Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2010 o 07:13, Undertaker napisał:

OMG, wiara to no-life''y. Szczerze nie kumam jak można jechać na czas i czerpać z tego
przyjemności.


Czerpia przyjemnosc, bo sa pierwsi, bo dobrze sie bawia grajac razem, bo do czegos w tej grze doszli. Mialem ambitny plan dojsc do 80 lvl przed premiera Cata, doszedlem do 71. I powoli wykonuje zadania, wybijam mobki, zwiedzam swiat i chodze na jakas instancje. Wczoraj na przyklad polatalem sobie w okolicach Stormwind, bo to jedna z nowosci w Cataclismie (tak, latalem juz w Outlandach i na Northend :)). Spokojnie sobie dobije do 80 lvelu, a do tego czasu mysle, ze z nowymi zadaniami i lokacjami nie bedzie problemu, w sensie, ze nie bedzie az tak tloczno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 07:13, Undertaker napisał:

OMG, wiara to no-life''y. Szczerze nie kumam jak można jechać na czas i czerpać z tego
przyjemności. A jeśli się nie czerpie to po co się spieszyć? I tak sporo czasu minie,
nim reszta dobije do 85 i będzie można z kimś coś porobić...


Takie osoby graja w gildii wspólnie z innymi im podobnymi, więc pewnie do niedzieli wszyscy będą mieć 85 poz i będą ze sobą chodzić na dungeony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 20:41, Los_Emilos napisał:

> saountrack już wrzucony na wieże i....869 w kolejce -_-. Vivat burning legion.
To zmień serwer jak ja to zrobiłem.


Ja też. BL nie prezentuje sobą nic atrakcyjnego (poza kolejkami - super atrakcja), a ja i tak planowałem zacząć od zera bo miałem długą przerwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić sobie podstawkę ze wszystkimi dodatkami, ale chciałbym sie jeszcze dowiedzieć, czy kupując te gry mam jakiś okres abonamentu, czy muszę kupić jeszcze kartę pre-paid?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 18:22, RamiroPL napisał:

Chciałbym kupić sobie podstawkę ze wszystkimi dodatkami, ale chciałbym sie jeszcze dowiedzieć,
czy kupując te gry mam jakiś okres abonamentu, czy muszę kupić jeszcze kartę pre-paid?


kupując podstawkę masz 30 dni, kupując dodatki nic nie dostajesz.

najlepiej założyc triala, upgdade go do pelnej i dodatki, powinienes miec okolo 40 dni dzieki temu ;)

a jak ktos zaprosi cie na invite a friend bedziesz mial jeszcze lepiej, bo bonus xpa jak bedziesz expil z ta osoba na przyklad :)


jak chcesz moge wyslac invite bo zamierzam nowa postac robic, goblina rogue :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry prawdopodobnie gdzieś koło świąt będę miał, więc na razie to nie potrzebuję ;p Nie wiem jednak czy nie odstąpić od tego pomysłu, bo mam zamiar poprosić brata o kupno podstawki, TBC i Cata w UK, a WoTLK kupiłbym w Polsce, bo i tak taniej ;p Do tego jeszcze po tych 40 dniach doszłoby kupno pre-paida. Ten abonament niestety najbardziej odstraszający ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 18:44, RamiroPL napisał:

Gry prawdopodobnie gdzieś koło świąt będę miał, więc na razie to nie potrzebuję ;p Nie
wiem jednak czy nie odstąpić od tego pomysłu, bo mam zamiar poprosić brata o kupno podstawki,
TBC i Cata w UK, a WoTLK kupiłbym w Polsce, bo i tak taniej ;p Do tego jeszcze po tych
40 dniach doszłoby kupno pre-paida. Ten abonament niestety najbardziej odstraszający
;/

jesli chodzi o abonament to ja zawsze mowie sobie tak ''no coz, nie pojde na dwie imprezy i juz mam na 2 miesiace abo'' ;D

jak by co krzycz, bede na burning legion gral


@WeziWoo
najwiecej chyba polakow gra na burning legion, gram po stronie hordy wiec nie wiem jak w ally, ale u mnie duuzo polakow jest, b. duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 18:28, WeziWoo napisał:

Jedno małe pytanko:

Na jakim realmie i po której stronie (horda czy przymierze) gra najwięcej polaków?


O ile wiem, najwięcej jest na Burning Legion (po obu stronach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A da się przenieść postać z jednego realmu na drugi. Ja gram teraz na Laughing Skull i chciałbym grać z polakami na Burning Legion - da się to zrobić? Czytałem teraz w Breaking News na WoW''ie , że udostępniono migracje kont, czy tam postaci na realmy (i wymienione realmy po kolei razem z Burning Legion). Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 20:20, WeziWoo napisał:

A da się przenieść postać z jednego realmu na drugi. Ja gram teraz na Laughing Skull
i chciałbym grać z polakami na Burning Legion - da się to zrobić? Czytałem teraz w Breaking
News na WoW''ie , że udostępniono migracje kont, czy tam postaci na realmy (i wymienione
realmy po kolei razem z Burning Legion). Proszę o pomoc.


Czytaj dokładniej, udostępnione są darmowe transfery z Burning Legion a nie do Burning Legion...
Ale jeśli naprawdę chcesz to bodajże za 10$ masz transfer postaci na dowolny realm, wystarczy zerknąć na swoje konto battle.net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile dodatek sam w sobie mi się póki co podoba - nowy model leczenie mi pasuje, no i instancje nie będące kompletnym żartem jak we Wracie...
to strasznie wkurza mnie to co Blizzard robi z levelowaniem Gildii.

Najpierw z samego rana zresetowali wiele gildii do 1 levelu, bo "źle naliczało expa". Dobra, okej, ma sens, dobije się z powrotem.
Potem okazało się, że daily cap wynosi raptem 6mln i można go nabić w kilkanaście minut... Er...
Teraz usunęli guild experience za guild achievementy...

Się pytam... CO JEST QR...? To ma być levelowanie gildii? Kilka osób zroby daily questy i jest cap expa? Nieważne czy gra się w party, czy ktoś się sam zaloguje w środku nocy, efekt jest ten sam? Po cholere dodawać achievementy, które trzeba robić po raz ntynasty, by je zaliczyło, skoro nie ma z tego żadnej korzyści? Czy w opinii Blizzarda ludzie spać nie mogą, planując już robienie epickich 20 osobowych rajdów do Molten Core?(czy tam 8 osób, bodaj to nerfnęli?). Starożytne 5-tki też wymagają 4 osoby, mimo, że robiliśmy je przez te 6 lat z milion razy.

No po prostu się wqrwiłem. Akurat święta idą, to myślałem, że dla odprężenia się zbierze ludzi, porobi jakieś stare instancje - jednocześnie przykładając się do rozwoju gildii. A tu gówno, starczy, że każdy zabije pare mob i jest limit. W dodatku tak żałośnie niski, że jego osiągnięcie może stanowić problem chyba tylko dla dwuosobowych "gildii".

Bez jaj, była beta, były o tym komentarze, a tu nagła zmiana, nerf i jeszcze w taki sposób? Gdzie tu miejsce na "gildie", skoro nie ma żadnego znaczenia, czy sobie klepiemy mobki solo, czy wspólnie rajdujemy Deathwinga.

Jeszcze mam nadzieje, że ruszą głową i przywrócą to. Niech znerfują i o 90%, ale przynajmniej będzie jakiś sens. Wnerwia mnie to tym bardziej, że po resecie do 1lvl gildii, akurat wskoczyła mi honored repa, co wiązało się z zaliczeniem Val''anyra i We Are Legendary = 2.5 guild level. Dzis rano wchodzę do gry? Pasek ledwo po 2lvl i exp cap. Nie róbmy sobie jaj, Blizzard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomożecie mi znaleźć w miarę świeży serwer (tzn. nowy) najlepiej pvp albo normal.
Za kilka dni powracam do gry i chcę zacząć od początku bo o ile dobrze pamiętam na starym servie tzn Nordrassil raczej ciężko z kulturą...

Aa.. i do tego pasowało by mi wiedzieć co nieco o goblinach i ich umiejętnościach, dla jakiej klasy są przeznaczeni itp;)

Pozdrawiam^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 18:28, WeziWoo napisał:

Jedno małe pytanko:

Na jakim realmie i po której stronie (horda czy przymierze) gra najwięcej polaków?

Na Burning Legion (BL) masz doslownie samych polakow .

KaPe

Ja tez tym sie zawiodlem bardzo podobal mi sie pomysl z lvl gildi , bardzo chcialem tez "patch of the titans" czy jakos tak , niestety nieudostepnili tego . Wiele fajnych pomyslow nie wykonali :<
W dodatku lvl''ing jest strasznie prosty ludzie powbijali 85 w 7h ;o ofc NoLife mode on . A tak blizz obiecywal przynajmiej 7 dni expa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widziałem to większość moich znajomych zaczęła questowanie od Mt. Hyjal. U mnie jednak po rozpoczęciu Cata pojawił się quest mówiący aby udać się do tego podwodnego świata. Czy ten quest jest losowy i ludzie zostali wysłani w różne strony czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 22:29, Kamell napisał:

W dodatku lvl''ing jest strasznie prosty ludzie powbijali 85 w 7h ;o ofc NoLife mode
on . A tak blizz obiecywal przynajmiej 7 dni expa .

W 7 godzin to wbijali...ale nie robili tego zwykli śmiertelnicy. Taki Athene przecież miał do pomocy blisko 40 osób i tylko łapał moby by reszta mu je pozabijała. Realny czas dla normalnego gracza to ponad 20 godzin. Co w sumie może się równać tygodniowi jeśli nie grasz nałogowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 23:14, Volvox napisał:

Jak widziałem to większość moich znajomych zaczęła questowanie od Mt. Hyjal. U mnie jednak
po rozpoczęciu Cata pojawił się quest mówiący aby udać się do tego podwodnego świata.
Czy ten quest jest losowy i ludzie zostali wysłani w różne strony czy jak?


na tablicy w Orgrimmar ( badz w stormwind jezeli jestes alliantem ) sa questy do albo : mount hyjal, albo vash''jr, czy jakos tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się