveling_guides/james_alliance_leveling_guide_-_chapter_i (polecam ogólnie cały poradnik, może nie idealny, ale pomaga wykminić jakie questy warto robić mimo początkowych trudności, a jakie lepiej olać)

Ogólnie: Ashenvale (q z Rayne''s Retreat), KONIECZNIE (bo to jeden z najlepszych quest hubów pre-TBC) jedno dobre okrążenie na torze wyścigowym w Thousand Needles (zbierz stamtąd wszystkie questy), potem północ Stranglethorn Vale (questy z Rebel''s Camp, Nessingwary Camp i też nieco z Booty Bay), no i jeszcze masz Arathi Highlands i Hillsbrad Foothils.

PS. Czy to nie ty mi kiedyś kategorycznie zaprzeczałeś gry w Alliance? :p Gdzie grasz? Nie wiem czy już nie za późno, ale możemy się zmówić na Defias Brotherhood, też zacząłem tam od dłuższego czasu grać w Alliance (i ze względu na to, że mam tam przyjaciół i jestem zmęczony gówniarstwem w Hordzie raczej nie zmienię już serwera/strony) :) W razie czego kontakt na gramsajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie lvluje Hillsbrad Foothils i mam zbyt niski lvl (30) przelecę się chyba do Ashenvale.

czy zaprzeczałem, hmm? niewiem, w WoW zacząłem grać jakieś 1,5 do 2 lat temu i od początku w Ally (próbowałem hordą, miałem 20 druida, ale nie przestałem) z dużymi przerwami to prawda, przed wakacjami sprzedałem konto i założyłem na początku lutego nowe konto, aktualnie mam 30 warka, ale na serwerze Anachronos i raczej już go nie zmienie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 21:26, pres1990 napisał:

hmm wie ktoś o co chodzi z ty "The ice stone has melted"

Niczemu to nie służy, zostało to wprowadzone po najnowszym patchu. Prawdopodobnie ten komunikat pojawia się jak ktoś dostarcza jednemu z liderów frakcji ten podarunek, jednak nie jestem pewien czy to akurat to. W każdym razie na pewno nie było to zamierzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy podczas raidu mozna jakoś wywaliś raid leadera? Wczoraj gnojek się ustawił na loot mastera i cały drop dla siebie brał, bo cytuje: "wam sie to i tak nie przyda". Akurat na MC byliśmy. Fakt że wszystkie 80lvlowe postacie odłączyły sie po drugim bosie, a inni po 3 ale to troche bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 01:42, Czedwik napisał:

> hmm wie ktoś o co chodzi z ty "The ice stone has melted"
Niczemu to nie służy, zostało to wprowadzone po najnowszym patchu. Prawdopodobnie ten
komunikat pojawia się jak ktoś dostarcza jednemu z liderów frakcji ten podarunek, jednak
nie jestem pewien czy to akurat to. W każdym razie na pewno nie było to zamierzone.


Akurat jest to błąd ze strony Blizza, ponieważ te całe "The ice stone has melted" będzie powiązane z Midsummer event, a z ich błędu pojawia się to teraz. Ale chyba już hotfixa wypuścili, żeby to naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 12:07, Jeggred napisał:

Akurat jest to błąd ze strony Blizza, ponieważ te całe "The ice stone has melted" będzie
powiązane z Midsummer event, a z ich błędu pojawia się to teraz. Ale chyba już hotfixa
wypuścili, żeby to naprawić.

Hotfixa wypuścili, ale nie usunął on tego. Nadal wszyscy co jakiś czas widzą to "The Ice Stone has melted". Zapewne hotfix był do czegoś innego, lub usunięciego tego Blizzardowi się nie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 14:25, Lukas1992 napisał:

wchodzę dzisiaj sobie na armory (z nudów) i widzę a rogue ma 130 energii (10 z talentów
+ 10 z set`u), a ostatnie 10? może ktoś mi powiedzcie skąd??


http://www.wowhead.com/?item=42971 - warto zaznaczyć, że to jest bonus wyłącznie do talentu Vigor (bez niego nie działa).

@ Czedwik - hotfix ma być chyba dopiero w godzinach nocnych lub porannych, kiedy na ma tłumów ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 15:29, Lukas1992 napisał:

/.../
dzięki za odpowiedz. mogłem się spodziewać ze to Glyph bo żadnego enchantu nie widziałem;p


Patrząc na to ile rogue może mieć energii w PvP secie i z talentem oraz glypem Vigor, to chyba nieco uzasadniony był jednak ten nerf Mutilate :) Ja już nie mogę się doczekać 80tki i spamowania Mutilate na stunlocku (PvP) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 15:42, Sth`Devilish napisał:

> /.../
> dzięki za odpowiedz. mogłem się spodziewać ze to Glyph bo żadnego enchantu nie widziałem;p


Patrząc na to ile rogue może mieć energii w PvP secie i z talentem oraz glypem Vigor,
to chyba nieco uzasadniony był jednak ten nerf Mutilate :) Ja już nie mogę się doczekać
80tki i spamowania Mutilate na stunlocku (PvP) :D

ja właśnie zmieniłem build pod Mutilate, i zapomniałem wykupić kolejnych rank tegoż skilla, a i tak siadały mi takie piękne liczby;p (od razu mówię nie mam dużo +crit).^^
PS. jaki jest teraz najlepszy build do levelowania rogue?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się