Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 07.02.2006 o 14:34, ferbi napisał:

Czy jak kupię WoW w Szwecji, to będę miał to samo w pudełku, co bym otrzymał w Polsce? Bo właśnie
się zastanawiam nad zakupem i nie chcę jakieś głupoty popelnic :)))

To samo z wyjątkiem braku rejestracji w cdp :p tak byś dostał też białą naklejke z jakąś informacją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2006 o 14:34, ferbi napisał:

Czy jak kupię WoW w Szwecji, to będę miał to samo w pudełku, co bym otrzymał w Polsce? Bo właśnie
się zastanawiam nad zakupem i nie chcę jakieś głupoty popelnic :)))


to samo ... w polsce tez jest wersja europejska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Coś jest nie tak. Niby mam powiadomienie, że ktos odpowiedzial na mojego posta, ale samej odpowiedzi nie widze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2006 o 14:07, WoWmen napisał:

> Aaa, i następnym razem spróbuj tam dojść nie na trupie.
Doszedłem na odległość 10yr. Broodlord wali po 4.5k :P (w ZG)

Nie pytam o bloodlorda, bo o nim wiem - a starczy odpowiedni pancerz i jest mniej - tylko o bosów frakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie czaje jak korzystac z 10 dniuwki...Najpierw pytaja o kod wiec podaje sie ten z orginalnej gry wow tak? poniej robi sie reszte az dochodzi do formy platnosci no i jak ktos ma 10 dniuwke to co wybiera???przeciez nie platnosc karta kredytowa...co ma wybrac pre paid i wpisac nr z 10 dniuwki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 18:18, Gosu napisał:

Nie czaje jak korzystac z 10 dniuwki...Najpierw pytaja o kod wiec podaje sie ten z orginalnej
gry wow tak? poniej robi sie reszte az dochodzi do formy platnosci no i jak ktos ma 10 dniuwke
to co wybiera???przeciez nie platnosc karta kredytowa...co ma wybrac pre paid i wpisac nr z
10 dniuwki?

LOL za cd key podajesz ten 10 dniowy!! nie głowny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 18:20, L33T napisał:

> Nie czaje jak korzystac z 10 dniuwki...Najpierw pytaja o kod wiec podaje sie ten z orginalnej

> gry wow tak? poniej robi sie reszte az dochodzi do formy platnosci no i jak ktos ma 10
dniuwke
> to co wybiera???przeciez nie platnosc karta kredytowa...co ma wybrac pre paid i wpisac
nr z
> 10 dniuwki?
LOL za cd key podajesz ten 10 dniowy!! nie głowny!!



no dobra ale co dalej jak dochodzi do platnosci?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpisalem kod z tej kartki ale pozniej chca 2 kod z konta lub karty pre paid i co mam wybrac niby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 18:24, Gosu napisał:

> > Nie czaje jak korzystac z 10 dniuwki...Najpierw pytaja o kod wiec podaje sie ten
z orginalnej
>
> > gry wow tak? poniej robi sie reszte az dochodzi do formy platnosci no i jak ktos
ma 10
> dniuwke
> > to co wybiera???przeciez nie platnosc karta kredytowa...co ma wybrac pre paid i wpisac

> nr z
> > 10 dniuwki?
> LOL za cd key podajesz ten 10 dniowy!! nie głowny!!


no dobra ale co dalej jak dochodzi do platnosci?????????

http://www.blizzard.com/support/wowbilling/?id=abl01926p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra to mi i tak malo pomorze...w sumie to i tak dla kogos nie dla mnie ja mam wlasne konto na wow niech sie ona mieczy...ale powiem tylko tak ze na tym forum pytalem juz 4 razy o to i nie dostalem ani jednej normalnej odp widze ze wy sie tyle znacie co ja lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 18:31, Gosu napisał:

Dobra to mi i tak malo pomorze...w sumie to i tak dla kogos nie dla mnie ja mam wlasne konto
na wow niech sie ona mieczy...ale powiem tylko tak ze na tym forum pytalem juz 4 razy o to
i nie dostalem ani jednej normalnej odp widze ze wy sie tyle znacie co ja lol

to ci wyjaśnie a ty przekaż i tak muisz podac metode płatności nie ma bata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a wedlug tej strony www wychodzi na to ze ktos kto ma guess passa podaje karte kredytowa wrazie jakby chcial przedluzyc granie w wow...no to super ze tak mozna sobie grac nie majac nawet gry wow...to za co ja placilem 200zl?oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 18:34, Gosu napisał:

a wedlug tej strony www wychodzi na to ze ktos kto ma guess passa podaje karte kredytowa wrazie
jakby chcial przedluzyc granie w wow...no to super ze tak mozna sobie grac nie majac nawet
gry wow...to za co ja placilem 200zl?oO

na gueście grasz 10 dni
potem ulepszasz konto do pełngo głownym kluczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 18:49, L33T napisał:

> a wedlug tej strony www wychodzi na to ze ktos kto ma guess passa podaje karte kredytowa
wrazie
> jakby chcial przedluzyc granie w wow...no to super ze tak mozna sobie grac nie majac nawet

> gry wow...to za co ja placilem 200zl?oO
na gueście grasz 10 dni
potem ulepszasz konto do pełngo głownym kluczem


Glownym kluczem z nowa nabytej gry...czy z tej z kad pochodzi ta 10 dniuwka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 19:03, Gosu napisał:

> > a wedlug tej strony www wychodzi na to ze ktos kto ma guess passa podaje karte kredytowa

> wrazie
> > jakby chcial przedluzyc granie w wow...no to super ze tak mozna sobie grac nie majac
nawet
>
> > gry wow...to za co ja placilem 200zl?oO
> na gueście grasz 10 dni
> potem ulepszasz konto do pełngo głownym kluczem

Glownym kluczem z nowa nabytej gry...czy z tej z kad pochodzi ta 10 dniuwka?

Mamy w rękach nowy egzęplaż gry i dawa klucze trial i głowny
1 robimy konto z trialowym cd-keyem
2 po 10 dniach wbijamy głowny cd-key

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 19:06, L33T napisał:

Mamy w rękach nowy egzęplaż gry i dawa klucze trial i głowny
1 robimy konto z trialowym cd-keyem
2 po 10 dniach wbijamy głowny cd-key

A zapomniałem dodac jeśli dajesz komuś trialowy to niestety ta osoba będzie musiała sobie kupic gre bo jak powiedziałeś masz już konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 19:06, L33T napisał:

1 robimy konto z trialowym cd-keyem
2 po 10 dniach wbijamy głowny cd-key

hmm, z tego co wiem (kumpel tak zrobil) nie trzeba czekac tych 10dni, mozna najpierw zalozyc triala i odrazu wpisac ten 30dniowy (no on to zrobul na drugi dzien, jak sie dowiedzial ze tak mozna)
dlaczego? konto trial ma mnostwo ograniczen takich jak. max lvl to 20, nie mozna czytac/wysylac maili, nie mozna rozmwaiac na kanalach typu General, Looking for Group czy Trade, nie mozna uzywac opcji "trade" z innymi graczami, nie mozna korzystac z domu aukcyjnego, jest tez ograniczenie co do ilosci zlota ktora mozemy zebrac ale nie pamietam ile to bylo
tych ograniczen pewnie jest jeszcze kilka, ale te sa glowne i najbardziej razace, wiec chyba lepiej odrazu tez wpisac tego cd-keya do pelnej wersji i cieszyc sie pelna gra przez 40dni free :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się