Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2009 o 14:44, Grzybek90 napisał:

Mam pytanie czy ten mount mamut u hodirów za exalted jest 3 osobowy?


Tak

Dnia 27.05.2009 o 14:44, Grzybek90 napisał:

a jak tak to czy ma na swoim grzbiecie vendorów?


Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2009 o 19:00, karollek napisał:

> [...]
> 3. Ponawiam prośbę o inspirację który z serverów RP wybrac :]
Poleciłbym Tobie serwer RP-PvP Sporeggar, ale ponieważ w kwestii Role-Play stacza się
on coraz bardziej i z coraz to większym impetem, powątpiewałbym. Jeżeli Cię to bierze,
jest tam mnóstwo polaków i co najmniej jakaś polska gildia.
Tak więc, jedną wskazówkę właśnie otrzymałeś. Życzę trafnego wyboru :)

Jesli chodzi o Rp to sa gildie Rp, ale tak naprawde na trade i general channelu to wogole cos jak RP nie istnieje - od czasu do czasu mozna zobaczyc dwarfy gadajace o smaku piwa i przekrzykujace sie kto wypil wiecej piwa w ironforge ale sa to raczej odosobnione przypadki. Odnosnie polskich gildi to... sporo ich jest ja sie doliczylem 6 po stronie alliance... i co najmniej 4 po stronie hordy. Ogolnie rzecz biorac to polecam raczej odpuszczeie sobie polskich gildii tylko zlozenie podania do ktorejs z rajdowych miedzynarodowych gildii: Deliverance, Firefly, Outcasts, Forgotten Legacy, Darkfire, czy Silver Strom, Goon Squad, Oblivion, TITANS po stronie hordy. Ewentualnie naprawde dobra rajdowa gildie - Vae Victis, dobra bo Polska:p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 01:31, KaPe napisał:

A niech stracę, temat wprawdzie nie od tego, ale co zaszkodzi się zareklamować(bez linka
by nie podpaść^^), w końcu kogoś stąd mamy ;)

I to nie jedna osobe nawet :)

Kaman, Hard mody sa fun =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 17:37, goomis74 napisał:

Niedowiarki mi nie wierza bo sami wiedza lepiej. Gram.pl juz o tym pisal kiedys, a ostatnio
pojawily sie "drobne" doniesienia. Wyglada na to ze powstanie Polski serwer WoW`a. Przy
okazji mamy miec mozliwosc placenia abonamentu w zlotych np karta platnicza nie tylko
za pomoca prepaidow itp itd. Oczywiscie nie liczmy przy tym na abonament rzedu AoC. Mysle
ze gora 15% taniej powinnismy miec w takim przypadku.

P.S. Polakow do stworzenia polskiego Serwera jest wystarczajaco duzo - toc sam prawie
caly Burning Legion jest niemalze Polski. Ale na innych serwerach jest jeszcze cale multum
polakow chocby na Sporeggar ktory jest chyba najbardziej zaludnionym realmem przez polakow
zaraz po Burning Legionie. Mowi sie nawet o liczbach oscylujacych wokol nawet 100 tysiecy
polakow.


Bliz rusza na inne kraje, przynajmniej jeżeli chodzio reklame, kto wie co sie wydaży??

20090527222712

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 01:02, Fumiko napisał:

Szaman - healer. Spellpower - wiadomo, mana regen - wiadomo.

I teraz pytanie: Haste rating czy Crit rating?



To zależy jakim healem będziesz. Czy LSH czy HW albo CH. Crit jest potrzebny do regenu many, haste do szybszego castowania. Ja bym brał troche więcej do crita niż do haste. Chyba, że leczysz głównie LHW wtedy można bardziej odpuścic haste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 07:45, Schirokko napisał:

To zależy jakim healem będziesz. Czy LSH czy HW albo CH. Crit jest potrzebny do regenu
many, haste do szybszego castowania. Ja bym brał troche więcej do crita niż do haste.
Chyba, że leczysz głównie LHW wtedy można bardziej odpuścic haste.


A możesz rozwinąć akronimy, bo one się mocno różnią w zależności od serwera i ekipy, więc chcę mieć pewność, że się dobrze rozumiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 15:41, Ichvander napisał:

O ile sie orientuje to:
LSW- Lesser Healing Wave
HW- Healing Wave
CH- Chain Heal
LSH- nie mam pojecia :P

To chyba jakieś literówki, raczej powszechne jest LHW, HW, CH - no bo pierwsze litery. Oprócz tego ES - Earth Shield, okazyjnie można spotkać RT - Riptide.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 15:46, KaPe napisał:

To chyba jakieś literówki, raczej powszechne jest LHW, HW, CH - no bo pierwsze litery.
Oprócz tego ES - Earth Shield, okazyjnie można spotkać RT - Riptide.


Zdecydowanie Chain, na większych rajdach inne jest mniej efektywne i używam go tylko wspomagająco (np. do podleczenia jakiegoś ranged stojącego poza zasięgiem chaina).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cholera :)
Znowu mnie ciągnie do WoW''a. Przestałem grać 2 miesiące temu, gdy osiągnąłem 80 lvl. Pomimo zakupu ps3 na początku maja nie zapomniałem o tej genialnej grze. Grałem w wowa 2 lata i właśnie tu objawia się geniusz tej gry - zawsze się do niej wraca. Myślę że niedługo znowu zagoszczę na realmach :)
pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=WN-xySlgzQI - Zastanawia mnie jak ten priest mógł tak łatwo męczyć przeciwników - a) dlaczego nikt go nie atakował b) priest może być niewidzialny?!
Czy żeby się uleczyć będąc w shadowform trzeba je najpierw zdjąc i potem znowu nałożyć, czy samo się wyłączy na czas leczenia a potem znowu wróci? (coś takiego mówił mi jeden gracz 80s) Jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 14:17, Rangarog napisał:

Jakim programem najlepiej najlepiej się nagrywa filmy z WoW''a ?

IMO najlepiej użyć frapsa. Można też za pomocą xfire. :)

Dnia 29.05.2009 o 14:17, Rangarog napisał:

I czym to konwertowac na youtube?

Na przykład programem VirtualDub na avi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi któryś z graczy podpowiedzieć w jaki sposób przydzielić skróty klawiszowe do umiejętności, które znajdują się na opcjonalnych paskach, wywleczonych z menu Interface? W dziale Key Bindings niby są przydzielone kombinacje klawiszowe do danych funkcji, ale jak te funkcje przypisać konkretnym zaklęciom?
Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 01:02, Fumiko napisał:

I teraz pytanie: Haste rating czy Crit rating?

Na leczenie raidu generalnie warto inwestować w haste, zresztą sprzęt z Ulduaru w dużej części stawia na haste. W Naxxie była tendencja odwrotna, więc prawdopodobnie Blizzard chce wymusić na graczach stackowanie haste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 16:30, karollek napisał:

Mógłby mi któryś z graczy podpowiedzieć w jaki sposób przydzielić skróty klawiszowe do
umiejętności, które znajdują się na opcjonalnych paskach, wywleczonych z menu Interface?
W dziale Key Bindings niby są przydzielone kombinacje klawiszowe do danych funkcji, ale
jak te funkcje przypisać konkretnym zaklęciom?


W Key Bindings masz najpierw Action Bars czyli m.in. standardowy pierwszy pasek oraz pasek specjalny, który dochodzi gdy kontroluje się peta, ale trochę niżej jest MultiActionBar Bindings i każdy pasek jest odpowiednio dobrze opisany. Przypisujesz kolejnym slotom jakiś przycisk i od tej pory jakąkolwiek umiejętność wstawisz w ten slot, będziesz mógł ją uruchomić właśnie tym przypisanym skrótem. Standardowo ustawienie jest globalne, czyli nieważne na którą postać wejdziesz i tak masz przypisane skróty. Co ważne, na slotach będzie się wyświetlać przypisana kombinacja, ale tylko primary i nie zawsze widać dokładnie. Alt+1 zostaje zamienione na A+1, ale skróty z klawiatury numerycznej są wyświetlane jako Nu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się