Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Pytanko.

NF Druid, wziąłem questa na formę miśka, muszę ubić moonkina. Relaks, myślę, idę, wybijam sobie drogę, kładę kamień i moonkin "się pojawia". Niestety zbił mnie, zniknął, a kamień byl jednorazowego użytku xP

I tu się nasuwa pytanie, czy jeszcze jakoś mogę zdobyć formę misia, albo dokończyć ten quest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 22:51, kacper2691 napisał:

Hmmm niedobrze :/ A już myślałem, że zostanę przy tym rogalu :( Nie mam cierpliwości
do takich walk po tym jak paladynem mogłem walczyc z kilkoma o wiele lvli silniejszymi.
Może by mage''a wypróbowac...

Czy lock może robić summon zawsze? Bo od 4 razy próbuje się na Wintergrasp dostac a żaden
lock nie ma zamiaru nikogo summonowac... oni naprawde nie mogą czy po prostu im się nie
chce?


Warlock nie może przywołać kogoś samodzielnie, potrzebni są dwaj pomocnicy. I teraz wyobraź sobie, że jesteś w ogniu walki pvp, a jakiś obcy nudziarz domaga się aby szukać pomagierów i go przywoływać. Natomiast kiedy jest już po bitwie i ewentualnie byłaby szansa, to w Wintergrasp nikogo nie ma, ma delikwent ściągać kumpli z gildii żeby Cię przywołać? ;->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 12:22, asfodel napisał:

Warlock nie może przywołać kogoś samodzielnie, potrzebni są dwaj pomocnicy. I teraz wyobraź
sobie, że jesteś w ogniu walki pvp, a jakiś obcy nudziarz domaga się aby szukać pomagierów
i go przywoływać. Natomiast kiedy jest już po bitwie i ewentualnie byłaby szansa, to
w Wintergrasp nikogo nie ma, ma delikwent ściągać kumpli z gildii żeby Cię przywołać?
;->


Ale my na Wintergrasp zbieramy się nawet godzinę przed rozpoczęciem i zawsze jest ze 20 osób już na miejscu, więc przywołac, to nie powinien byc problem. Fakt, że jeśli walka już rozpoczęta, to nie domagam się summonowania ale jak wszystcy sobie razem stoją, to nie powinno byc żadnego problemu :P

Teraz mam pytanie co do maga. Kiedy zaczynają dropic alno dla jakich lvli są daggery, swordy itp. a bonusem do spell dmg i do intellectu? Na początku jak się nie mylę, to chyba tylko z kijami jest sens latać, bo mają jakiś bonus do inteligencji itp.

Magowi chcę dać Tailoring na 100% ale zastanawiam się nad drugą profesją. Co najlepiej by było dać? Enchanting raczej odpada, bo koszt zbyt duży :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mogę oddalić kamery od swojej postaci. (zasięg oddalenia w opcjach na max ustawiony) wystarczy przeinstalować wow czy ticket`a do GM`a napasa? (na innych postaciach problem nie występuje.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.02.2009 o 02:48, SoieR napisał:

bo palek z natury jest nubsko łatwy do ogarnienia ;)

Ta szczegolnie jak gra nim noob

Wiesz mam pala i Dziekuje blizzowi ze tak go boostneli bo w bc byl taka lama ze prej zrobil mu 3x MB i /oom
Chociaz nerf bani to byla przesada ^^ moim zdaniem
DK jest OP klasa dla noobow ktorzy nie posiadaja skila i dostaja gotowe postacie na 55 lvl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.02.2009 o 13:53, kacper2691 napisał:

Teraz mam pytanie co do maga. Kiedy zaczynają dropic alno dla jakich lvli są daggery,
swordy itp. a bonusem do spell dmg i do intellectu? Na początku jak się nie mylę, to
chyba tylko z kijami jest sens latać, bo mają jakiś bonus do inteligencji itp.

Magowi chcę dać Tailoring na 100% ale zastanawiam się nad drugą profesją. Co najlepiej
by było dać? Enchanting raczej odpada, bo koszt zbyt duży :/


Co do broni/gearu mozesz mainem kupic artefakty ;p

Co do profki jesli nie chcesz Encha wez Herbalism bardzo sie oplaca Herby = kasa + spell leczacy masz z profki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie Czy jesli 1 z moich postaci byla na naxx 25 i dostala DC potem login failed i lider wzia 2 moja postac do raidu wygralem token t7 . Czy Game Master moglby go przeniesc na inna postac ? bo juz mam 2x ten token ..
Napisalem ticketa ale czekam bardzo dlugo i nikt nie raczy odpisac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję czyjejś pomocy w stworzeniu nieco zaawansowanego macra, mianowicie chcę połaczyć w jednym macro dwa skille warriora: Charge i Intervene (mając talent Warbringer, więc oba używalne in combat), gram jako tank (Prot). Próbuję stworzyć macro, które przy wciskaniu tego samego klawisza (bez żadnych modyfikatorów):

- użyje Charge na celu będąc out of combat
- użyje Charge na celu będąc in combat
- użyje Intervene na celu zamiast Charge, jeżeli cel (mobek) ma jakiś target nie będący mną (czyli ktoś przeaggruje)
- będzie brać pod uwagę dystans 8-30 yardów z Glyph of Charge, zamiast 8-25 yardów - chodzi o to zaczerwienienie skilla przy "out of range", bo przy dotychczasowych próbach stworzenia macra nadal pokazywało mi dystans 8-25 yardów, co niestety myli (da się coś takiego w ogóle dopisać?)
- będzie mi pokazywać cooldown Charge *opcjonalnie*

Będe cholernie wdzięczny za pomoc :) Szukałem na google i te co znalazłem niestety nie do końca mnie zadowalają swoją funkcjonalnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej tylko w przypadku błędnego rozdzielenia lootu lub w przypadku DC, kiedy dana postać uczestniczyła w walce. GMowie mają wszystkie logi i mogą to sprawdzić, więc nie próbuj nawet kombinować, jeśli to było twoim zamiarem :)

PS. U nas ostatnio było takie coś: lider źle rozdał jeden przedmiot i napisali ticket do GMa, w końcu dochodzą do Kel''Thuzada i zaczynają go bić... a nagle znikąd pojawia się Draenei Mage <GM> i napierdziela śnieżkami w Kel''Thuzada :D Historia prawdziwa :) U nas ostatnio nawet w Booty Bay latał jeden i "erpegował" z kimś, potem nagle zniknęli :) Takie rzeczy to chyba tylko na RP-PvP (Defias Brotherhood) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 15:23, Kermit5738 napisał:


> bo palek z natury jest nubsko łatwy do ogarnienia ;)
Ta szczegolnie jak gra nim noob

Wiesz mam pala i Dziekuje blizzowi ze tak go boostneli bo w bc byl taka lama ze prej
zrobil mu 3x MB i /oom
Chociaz nerf bani to byla przesada ^^ moim zdaniem
DK jest OP klasa dla noobow ktorzy nie posiadaja skila i dostaja gotowe postacie na 55
lvl


Ano byl OOM, ale moim zdaniem i tak byl silna klasa, jak na tamte czasy... ehhh zabijalo sie wszytskie klasy bez problemu a teraz... Wyskoczy ci mag arcane na ciebie BOOOM nie ma cie hunter posle peta i miedzy czasie sie posila a ty meczysz sie z g.... rogal cisnie cie trzy razy z Muti i lezysz ehhh:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 15:23, Kermit5738 napisał:


> bo palek z natury jest nubsko łatwy do ogarnienia ;)
Ta szczegolnie jak gra nim noob

też ;)

Dnia 07.02.2009 o 15:23, Kermit5738 napisał:

Wiesz mam pala i Dziekuje blizzowi ze tak go boostneli bo w bc byl taka lama ze prej
zrobil mu 3x MB i /oom
Chociaz nerf bani to byla przesada ^^ moim zdaniem

zgadzam się, najlepiej było gdy zabąblowana pala ze skrzydelkami cisnęła wszysko co chciała.. god mode ftw

Dnia 07.02.2009 o 15:23, Kermit5738 napisał:

DK jest OP klasa dla noobow ktorzy nie posiadaja skila i dostaja gotowe postacie na 55
lvl

op''ność dk to jedno ale sam system run/rp jest o wiele trudniejszy do załapania i poprawnego używania niż ma to miejsce u pala, a to że dk startuje z 55lvlu o niczym nie świadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 16:30, goomis74 napisał:

Ano byl OOM, ale moim zdaniem i tak byl silna klasa, jak na tamte czasy... ehhh zabijalo
sie wszytskie klasy bez problemu a teraz... Wyskoczy ci mag arcane na ciebie BOOOM nie

arc to skurczybyki są... i nie ma zbyt wielu ShS żeby im piórka podciąć

Dnia 07.02.2009 o 16:30, goomis74 napisał:

ma cie hunter posle peta i miedzy czasie sie posila a ty meczysz sie z g....

pet mm/sv zadaje crap dmg rly... zwłaszcza na płytówe, bm z odpowiednim buildem ma instant rez peta ew. 4s na to, więc tłuczenie peta to wcale nie fail hunta ;) brat boomkinem z buildem/gearem jeżdził po huntach jescze w 3.0.3 i nigdy nie miał problemów ze nukiem ich podczas bw... lock to inna bajka ;P

Dnia 07.02.2009 o 16:30, goomis74 napisał:

rogal cisnie cie trzy razy z Muti i lezysz ehhh:P.

rogal nie ma szans z palem zakłądając że obaj mają czyste cd... tak dzięki bąblowi ale jednak... muti vs caster to jakiś żart bo nie dość że nuke okropny to jescze 3 poisony na casterze jest czymś śmiesznym biorąc pod uwage że procują one jak dzikie więc nie ma co się fatygować z dispelem...

QQ poczekajmy na 3.1 QQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, by macro mogło używać threatu jako opcji (tak samo jak nie można nijak ustalić, czy ma debuffy czy ma jakiś %hp itp.). To z zasięgiem raczej będzie trudne (może jakiś addon pomoże), za to ostatnie powinieneś uzyskać wpisując na start macra #showtooltip Charge .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 16:35, SoieR napisał:

>
> > bo palek z natury jest nubsko łatwy do ogarnienia ;)
> Ta szczegolnie jak gra nim noob
też ;)
> Wiesz mam pala i Dziekuje blizzowi ze tak go boostneli bo w bc byl taka lama ze
prej
> zrobil mu 3x MB i /oom
> Chociaz nerf bani to byla przesada ^^ moim zdaniem
zgadzam się, najlepiej było gdy zabąblowana pala ze skrzydelkami cisnęła wszysko co chciała..
god mode ftw
> DK jest OP klasa dla noobow ktorzy nie posiadaja skila i dostaja gotowe postacie
na 55
> lvl

> op''ność dk to jedno ale sam system run/rp jest o wiele trudniejszy do załapania i poprawnego

Dnia 07.02.2009 o 16:35, SoieR napisał:

używania niż ma to miejsce u pala, a to że dk startuje z 55lvlu o niczym nie świadczy

TRUE!. Samo jako DK poświęciłem kilkanaście godzin na dokładne poznanie mechaniki, kilkaset postów na elitist jerks dziennie na temat Dk zaowocowało tym że czesto na pugach DK z identycznym specem ale 25man geared(Ja 10man geared) Robi dps o wiele mniejszy niz ja. Czesto także w Wotlk solowałem questy na których inny Dk mówił ze nie da się solować(Grałem na unholy i uważam że możliwe jest zabicie elity do 163k hp, bo sam taką zabiłem). W innych klasach też są nuuby, ale na przykładzie Dk widać to o wiele bardziej, bo a) jest wysyp DK b) kazdy nup mysli że Dk jest op i zaczyna nim grać i zostaje wtedy DK.. nupem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam Wszystkich..
Mam problem po miesiacu przerwy od wowa kupilem karte pre-paid w empiku.. po powrocie do domku zaraz zdrapalem kod i wpisuje aby konto znowu bylo aktywne.. i tutaj moj problem kod ktory wpisuje jest bledny wpisalem juz go chyba ze 100x i nic konto jak bylo tak jest nie chce sie uaktywnic. :( dodam ze gram w wowa od 1 roku i nigdy nie mialem z tym problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 18:44, Jaquera23 napisał:

witam Wszystkich..
Mam problem po miesiacu przerwy od wowa kupilem karte pre-paid w empiku.. po powrocie
do domku zaraz zdrapalem kod i wpisuje aby konto znowu bylo aktywne.. i tutaj moj problem
kod ktory wpisuje jest bledny wpisalem juz go chyba ze 100x i nic konto jak bylo tak
jest nie chce sie uaktywnic. :( dodam ze gram w wowa od 1 roku i nigdy nie mialem z tym
problemu

Może piszesz O zamiast 0, albo nie wiem poproś mame/tate/brata by ci przeczytał kod a ty go pisz, bo czasami jest tak że człowiek w nerwach coś przeinaczy a potem mu się to utrwali i choćby tam pisało 1, możesz sam sobie wkręcić ze to 4 i będziesz święcie przekonany ze to 4, dopóki ktoś ci tego palcem nie pokaże .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sprawdzam wszystko jak pisze z 10x no ale coz ciagle jest to samo.. jak mowilem nie mialem z tym nigdy problemow:/ tata tez mi dyktowal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się