Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

23:59 - logowanie bez problemu (<1min)
szybki relog, bo jeszcze nie aktywowało
00:00 - 20min connecting i dalej nic
<lul>

Thereisnosuccess

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 00:18, ziptofaf napisał:

Nawet Blizzard nie może się przygotować na przynajmniej 4-5 milionów graczy którzy w
tej właśnie chwili oblegają wszystkie możliwe realmy.

2 miliony to maksimum. Ja bym stawiał na około 1 - 1,5 mln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos ma pecha to ma. Moj chlopak juz sie zdazyl zalogowac 10 minut temu a ja az do 24:18 tylko dc. Teraz siedzi na succes juz z 7 minut-.- Oj glupota ludzka trzeba mi bylo isc lulu i rano o 5 sie zalogowac kiedy wszyscy beda spac:P.

p.s. Cos czuje, ze sobie duzo nie pogram dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 00:14, ziptofaf napisał:

Komuś się udało zalogować? :D Bo ja widzę u siebie tylko napis "Success!" który ewidentnie
nie zamierza przepuścić mnie dalej. A nie będę ryzykować ponownej próby logowania.


Widzisz, u mnie nawet pięknego "Success!" nie ma, tylko non stop, że disconnect podczas prób logowania. Ciekawe, o której mnie wpuszczą do gry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 00:24, Jeggred napisał:

2 miliony to maksimum. Ja bym stawiał na około 1 - 1,5 mln.



Na 11 milionów aktywnych kont myślisz że tylko 1/11 by się pojawiła? Oj wątpię, stawiam na przynajmniej 2-3x tyle. Fakt że większość normalnych osób sobie odpuści ^^
Ba, jak w ciągu 20 minut nie wbiję to też mi się nie będzie chciało czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Cata bede mial jutro ale wspolczuje graczom na realmie Defias Brotherhood. Gildia Goons Squad specjalizujaca sie w trollowaniu czatu zebrala sie w jednym miejscu... gdzie? oczywiscie na Trainerze latania... Pewnie beda kilka godzin stali... Dobrze ze to nie ja teraz tam stoje i sie denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 00:27, haderQ napisał:

Ciekawe, o której mnie wpuszczą do gry :(

noo o 00:01 ^^
no ale nic ja tam sobie poczekam
a co do mmo champion nooo tez za ciekawie z nim nie jest :D

*działa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 00:29, Nevrac napisał:

Dobrze ze to nie ja teraz tam stoje i sie denerwuje.

Teraz to już nie problem, w keybindach jest klawisz "interact with target" i wystarczy znac nick npca (/tar xxx) i zagadać z klawisza.
(Wcześniej tylko z myszki można było gadać, nie?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak... tylko wiesz ile trwa poznanie nicku npca? Wyobraz sobie no... Ze 30 mamutow stojacych na tym npc i do tego jeszcze w mamutach troche ludu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 00:29, Redjevel napisał:

*działa!!


Działa, znaczy w grze jesteś, czy przeszedłeś do kolejnego zwieszonego okna np. retrieving realm list?

Po zgaszonej zielonej kropeczce przy nicku, zgaduję, że jednak gra. Szczęściarz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A taki jeden gościu w mojej gildii się zalogował o 00:05 i siedzi i się na Vencie chwali, co tam w Hyjal robi... Idzie cholery dostać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 00:38, Arande napisał:

A taki jeden gościu w mojej gildii się zalogował o 00:05 i siedzi i się na Vencie chwali,
co tam w Hyjal robi... Idzie cholery dostać :D


Wierz mi, znam ten ból aż za dobrze...u mnie już mówią że insty robią...jakiś pakt z Blizzardem własną krwią chyba podpisali żeby aż 5 osób z jednej gildii miało tyle szczęścia!

@ Redjevel
Spłoń Szatanie! :D


EDIT
No i po moim world firście....blisko godzinnych zaległości to nikt już nie nadrobi...Blizzard, I Hate You.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

T_T wez nie dobijaj. Wiesz jak sie czuje? Jak by bylo boze narodzenie i by mnie z chaty wywalili... Tak to najlepiej moge chyba okreslic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie dodaliście jeszcze Cata na swoje konto bNet to nie macie na co czekać, bo wszystkie nowości są TYLKO dla osób z aktywnym Cata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 00:48, Nightdew napisał:

Wy się zalogować nie możecie, a z tego co czytam na mmo to na niektórych realmach ludzie
już realm first cooking wbili:P


Nie dobijaj ;(
Dobra, ja mam dość...Jak słyszę kogokolwiek od siebie z gildii na Ventrilo mówiącego że coś tam właśnie zrobił to zaczynam myśleć że chciałbym mieć umiejętność urywania kabli od internetu na odległość...

Za to jaka to musi być radość dla noobów:
Sezon polowań z powietrza na low leveli oficjalnie rozpoczęty! 280% mount + co najmniej 80 level vs 0-100% mount + 20-60 level...Szczerze współczuję tym których to czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 00:28, ziptofaf napisał:

Na 11 milionów aktywnych kont myślisz że tylko 1/11 by się pojawiła?

12 milionów na całym świecie. Z czego jakieś 3-4 miliony w Europie. I mówiąc o 1 - 1,5mln chodziło mi o samą Europę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 00:48, Nightdew napisał:

Wy się zalogować nie możecie, a z tego co czytam na mmo to na niektórych realmach ludzie
już realm first cooking wbili:P

Sam widziałem na swoim serwerze realm first na cooking, mining i jeszcze coś (chyba blacksmith o ile dobrze pamiętam) jakieś 30-40 minut po północy. Skąd ludzie na to wszystko matsy mieli od razu? Porąbane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się