Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Shaman to cudowna klasa do eksperymentowania- juz tak dawno sie dobrze nie bawilem- jednak te 7 darmowych dni to dobry zabieg. Tylko kurcze sesja niedlugo...... ;(..........a gra taka ciekawa......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2009 o 20:00, Hydro2 napisał:

Zaczynam sie juz zastanawiac jakie staty nabijac shamanowi, bo przebieglem sie 2 razy
po Ragefire Chasm, wypadly cape i dla kazdego inna, dla casterow z mana, spell power
i stamina (ktorej nie widzialem jako rzecz do wylosowania), a mnie pokazala sie z str
i st 2 razy. Wiec tu sie zastanawiam czy to czasem blizz nie narzuca itemow pod klase

Na niskich poziomach ciężko mówić o jakimkolwiek "nabijaniu". Zresztą, niezależnie od tego co uzbierasz, do ~30lvl i tak będziesz bił tak samo. Dopiero potem można zacząć rozróżniać levelowanie enhancement i elemental.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2009 o 21:57, Szejku napisał:

Shaman to cudowna klasa do eksperymentowania- juz tak dawno sie dobrze nie bawilem- jednak
te 7 darmowych dni to dobry zabieg. Tylko kurcze sesja niedlugo...... ;(..........a gra
taka ciekawa......


A jak aktywowaliście te 7 dni?
Bo dostałem maila, a w statusie konta jest nieaktywne od czasu wyczerpania ostatniego pre-paid''a.
Logować się do gry nawet nie próbowałem bo musiałbym cały patch 3.3 ściągnąć, bo mam go tylko w wersji do PTR ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy jest tu jakiś tank druid?
Bo srsly - czy tankowanie tą klasą jest tak beznadziejne, czy to beznadziejni są nią tankujący? Gram lockiem i z nikim nie mam problemów poza tankami druidami.. Overaggruję tanka w lepszym sprzęcie atakując jego target.. AoE już nawet nie próbuję - bo wiem, że po 2 tyknięciach Rain of Fire mam całą paczkę mobów na sobie..
Pomijam straty dpsu (sram na to szczerze mówiąc) - ale przy druidzie używam całych 2 skilli - więcej = overaggro o_O''
Nie znam się na tankach, ale naprawdę - wtf jest z niedźwiedziami? o-O''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam dziwny problem i nie wiem wtf to do ;P
alt jako modifier przestał mi działać, shift/ctrl działa jak działał, za to alt też działa... tylko kiedy jest zastosowany jako modifier nie za specjalnie, najdziwniejsze jest że po naciśnieciu alt+1 czy cokolwiek, pokazuje się spell pod tą kombinacją +jest nawet animacja przyciśniecia jednak nic się nie dzieje, dotyczy to wszystkich makr, nawet klikałem z tym modifierem na dane makro- nic
myślę że coś mi się z grą "zdziało" ponieważ stało się to po przechodzeniu przez portal i wywalilo mnie do okna postaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 14:26, Undertaker napisał:

Kupiłem dziś WoW magazyn - był w empiku. Raczej merytorycznie dla niedoświadczonych graczy,
ale z ciekawości można przejrzeć.


Z ciekawości zapytam za ile?? I mógłbyś dać screeny okładki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 15:04, kryst90 napisał:

Z ciekawości zapytam za ile?? I mógłbyś dać screeny okładki.


12,90
News z gramu o tym (m.in. okładka): http://www.gram.pl/news_8gTfGem5_Pierwszy_polski_magazyn_o_World_of_Warcraft_jutro_w_kioskach.html

A tutaj kilka przykładowych stron nawet: http://www.sklep.idg.pl/kioskidg/czasopisma/pcworld/wydania-specjalne/gamestar-world-of-warcraft-1-2010.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 15:04, kryst90 napisał:

Z ciekawości zapytam za ile?? I mógłbyś dać screeny okładki.


* TYLKO * 12,90! Tylko... Sama gazetka merytorycznie wywiera wrażenie takie samo jak książki o wodzie, czyli lanie wody :P Jeśli to się zacznie dobrze sprzedawać, to tylko udowodni jak dużo dzieci, "polaczków" i n00bków u nas gra w WoW (lub nie, bo pewnie znajdą się tacy co nigdy w grę nie zagrają, ale gazetę będą wiernie co miesiąc kupować...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałem zakupić w piątek w empiku w Krakowie to jeszcze nie było. Wróciłem do domu dzisiaj i tutaj nigdzie nie ma, ani w kioskach ruchu, ani w salonach kolportera ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 16:55, the_bishop napisał:

mam pytanie, jak allianci zabija bossa w TB tego Cairna Bloodhoof''a, kiedy on znowu
ozyje? jest martwy juz ponad godzine korups zniknol ale ciagle go nie widac :<

bosy w miastach maja 3h respawn timer o ile się nie myle (lub 4...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 16:38, mateuszbanach0 napisał:

słuchajcie, mam pytanko: mozna gdzies luknac na jakim serwerze jest swoja postac gdy
konto jest w stanie frozen?


Tak, tutaj: http://eu.wowarmory.com/
Możesz się albo zalogować, wówczas obok napisu "you are logged in as" pod przyciskiem listę kilku postaci (m.in. z nazwą serwera na jakim się znajduje);
Lub po prostu wpisać w wyszukiwarce imię żądanej postaci, w wynikach wyszukiwania będzie pisało na jakim serwerze się znajduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 16:40, Azvar napisał:

> Z ciekawości zapytam za ile?? I mógłbyś dać screeny okładki.

* TYLKO * 12,90!

Kupiłbym jak by chociaż dodali patche na płycie :D
Albo jakąś figurkę :P
Ale 13 zeta za sam papier? No ludzie, to że płacimy abonament nie znaczy że śpimy na forsie.
Chociaż treści jestem ciekaw, może się zmusze i przekartkuje to w empiku...
Kupią pewnie same nooby z prywatów co maja kasę tylko na eksboks live!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Ja gram druidem tankiem, nie trzeba za bardzo mieć jakichś wygórowanych umiejętności. Fajnie milo się tankuje, zdarzyło mi się 2 razy "oddać aggro" na początku kiedy miałem jeszcze slaby sprzęt, a reszta ekipy pełny set . Musisz mieć pecha i trafiać na osoby słabe. (nie mówię, że ja jestem pr0, ale daje rade)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 19:17, Grodhar napisał:

Kupiłbym jak by chociaż dodali patche na płycie :D


Co komu po patchach na CD/DVD? :) I tak nigdy nie byłby na czas, a te co już wyszły można sobie przecież samemu nagrywać za niecałą złotówkę :)

Dnia 21.12.2009 o 19:17, Grodhar napisał:

Albo jakąś figurkę :P


Tja, albo papierowy model SteamTanka ;)

Dnia 21.12.2009 o 19:17, Grodhar napisał:

Ale 13 zeta za sam papier? No ludzie, to że płacimy abonament nie znaczy że śpimy na
forsie.


Żeby chociaż logo mieli oryginalne z gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się