Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 15.06.2010 o 18:40, kuki288 napisał:

Co robić jak nie przychodzi aktywacja konta?


Trzeba stanąć pod drzewem, przekręcić się 3 razy w prawo, rzucić przez lewe ramię łyżkę m&m-sów, następnie podskoczyć i klasnąć uszami.
Po tym zabiegu jeśli nadal nic nie pomoże należy stanąć na lewej nodze i prawą ręką podrapać sie za uchem śpiewając marsyliankę, równocześnie stepując drugą nogą po suficie..

A na serio - zadzwonić do sprzedawcy.
Gdzie kupiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2010 o 16:06, Undertaker napisał:

jak najłatwiej teraz zdobyć gear pvp? Albo przynajmniej
coś, z czym można zacząć.


Full Furious 5/5 możesz kupić za honor, także nieco Relentless i Wrathfull, dodatkowo za minimum 10 aren tygodniowo w dowolnym teamie masz coś pomiędzy 300-400 punktów arenowych co tydzień, za to (nie mając jeszcze ratingu 1300 i wyżej) możesz sobie kupić set Relentless 5/5. Po za tym robić cotygodniowo VoA10/25 i liczyć na szczęście w dropach/rollach, dalej pozostają już tylko areny w konkretnym teamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2010 o 18:40, kuki288 napisał:

Co robić jak nie przychodzi aktywacja konta?


Zarejestrować adres e-mail w jakiejś sensownej usłudze, np. gmail. Mając konto np. na onecie można się spodziewać że e-mail od Blizza w ogóle nie dojdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2010 o 19:37, Michal256 napisał:

> Co robić jak nie przychodzi aktywacja konta?

Zarejestrować adres e-mail w jakiejś sensownej usłudze, np. gmail. Mając konto np. na
onecie można się spodziewać że e-mail od Blizza w ogóle nie dojdzie...



Mam na wp.pl i doszedł;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2010 o 19:23, Azvar napisał:

> jak najłatwiej teraz zdobyć gear pvp? Albo przynajmniej
> coś, z czym można zacząć.

Full Furious 5/5 możesz kupić za honor,

oh jak ja kocham tych zielono-niebieskich nabków z 14k hp farmiących sobie honor <3, jescze jak jest 1 czy 2 takie to da sie żyć... gorzej jak na wsg przypadnie z 6 takich... a 2 innych w pve gearze, wtedy można spokojnie opóścić team bo nic miłego i tak nas nie czeka ;D

>także nieco Relentless i Wrathfull, dodatkowo

Dnia 15.06.2010 o 19:23, Azvar napisał:

za minimum 10 aren tygodniowo w dowolnym teamie masz coś pomiędzy 300-400 punktów arenowych
co tydzień, za to (nie mając jeszcze ratingu 1300 i wyżej) możesz sobie kupić set Relentless
5/5. Po za tym robić cotygodniowo VoA10/25 i liczyć na szczęście w dropach/rollach, dalej
pozostają już tylko areny w konkretnym teamie.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2010 o 20:29, SoieR napisał:

oh jak ja kocham tych zielono-niebieskich nabków z 14k hp farmiących sobie honor <3,


Za uzbierane stone keeper''s shards z heroików byłem w stanie spokojnie kupić dwie części PvP lvl 264 gdy mi się zachciało mieć taki sprzęt. Obecnie co prawda raczej podsyłam to altom, żeby sobie mogły kupić sprzęt, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby to wydać na maina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2010 o 21:15, darkwind21 napisał:

Zebek mówił że za shardy można HP kupić, czy to prawda, a jeśli tak to gdzie?

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=69&pid=40493


W Wintergrasp, gdy twoja strona je kontroluje. Niedaleko wejścia do twierdzy stoi vendor, który sprzedaje różne rzeczy, m.in. heirloomy PvP oraz przedmiot, którego użycie daje 2k honoru (a kosztuje właśnie 30 shardów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2010 o 18:12, kuki288 napisał:

Hej. Wie ktoś może gdzie można się nauczyć u Nocnych Elfów czaru zamiany w niedźwiedzia
na 10 lvlu?


Po pierwsze, musisz być druidem po drugie robisz chain questa poczynając od http://www.wowhead.com/quest=5923 i kończąc go dostajesz forme misia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2010 o 18:23, Saref napisał:

> Hej. Wie ktoś może gdzie można się nauczyć u Nocnych Elfów czaru zamiany w niedźwiedzia

> na 10 lvlu?

Po pierwsze, musisz być druidem po drugie robisz chain questa poczynając od http://www.wowhead.com/quest=5923
i kończąc go dostajesz forme misia:)



Hah jestem druidem ale to kłopot bo ja po angielksu nie czytam tak biegle wiec ta strona nie wiele mi dała;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Nie umiesz angielskiego, to najpierw się go naucz, a potem graj w gry angielskojęzyczne. Nie będzie problemu i dla ciebie i dla nas, którzy musimy wysłuchiwać na tym forum jojczenia takich dzieci.

PS. Czy q w Argent Tournament są zbugowane? Żadnego nie mogę zaliczyć(nie jestem w raidzie). Prosiłbym o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2010 o 18:37, Daronn_Darker napisał:

/.../
Nie umiesz angielskiego, to najpierw się go naucz, a potem graj w gry angielskojęzyczne.
Nie będzie problemu i dla ciebie i dla nas, którzy musimy wysłuchiwać na tym forum jojczenia
takich dzieci.


Aha spoko. Jeszcze jak byście mi powiedzieli gdzie jest ten Moonkin stone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, mam od dawna podstawke WOWa, chce zalozyc nowe konto. Stare nieaktywne, chce zaczac od zera. moge zrobic tak: zainstaluje podstawke z plyty, ktora mam, a klucz sobie kupie przez neta. Mozna tak zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się