Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Night Elf Druid, Human Paladin, Dwarf Hunter. Innej opcji nie ma (skoro chcesz wykorzystać wszystkie trzy i tylko te trzy rasy i klasy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Czy jest jakis addon, który pamięta questy zrobione przez daną postać? przydałoby się do dailies i podobnych:)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tu się mylisz, nigdy nie powinieneś mieć mobów na siebie, to jest robota tanka, by je trzymał, a twoja, byś nie przeagrował. Jak nie nauczysz się tego teraz, to na hc i raidach będziesz one-two shottowany, a jedyny aggro dump locka jest tragiczny i ma 5 min CD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 12:14, DragonLord napisał:

I tu się mylisz, nigdy nie powinieneś mieć mobów na siebie, to jest robota tanka, by je trzymał, a twoja, byś nie przeagrował.


Wiem o tym doskonale i zawsze bardzo threatu pilnuję. Mam Omena z włączonymi warningami także wlasciwie nie zdarza mi sie przeagrowac tanka.
Inaczej jest gdy nagle pojawiaja sie jakies addy, tank padnie, albo po prostu ma tak "wysoki level", ze zaden skill mu nie wchodzi.. (robienie np. BRD z tankiem na 48 levelu to PORAZKA >.>'')
Wtedy przezywalnosc locka z jego drainami, sl/sl naprawde pomaga.
Zdarzylo mi sie juz pare razy tankowac, gdy main tank padl - zdziwienie druzyny gdy tego dokonalem - bezcenne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 00:23, maniekk napisał:

Witam.
Czy jest jakis addon, który pamięta questy zrobione przez daną postać?

Nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 13:48, Medyk napisał:

> Witam.
> Czy jest jakis addon, który pamięta questy zrobione przez daną postać?
Nie ma.

Kolego, jak juz podajesz jakies informacje to przynajmniej sprawdz co piszesz.
Do OP:
Sprawdz questbank albo questhistory - nie pamietam ktory dziala z 3.1. Polecam instalacje curse client - pomaga zawsze z addonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbym przetransferować moją postać z servera Blade''s Edge na Aszune? Servery mają takie same parametry normal - medium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam zaczac gre na arenkach magiem do tej poy gralem fire frost magiem ale na arenki i bg slyszalem ze najlepszy jest arcane. Może mi ktos podac talnety dla maga pvp oraz podac jak mniej wiecej rotacja czarow tam wyglada. Z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 14:33, Atreides napisał:

> > Witam.
> > Czy jest jakis addon, który pamięta questy zrobione przez daną postać?
> Nie ma.
Kolego, jak juz podajesz jakies informacje to przynajmniej sprawdz co piszesz.
Do OP:
Sprawdz questbank albo questhistory - nie pamietam ktory dziala z 3.1. Polecam instalacje
curse client - pomaga zawsze z addonami.


Super:)
Dziękuję za pomoc :) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy granie (pvp) paladynem opiera się na kiklku przyciskach tak jak to niektórzy mówią? Czy ten loladin większość czas używa 2-3 umiejętności aż do bólu? Podobno w pvp pala ogranicza się do paru umiejętności, po czym ew. heal i znowu to samo forever and ever... czy to prawda? Być może paladyn to taka klasa, chciałbym się tylko dowiedzieć czy rzeczywiście tak się nim wiekszość czasu gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 19:41, Czternasty napisał:

Czy granie (pvp) paladynem opiera się na kiklku przyciskach tak jak to niektórzy mówią?
Czy ten loladin większość czas używa 2-3 umiejętności aż do bólu? Podobno w pvp pala
ogranicza się do paru umiejętności, po czym ew. heal i znowu to samo forever and ever...
czy to prawda? Być może paladyn to taka klasa, chciałbym się tylko dowiedzieć czy rzeczywiście
tak się nim wiekszość czasu gra...


Z paladynem jest tak, ze pewne umiejetnosci sa zawsze wykorzystywane..a inne w zaleznosci od sytuacji...gdy tankujesz te od tankowania...gdy healujesz te od healowania a gdy bijesz te od dpsu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Generalnie gra paladynem to wciskanie spamowanie paroma skillami. ale wiesz co, wiekszość klas glównie skupia się na tych paru spellach. Dla przykładu Resto shammy : CH, LHW, HW, RT ew. Earth Shield no i totemy. Mówie oczywiscie o tych głównych spellach bo do tego dochodzi jeszcze pare ( Hex, czasami jakis DPS, ghost wolf ). Pala właśnie ma te HoJ, jakiś Juggment, DS, CS, repentance, ale to tego dochodzą różne Cooldowny : dluzsze i krótsze . Dłuższe czyli "skrzydełka", jakis trinkecik czy Bubble, a do krótszych Hand of Freedom, divine Plea etc.

Wiekszość mówi, że pala to NO SkillzOrs, coś w tym może jest, ale jak nie masz skilla to giniesz ( kocham disspelujacych UA LOLadynów )

BTW. Co do tego spamu paroma skillami to przypomniał mi się filmik, który oglądałem dosć ostatnio, jak jakas gildia tłukła Yogg-Sarona i wlaśnie ten film krecił RETpala :) miał addon zmieniajacy UI i tak mniej wiecej na środku miał te magiczne 6 bodajże skilli ( oczywiscie niedość, że na srodku to jeszcze ogromne :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 16:27, deih napisał:

Czy mógłbym przetransferować moją postać z servera Blade''s Edge na Aszune? Servery
mają takie same parametry normal - medium.

Pewnie, tylko że trzeba zapłacić :) A te medium nie ma znaczenia - liczy się czy to też jest normal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 22:10, DemoBytom napisał:

Czy po wlanczeniu triala WotLK bede mogl stworzyc DK? Wiem, ze nie mozna wbic powyzej
70lv na trialu, ale jak jest z tym nieszczesnym DK?


dk mozesz stworzyc gdy masz postaci 55+ lvl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 20:54, Murith napisał:

BTW. Co do tego spamu paroma skillami to przypomniał mi się filmik, który oglądałem dosć
ostatnio, jak jakas gildia tłukła Yogg-Sarona i wlaśnie ten film krecił RETpala :) miał
addon zmieniajacy UI i tak mniej wiecej na środku miał te magiczne 6 bodajże skilli (
oczywiscie niedość, że na srodku to jeszcze ogromne :D )


Ten Addon to ArcHUD a te buttony obok niego to tylko ulozony Bartender. Nic poza tym:). Ogolnie ArcHUD polecam kazdemu DPS`owi szczegolnie na PvP - wiesz kiedy uciekac gdy ledwo na nogach stoisz:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 22:43, kotfilon napisał:

dk mozesz stworzyc gdy masz postaci 55+ lvl


Tyle to ja wiem.
Ale czy jesli wlacze triala WotLK to moge wogole utworzyc DK. Wiem, ze postacia, ktora w BC zrobilem 70lv na samym trialu, bez faktycznego zakupu WotLK nie wbije nawet 71lv bo "a nuz nie kupie wratha a wtedy nie moglbym grac ta postacia".
Ale jak jest z DK?
Mam w chwili obecnej postac na 66 levelu. Sprobowalbym se DK, ale zwyczajnie mnie nie stac chwilowo na zakup wratha + prepaidu itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 23:36, DemoBytom napisał:

> dk mozesz stworzyc gdy masz postaci 55+ lvl

Tyle to ja wiem.
Ale czy jesli wlacze triala WotLK to moge wogole utworzyc DK. Wiem, ze postacia, ktora
w BC zrobilem 70lv na samym trialu, bez faktycznego zakupu WotLK nie wbije nawet 71lv
bo "a nuz nie kupie wratha a wtedy nie moglbym grac ta postacia".
Ale jak jest z DK?
Mam w chwili obecnej postac na 66 levelu. Sprobowalbym se DK, ale zwyczajnie mnie nie
stac chwilowo na zakup wratha + prepaidu itd..


Nie jestem pewny..ale chyba nie można dać triala do istniejącego konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2009 o 06:02, kotfilon napisał:

Nie jestem pewny..ale chyba nie można dać triala do istniejącego konta


Mam WoWa i BC. Nie mam Wratha.
W opcjach swojego konta moge wlaczyc 10 dniowy trial wratha. Kazdy kto nie ma wratha - moze raz takiego triala wlaczyc.

I moje pytanie - czy moge na tym trialu zrobic DK.
Jesli tak - to sobie odpale triala i przez 10 dni pokatuje DK.
Jesli nie, poczekam troche, kupie wratha, wlacze triala i zupgraduje konto do wratha - dzieki czemu 10 dni bede miec..
Wolalbym teraz sobie pograc, bo nie wiem kiedy bede przy kasie na zakup wratha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz zrobić DK. Pamiętaj, że na trialu nie jesteś w stanie wbić większego lvla jak 1 exp do 71 więc w gruncie rzeczy biegasz cały czas na 70tce. 10 dni z triala nie sumuje się z pre paidem i innymi rzeczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się