Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Chciałem sobie sprawdzić jak tam moja postać, którą zamierzam grać za kilak miesięcy, a tu na wow armory
File Not Found
This character profile could not be displayed, possibly for one of the following reasons:

* The character has been inactive for an extended period of time.
* The character name was spelled incorrectly.
* The profile is temporarily unavailable while the character is in the midst of a process such as a realm transfer or faction change.
* Characters that have been deleted are no longer available on the Armory.


lol, co mam zrobić:|?
aha i License Status: Frozen jest normalne jeżeli nie mam opłaconego abonamentu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie kiedy ostatnio grałeś tą postacią?
Jeśli postać nie była w grze aktywna przez długi okres czasu może nie być widoczna w armory.
Frozen jest normalnym statusem jeśli nie masz opłaconego konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 18:01, Daimon_Frey napisał:

Pytanie kiedy ostatnio grałeś tą postacią?

Chyba już ponad 6 miesięcy. Przed odblokowaniem raidu do icecrown citadel.

Dnia 08.06.2010 o 18:01, Daimon_Frey napisał:

Jeśli postać nie była w grze aktywna przez długi okres czasu może nie być widoczna w
armory.

Przeraziłem się bo jak jestem zalogowany, na górze po prawej widnieje napis.
This account has no characters.
Log Out

Dnia 08.06.2010 o 18:01, Daimon_Frey napisał:

Frozen jest normalnym statusem jeśli nie masz opłaconego konta.

ok
Czy jednak mogę jakoś zobaczyć swoją postać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.06.2010 o 17:33, pkapis napisał:

Poczytaj FAQ. :-)
Na szybko, można grać po obu stronach na jednym serwerze, ale to nie ma dużego sensu,
bo i tak nie będziesz mógł sobie nawzajem przesyłać przedmiotów (chyba poza Bind to Account,
ale tych jest niewiele).


Aha. A jakieś porady dla początkującego priesta?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 19:41, kuki288 napisał:

Aha. A jakieś porady dla początkującego priesta?;p


Skopiuj sobie linki do stron z końca FAQ, naucz się ich, zapamiętaj w przeglądarce, wyryj na ścianie, zapisz na karteczce w lodówce.. Cokolwiek - ale poznaj je, poczytaj o interesującej cię klasie (tu zwłaszcza elitist jerks, prawdziwa skarbnica każdej wiedzy), naucz się korzystać z wowwiki..
Dzięki temu oszczędzisz nam po raz 47623746237 odpowiadania na pytania w stylu "ej, moja postać zginęła, czy to już koniec gry?" itp, a sobie oszczędzisz traumy wywołanej ilością sarkazmu w postach..
;P

No i przede wszystkim zacznij od triala i czytaj pojawiające się tam samouczki (one naprawdę są przydatne).. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

* The character has been inactive for an extended period of time.

I tyle, ja też swoich nieużywanych altów nie mogę zobaczyć.

@DemoBytom/kuki

Akurat EliteJerks to bym początkującym odradził. To miejsce na high-endowy theorycrafting a nie levelowanie.

Lepsze będzie wowhead ( http://www.wowhead.com/forums&topic=86987&p=945036).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 22:07, DragonLord napisał:

Akurat EliteJerks to bym początkującym odradził. To miejsce na high-endowy theorycrafting a nie levelowanie.


Hmm w sumie masz rację, zwłaszcza jeśli chodzi o pierwszego chara..
Pamiętam jak jakiś czas temu kłóciłem się z jakimś low levelowym lockiem o glify. On uważał, że podstawą do levelowania jest glyph of life tap (dający SP w zależności od spiritu) bo "przecież każdy end game''owy lock tego używa". Drugi miał być glyph of quick decay (pozwala corru skalować się z haste)..
Oczywiście moje argumenty w stylu "ale przed end game nie masz haste prawie wcale, spirit masz śmiesznie słaby, a podczas levelingu liczy się przeżywalność - czyt. glyph of siphon life, glyph of soul link itp. pozostały olane bo "na ej pisali co innego"..
No ale głupców nie brakuje..

Choć z drugiej strony sam teraz leveluję holy/prot palka bazując praktycznie tylko na EJ. Bulidy mam z tamtąd, gemuję w outlandzie (jestem jc) zgodnie z ich zaleceniami (w wersji słabszej oczywiście, te gemy, które mogę zrobić;p), generalnie staram się kierować w stronę na której oni każą się skupiać przy end game (czyt. int>>spirit u holy palka itd) choć pewne odstępstwa muszę zachować (brak mi kilku skilli co wymusza nieco inną rozgrywkę)..
Generalnie trzeba wiedzieć skąd brać wiedzę i jak ją przystosować do swoich potrzeb..

Jednak nadal uważam, że każdy z EJ powinien się zapoznać i przejżeć, poczytać, wchłonąć trochę wiedzy, żeby nie było potem co stronę pytań "ej, jak mam gemować DK?" itp..

>>kuki288
Zapomniałem dodać jeszcze - polecam addon wow-pro do levelingu (jest link w FAQ) - jak już będziesz mieć konto - pomaga szybko i bezboleśnie nabijać levele wskazując warte (pod względem szybkiego expa) wykonania questy wraz z zalecaną kolejnością..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 19:41, kuki288 napisał:

Aha. A jakieś porady dla początkującego priesta?;p


Dps czy healera? Nie, dla priestów w zasadzie nie mam. Sam dopiero teraz leveluję jednego jak mam chwilę i nie dobiłem nawet do 40tki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 20:03, DemoBytom napisał:

> Aha. A jakieś porady dla początkującego priesta?;p

Skopiuj sobie linki do stron z końca FAQ, naucz się ich, zapamiętaj w przeglądarce, wyryj
na ścianie, zapisz na karteczce w lodówce.. Cokolwiek - ale poznaj je, poczytaj o interesującej
cię klasie (tu zwłaszcza elitist jerks, prawdziwa skarbnica każdej wiedzy), naucz się
korzystać z wowwiki..
Dzięki temu oszczędzisz nam po raz 47623746237 odpowiadania na pytania w stylu "ej, moja
postać zginęła, czy to już koniec gry?" itp, a sobie oszczędzisz traumy wywołanej ilością
sarkazmu w postach..
;P

No i przede wszystkim zacznij od triala i czytaj pojawiające się tam samouczki (one naprawdę
są przydatne).. ;P


Mówiłem już że w grach mmo generalnie jestem uż obcykany wiec nie potrzeba mi tego. Chodzi mi o drzewko rozwoju postaci dla holy priesta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 22:30, DemoBytom napisał:

w stronę na której oni każą się skupiać przy end game (czyt. int>>spirit u holy
palka itd)


Spirit jest dla paladyna prawie bezużyteczny. Daje mu tyle co każdemu innemu, czyli jakąś tam ilość mp5 poza walką. Co do int... to są różne szkoły. Wiele osób pakuje wyłącznie w int i widziałem już paladynów z samymi gemami +int, inni mieszanie w int i sp oraz mp5. Osobiście preferuję drugie podejście. Granie na samym int jest możliwe, ale wiele osób robi to źle - starcza im many na długo, ale nie leczą aż tak dobrze, jak inni.

Dnia 08.06.2010 o 22:30, DemoBytom napisał:

Jednak nadal uważam, że każdy z EJ powinien się zapoznać i przejżeć, poczytać, wchłonąć
trochę wiedzy, żeby nie było potem co stronę pytań "ej, jak mam gemować DK?" itp..


Może i racja, chociaż ja tam nigdy nie zaglądałem i raczej kieruję się tym co usłyszę od znajomych oraz intuicją. Mój paladyn leczy zazwyczaj nie gorzej niż najlepsi których spotkałem. Pewnie mógłbym lepiej gdybym pozmieniał mocno gemy i styl, ale nie mam ochoty farmić pieniędzy na to, ani tak drastycznie zmieniać stylu grania. Póki co główną różnicą jest to, że ja szybciej schodzę z many, ale dopóki starcza mi jej na walkę, nie uważam żeby to był problem.
Co do stron, na początek polecam wowwiki. Jest lekkie i przystępne, a linki do innych stron pozwalają samemu wybrać co komu pasuje. Ja w ten sposób trafiłem na wowhead, którego obecnie używam częściej. Dopiero potem przenosić się na strony bardziej skoncentrowane na naprawdę poważnym graniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 22:54, the_bishop napisał:

woah! właśnie padł mi mount z sarthariona 3D :)


FARCIARKIS SKUR****
ja mam tylko czarnego i błękitnego :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 22:54, the_bishop napisał:

woah! właśnie padł mi mount z sarthariona 3D :)


Naah mam mojego hippogryfa - na nic nie zamierzam go wymieniać ;)
Serio mówię, mam smoka z sarthariona 3D 10 man..

Właśnie:

Dnia 08.06.2010 o 22:54, the_bishop napisał:

woah! właśnie padł mi mount z sarthariona 3D :)


Za którym razem ci wpadł?
Ja na 10 manie zdobyłem czarnego smoka - podczas mojej drugiej wizyty na Saratharionie ever, podczas pierwszego podejścia do bicia go bez zabijania smoków (od razu na 3D poszliśmy, zerg FTW).. ;P

Na 25 manie przy 3D byłem drugi w rollach ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 22:54, the_bishop napisał:

woah! właśnie padł mi mount z sarthariona 3D :)


Padać, pada zawsze, grunt to wygrać rolla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 22:47, pkapis napisał:

Spirit jest dla paladyna prawie bezużyteczny. Daje mu tyle co każdemu innemu, czyli jakąś tam ilość mp5 poza walką.


Zauważyłem. Generalnie spirit narazie trochę mi się przydaje na instancjach pomiędzy pullami. Staram się też stackować mp5 (obecnie 62 lv), bardzo pomaga póki co przynajmniej póki nie zdobędę Divine Plea ;P

>starcza im many na długo, ale nie leczą aż tak dobrze, jak inni.

Zobaczę jak to będzie na 71++ (divine plea) i na 80 wyglądać.

Dnia 08.06.2010 o 22:47, pkapis napisał:

Może i racja, chociaż ja tam nigdy nie zaglądałem i raczej kieruję się tym co usłyszę od znajomych oraz intuicją.


Ale to wymaga już niezłego ogrania z postacią. Na moim warlocku w affli specu (czyli tym którym grałem od 1 lv) tak właśnie robiłem i szło mi conajmniej na równi z innymi lockami. Sam ułożyłem build (który jak się potem okazało od "najlepszego" różnił się może 2 talentami?), sam ułozyłem rotację, wybrałem enchanty.. Tylko na temat gemów info poszukałem (do dziś neinawidzę szukać gemów - dlatego JC robię by się z nimi wreszcie oswoić..).
ale już przy zmianie specu na Demo czy Destro poszukałem info, bo zwyczajnei nie wiedziałem jak się za to wziać, a nauka od początku, na własnych błędach i porażkach raczej nie wchodziła w grę.. szkoda na to czasu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 01:26, DemoBytom napisał:

Zauważyłem. Generalnie spirit narazie trochę mi się przydaje na instancjach pomiędzy
pullami. Staram się też stackować mp5 (obecnie 62 lv), bardzo pomaga póki co przynajmniej
póki nie zdobędę Divine Plea ;P


Do odzyskiwania między walką owszem, chociaż i tak trzeba nosić coś do picia.
Nie wiem czy wiesz - ja się tym akurat wcześniej nie interesowałem i dopiero niedawno odkryłem - rzeczy za honor potrafią być bardzo dobre i niedrogie. Goście od Warsong Gulch mają już od 18-go poziomu (i co dziesięć później) np. niezły pierścień dla healera z mp5. Jest też kij z mp5, ale tego akurat paladyn nie może użyć. Kosztuje to niewiele i można bardzo szybko potrzebny honor nabić na BG.

Dnia 09.06.2010 o 01:26, DemoBytom napisał:

Ale to wymaga już niezłego ogrania z postacią. Na moim warlocku w affli specu (czyli
tym którym grałem od 1 lv) tak właśnie robiłem i szło mi conajmniej na równi z innymi
lockami. Sam ułożyłem build (który jak się potem okazało od "najlepszego" różnił się


Ja akurat często patrzę na innych, tyle że nie na forum którego nie znam. Obserwuję ludzi, patrzę kto jest dobry i zerkam na ich sposób grania oraz buildy. Tylko że nie przejmuję niczego na ślepo, a raczej dostosowuję pod siebie.
A propos Affli, z jakim demonem najlepiej biegać solo? Ostatnio w przerwach między rajdami leweluję sobie kilka postaci, m.in. locka (ot tak, dla odmiany). Do 20-go poziomu było ciężko, potem coraz łatwiej, a teraz, na 35-tym, to już naprawdę proste. Mogę wpakować się w grupę pięciu mobów o trzy poziomy wyższych i skończyć walkę mając 90% życia i many, nie zużywając żadnego potka czy healthstone. Jedyne czego nie opanowałem póki co, to demon. Bardzo słabo mi aggro trzyma. Voidwalker niby trochę lepiej niż pozostali, ale i tak często kończy się tak, że to na mnie siedzą wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 22:40, kuki288 napisał:

Mówiłem już że w grach mmo generalnie jestem uż obcykany wiec nie potrzeba mi tego. Chodzi
mi o drzewko rozwoju postaci dla holy priesta.

http://www.wowhead.com/forums&topic=101234

@pkapis
Jak stalentujesz to Felpuppy będzie najlepszy (jako dobijacz/mana battery/int+spi buff). Void jest dobry jako "o shit" button oraz do solowania elit (Healh Funnel), zaś Succ jak spodziewasz się ganku (ustawiasz na passiva z Invisem). I byle do 71 gdzie bierzesz SL/FG aka drainguard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 08:15, pkapis napisał:

Do odzyskiwania między walką owszem, chociaż i tak trzeba nosić coś do picia.


Generalnie póki nie ma naprawdę intensywnego party healingu - czyt. tank ładnie trzyma aggro i umie odwrócić niektóre mobki od grupy - to radzę sobie nawet bez picia. Generalnie jak muszę na instancji wołać o MB to uważam instancję za.. no nienajlepszą ;P
Ale to moje osobiste odczucie - nazbierałem praktycznie każdy item z mp5 i póki co staram się nie zmieniać ich gdy nie dostanę nowego itemku z mp5 (jak mówiłem, na pewno do 71 póki divine plea nie zdobędę)..

Dnia 09.06.2010 o 08:15, pkapis napisał:

Nie wiem czy wiesz - ja się tym akurat wcześniej nie interesowałem i dopiero niedawno odkryłem - rzeczy za honor potrafią być bardzo dobre i niedrogie.


W sumie nawet nie sprawdzałem.. Ale na mojej healerce mam dokładnie 0 honor killsów i nie pali mi się by iść na BG (choć czasem sie zastanawiam czy jako holy się nie przejść i nie pohealować trochę rajdu.. Ale to najpierw Healbota bym musiał pobrać ;P)

Dnia 09.06.2010 o 08:15, pkapis napisał:

A propos Affli, z jakim demonem najlepiej biegać solo? Ostatnio w przerwach między rajdami leweluję sobie kilka postaci, m.in. locka (ot tak, dla odmiany). Do 20-go poziomu było ciężko, potem coraz łatwiej, a teraz, na 35-tym, to już naprawdę proste.


Generalnie ja polecam taki build:
http://www.wowhead.com/talent#IbxdbhMhoZbG0ho
z tym że najpierw idziemy tylko w Affli ż zdobędziemy Siphon Life, potem przerzucamy się do Demo i doieramy Soul Link.
Zmienić można improved healthstone na Demonic Brutality ale osobiście z tego nie korzystałem.
Glify to najpierw Glyph of Siphon Life, potem Soul Link.
Jeśli chodzi o demona - od momentu zdobycia felhuntera biegam tylko z nim. Szybki, dobry DPS, nie pada tak łatwo jak sukub.
Dzięki Siphon Life i Soul Link (a oba z glifami to już bajka ^^) tank nam niepotrzebny, więc Voida nie używałem praktycznie wcale.
Dalsza rozbudowa - to już tylko ładowanie w Affli.
http://www.wowhead.com/talent#IbxdbhMAoiVoIktbG0ho
Reszta potem wedle uznania, do levelingu wszystko co trzeba mamy ;)

Co do przejścia na Demo locka - ja nadal nie jestem do niego przekonany jeśli idzie o leveling. Solować elity można równie dobrze w affli z voidem (jedyny moment gdy go uzywam) - a mamy przy tym darmowe leczenie (corru + później haunt) więc nie ma problemu, że braknie nam HP do Health Funnelu..
Mamy przyzwoite DoTy - czyli można po prostu biec między mobami, dotować i nawet nie stawać (w demo już tak ładnie nie jest, tam dotki jednak dużo słabiej biją) + co jakiś czas insta SB (nightfall proc)

Generalnie zarówno podczas levelingu jak i na 80lv - paradoksalnie - ciężej mi się soluje cokolwiek w demo specu niż w affli. Może w affli zajmuje to nieco więcej czasu, bardziej trzeba na threat uważać by unie zerwać moba z voida - ale darmowy healing (czyt. praktycznie 100% caly czas) nadrabiają to z nawiązką..
Jedyne co soluję czasem w demo specu - to Threat From Above w Northrendzie.

Dnia 09.06.2010 o 08:15, pkapis napisał:

Bardzo słabo mi aggro trzyma. Voidwalker niby trochę lepiej niż pozostali, ale i tak często kończy się tak, że to na mnie siedzą wszyscy.


Przyzwyczaj się.
Generalnie grając z felhunterem - moby masz ciągle na sobie. po prostu biegniesz, dotujesz następne - a felpuppy je dobija.
Void - jest generalnei do dupy - przy w miarę normalnej rotacji spelli - zerwiesz mu aggro. Trzeba uważać, max 2 DoTy z czego tylko jedną utrzymujesz przez cały czas na przeciwniku, Health Funnel - tylko do elit..
Poza tym VW jest przydatny tylko w PVP (sacrifice jest teraz boskim spellem - problem biegasz z wielką niebieską kulą która przyciaga uwagę innych)
Sukuba nie znoszę - co chwila mi pada.. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się