Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2010 o 18:25, Avexil napisał:

Ja mam gorzej, nie mogę się nawet zalogować, "hakjer" założył mi autenthicatora. Wysłałem meila do Blizza ale pewnie to trochę potrwa.


Zadzwoń ze skype.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 13:19, warzyw napisał:

Azvar jaka klasa i w jakim setupie grasz?


Ja jako Arms Warrior i Holy Paladin, czyli w sumie wy macie większe CC i łatwiejszy healing, a ja dispellera i healera z Hand of Protection :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, już doszła p[rzesyłka z WoW battle chestem i mam takie zapytanie poniewaz nie mogę nigdzie tego doczytać. Otóż czy mam darmowy 30 okres gry? I w jaki sposób mogę go aktywować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 15:49, kuki288 napisał:

Hej, już doszła p[rzesyłka z WoW battle chestem i mam takie zapytanie poniewaz nie mogę
nigdzie tego doczytać. Otóż czy mam darmowy 30 okres gry? I w jaki sposób mogę go aktywować?


F.A.Q.
nawet powiem ci, pytanie nr 4 tam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 15:56, DemoBytom napisał:

> Hej, już doszła p[rzesyłka z WoW battle chestem i mam takie zapytanie poniewaz nie
mogę
> nigdzie tego doczytać. Otóż czy mam darmowy 30 okres gry? I w jaki sposób mogę go
aktywować?

F.A.Q.
nawet powiem ci, pytanie nr 4 tam..



Ok dzięki za podpowiedź;p Kurde ja chce już wakacji:DBo tdopiero od wakacji bd grał w WoWa;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 17:51, kuki288 napisał:

Hmm... jeden gracz zaproponował mi opcję "recruit friend" - czy ktoś coś wie na ten temat
i czy jest to bezpieczne?;p


Uwaga to moja zdobycz nikt nie może mu oferowć Opcji recruit a friend :)

A tak btw to niech ktoś mu powie co i jak ponieważ chyba gdy z nim rozmawiałem uznał mnie za jakiegoś cwaniaka :d
a ja tylko chce 30 dni darmowej gry za rekrutacje przyjaciela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to jak najbardziej bezpieczne. Na początku wysyłam Ci zaproszenie tak zwany 10-dniowy trial. Akceptujesz, po upłynięciu 10 dni wpisujesz cd-key pełnej wersji wtedy ja tam dostaję nagrodę w postaci bodajże 30 dniowego pre-paida. Dzięki RaF szybciej levelujesz(trzykrotnie) swoją postać, możesz mnie w każdej chwili przyzywać jeżeli byśmy byli na tym samym serwerze, mogę Ci pomóc gdziekolwiek chcesz etc. Jeżeli byś chciał skorzystać z tej opcji zagadaj do mnie na gg : 8569778, pomogę, wytłumaczę jeśli zajdzie taka potrzeba. Ty na tym skorzystasz i ja :). A do kolegi wyżej przestań się wygłupiać napisze do kogo będzie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 19:14, Doreczek napisał:

Jest to jak najbardziej bezpieczne. Na początku wysyłam Ci zaproszenie tak zwany 10-dniowy
trial. Akceptujesz, po upłynięciu 10 dni wpisujesz cd-key pełnej wersji wtedy ja tam
dostaję nagrodę w postaci bodajże 30 dniowego pre-paida. Dzięki RaF szybciej levelujesz(trzykrotnie)
swoją postać, możesz mnie w każdej chwili przyzywać jeżeli byśmy byli na tym samym serwerze,
mogę Ci pomóc gdziekolwiek chcesz etc. Jeżeli byś chciał skorzystać z tej opcji zagadaj
do mnie na gg : 8569778, pomogę, wytłumaczę jeśli zajdzie taka potrzeba. Ty na
tym skorzystasz i ja :). A do kolegi wyżej przestań się wygłupiać napisze do kogo będzie
chciał.



Aha no to zobacze;p No tak się składa że on pierwszy wysłał mi zaproszenie więc hmm... kto pierwszy ten lepszy;p Ale zobaczy się;p na wakacjach dopiero rozpoczynam grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co ? żeby mieć taki tupet oraz kulturę osobistą.... po prostu nie komentuję tego

/*Oczywiście że mu nie zabronię skorzystać z twojego Rafa jego wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - klucz z podstawki niech wpisuje od razu po założeniu triala (a nie przy końcu triala) - znikną ograniczenia jak np. limit max 20lvl (chyba ze po wbiciu 20lvla wolisz czekać te 9 dni na koniec triala, bo 20lvl to max 1 dzień gry), a i tak będzie mieć 40 dni.

Po drugie - nagrodę (30 dni) dostajesz jak on zapłaci abonament na miesiąc (kartą kredytową/prepaid), a nie jak wpisze klucz z podstawki. Nagroda w postaci mounta (kiedyś Zebra, teraz rakieta) dla Ciebie jest przyznawana, jak on zapłaci za 2 miesiące.

Po trzecie - 3x szybszy leveling (a właściwie to 3x więcej XP za moby (nie stackuje się z "rested, stackuje się z heirloomami) i questy) macie gdy oboje jesteście w party, blisko siebie i na podobnym levelu. Dodatkowo, za każde jego nabite 2 lvle, może dać Twojej postaci 1 lvl, ale Twoja postać musi mieć niższy level od jego. Działa to tylko do 60lvla.

@Doreczek i Redjewel
Po czwarte - to trzeba być Polakiem, aby RaFa uważać za darmowy miesiąc. Jak dla mnie RaF to świetny sposób na wylevelowanie altów w mega szybkim tempie, ew. nagroda mount, bo jest w miarę unikalna. A miesiąc to sami sobie możecie wykupić, a nie żerować na innych!
Raz nawet sam kupilem klucz do podstawki (na allegro za grosze), by samemu sobie zrobic RaFa tylko na leveling w przeciagu tych 40 dni (nowego konta dalej nie oplacalem).

Założe się, że nawet nie mieliscie w planach z nim lvlować by miał te 3x więcej XP. Tylko "ja Ci daje RaFa, a potem mam Cie w dupie, ale nie zapomnij oplacic bym ja dostal moje 30 dni..."
Najbardziej rozwalil mnie tekst "Uwaga to moja zdobycz nikt nie może mu oferowć Opcji recruit a friend :)"
Polska k**wa jego mać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 11:59, CH1CKEN napisał:

Najbardziej rozwalil mnie tekst "Uwaga to moja zdobycz nikt nie może mu oferowć Opcji
recruit a friend :
)"


Też się z tego uśmiałem xD Wziąłby się za robotę, a nie żeruje na noobkach, w dodatku nawet nie wiedząc jak ów system działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 11:59, CH1CKEN napisał:

Najbardziej rozwalil mnie tekst "Uwaga to moja zdobycz nikt nie może mu oferowć Opcji
recruit a friend :
)"
Polska k**wa jego mać...


Ten tekst to tylko dla żartu, jak oczywiście chyba zauważyliście :) a rozmawiałem z kukim i powiedziałem mu o tym wszystkim ze ja tez stworzę postać paladyna on priesta i razem pogramy, odpale mu duzo golda i takie tam :) na dobry początek żeby starczyło nam na 60 lvl flying mount a potrzebuje tylko 1 rafa ponieważ reszta jest mi nie potrzebna chciałem tylko wylevelować paladyna i tyle, a ze duuzo więcej expa zyskam grając z kimś to właśnie cały czas szukam takiej osoby...

* a tak przy okazji kuki288 nie jest takim noobkiem duzo grał w rózne mmo jak sam mi mówił tak wiec pewnie od wowa sie nie oderwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 11:59, CH1CKEN napisał:

Najbardziej rozwalil mnie tekst "Uwaga to moja zdobycz nikt nie może mu oferowć Opcji
recruit a friend :
)"

Fakt, powinni byli rollować albo po DKP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 18:15, KaPe napisał:

> Najbardziej rozwalil mnie tekst "Uwaga to moja zdobycz nikt nie może mu oferowć
Opcji
> recruit a friend :
)"
Fakt, powinni byli rollować albo po DKP.

Albo ninja :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 11:59, CH1CKEN napisał:

Po pierwsze - klucz z podstawki niech wpisuje od razu po założeniu triala (a nie przy
końcu triala) - znikną ograniczenia jak np. limit max 20lvl (chyba ze po wbiciu 20lvla
wolisz czekać te 9 dni na koniec triala, bo 20lvl to max 1 dzień gry), a i tak będzie
mieć 40 dni.

Po drugie - nagrodę (30 dni) dostajesz jak on zapłaci abonament na miesiąc (kartą kredytową/prepaid),
a nie jak wpisze klucz z podstawki. Nagroda w postaci mounta (kiedyś Zebra, teraz rakieta)
dla Ciebie jest przyznawana, jak on zapłaci za 2 miesiące.

Po trzecie - 3x szybszy leveling (a właściwie to 3x więcej XP za moby (nie stackuje się
z "rested, stackuje się z heirloomami) i questy) macie gdy oboje jesteście w party, blisko
siebie i na podobnym levelu. Dodatkowo, za każde jego nabite 2 lvle, może dać Twojej
postaci 1 lvl, ale Twoja postać musi mieć niższy level od jego. Działa to tylko do 60lvla.

@Doreczek i Redjewel
Po czwarte - to trzeba być Polakiem, aby RaFa uważać za darmowy miesiąc. Jak dla mnie
RaF to świetny sposób na wylevelowanie altów w mega szybkim tempie, ew. nagroda mount,
bo jest w miarę unikalna. A miesiąc to sami sobie możecie wykupić, a nie żerować na innych!

Raz nawet sam kupilem klucz do podstawki (na allegro za grosze), by samemu sobie zrobic
RaFa tylko na leveling w przeciagu tych 40 dni (nowego konta dalej nie oplacalem).

Założe się, że nawet nie mieliscie w planach z nim lvlować by miał te 3x więcej XP. Tylko
"ja Ci daje RaFa, a potem mam Cie w dupie, ale nie zapomnij oplacic bym ja dostal moje
30 dni..."
Najbardziej rozwalil mnie tekst "Uwaga to moja zdobycz nikt nie może mu oferowć Opcji
recruit a friend :
)"
Polska k**wa jego mać...


Dobrze że objaśniłeś kilka rzeczy... teraz już wiem;P Bardziej opłaca mi się tak czy siak skorzystać z usługi recruit a friend. Dostaje to samo co przy zwykłym 10 dniowym trialu a jeśli Redjevel jest na tyle uczciwy że dotrzymuje słowa itp itd to mogę skorzystać na tym podwójnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 20:49, the_bishop napisał:

czy mozna w opcjach recounta pozmieniać cos/jakos żeby w czasie walki nie pożerało tyle
FPS ?


Recount zbyt wiele opcji nie ma. Jedyne co się tam ustawia, to kiedy ma liczyć, a kiedy nie. A jak liczy to potrzebuje do tego procesora.
Na słabszych komputerach polecam po prostu wyłączyć recounta. Nie jest wart zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się