Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Rozumiem , że mogę kupić pudełkową wersję wotlk , zainstalować i kupić same kody online (np na allegro do podstawki i BC) , wpisać je i nie muszę ściągać tych dodatków z neta , osobno ( w sensie , że wotlk zawiera je w sobie ) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 12:07, Net_com napisał:

Rozumiem , że mogę kupić pudełkową wersję wotlk , zainstalować i kupić same kody online
(np na allegro do podstawki i BC) , wpisać je i nie muszę ściągać tych dodatków z neta
, osobno ( w sensie , że wotlk zawiera je w sobie ) ?


Jeśli się nie mylę, to musisz dodać wszystkie gry (kody) po kolei do konta na bNet. Następnie pobierasz instalator Cata z bNetu. Tak będzie najszybciej.
(nie jestem 100% pewny, ale chyba WoLK nie posiada wcześniejszych dodatków i trzeba by je mieć wcześniej zainstalowane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 18:44, DemoBytom napisał:

będzie brewmasterem a dark ranger będzie strzelał z łuku ale inaczej niz hunter"..


A ja bym akurat chętnie zobaczył może niekoniecznie nową klasę, ale np. zmiany jednego drzewka u huntera tak, że traciłby całkowicie peta, za to lepiej by się posługiwał bronią. Chciałbym sobie pograć takim łucznikiem czy strzelcem, ale petów nie lubię. U DK ghoul jest (poza unholy) opcjonalny, hunter w każdym specu musi używać peta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 12:32, Volvox napisał:

Jeśli się nie mylę, to musisz dodać wszystkie gry (kody) po kolei do konta na bNet. Następnie pobierasz instalator Cata z bNetu. Tak będzie najszybciej. (nie jestem 100% pewny, ale chyba WoLK nie posiada wcześniejszych dodatków i trzeba by je mieć wcześniej zainstalowane)


Wotlka można było instalować bez poprzednich części (tak było najszybciej). Dziś nie ma sensu. Najlepiej pobrać klienta Cata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, skończyło się ściągać! Teraz jest napis: World of Warcraft is up to date.

Ale mimo to dalej mam jakieś dziwne lagi... nawet jak mam na LOW ustawienia wszystkie.

Gram na Burning Legion - populacja normal. Czy jak przejde na serwer low, albo new players, to nie bede miał lagów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No udało mi się dziś pohealować na shamanie- całe 15 min.... na throne of elements
Czemu tak krótko? O ile jakoś dawałem radę i co jakiś czas musiałem podpierać się surge heal. (bo teraz każdy spell albo jest za słaby na dłuższą metę albo za wolny) Pierwszy boss, healuje, cokolwiek ogarniam mimo iż jestem pierwszy raz- wychodzą addy, tank olewa mnie, a ja padam. Efekt- ja dostaję kicka.

Naszły mnie pewne wnioski- że ludzi w wotlk się tak rozleniwili na tyle,że nadal myślą (a właściwie nie) o taktyce na rambo. I jak oni pierwsi nie zaczną płakać to zaczną to robić ludzie idący wg cc, taktyk, że mają idiotów, więc trzeba obniżyć poziom trudności
A i z drugiej strony z samych questów (a przynajmniej w vashrj) za dużo sprzętu do leczenia nie leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 13:34, Daronn_Darker napisał:

/.../
Odpal JAKO administrator. To że masz takie konto to jedno. Prawym na ikonkę WoW`a i "Uruchom
jako administrator."


Ok robię to ale nie widzę za bardzo różnicy. WoW jest juz up to date. Czy róznica między normal a low/new players w lagach bedzie? czy to nie od tego mam lagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 13:18, DemoBytom napisał:

> Jeśli się nie mylę, to musisz dodać wszystkie gry (kody) po kolei do konta na bNet.
Następnie pobierasz instalator Cata z bNetu. Tak będzie najszybciej. (nie jestem 100%
pewny, ale chyba WoLK nie posiada wcześniejszych dodatków i trzeba by je mieć wcześniej
zainstalowane)

Wotlka można było instalować bez poprzednich części (tak było najszybciej). Dziś nie
ma sensu. Najlepiej pobrać klienta Cata.

Na razie nie mam za bardzo kasy , żeby kupić cata czy to oznacza , że mogę pobrać jego instalkę , ale po prostu nie będę miał dostępu do nowego contentu i ras ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem właśnie przedtem jednego gościa z tej gildi, gdy zobaczylem nazwe gildie też był nie mały lol. No ale cóż w sumie mogłem się spodziewać, że taką nazwe mógł wymyśleć tylko polak. Narazie sobie odpuszcze szukanie gildi jestem tam w jakiejś 2 bonusy dostaje z guild levelu exp + szyb. mounta więc narazie nei narzekam.

A co do zmian jakie wprowadza Cataclysm, mogę powiedzieć jak narazie tylko o starym świecie zmiany nie są jakieś niesamowite. Po 6 latach od premiery zmiana początkowych questow po prostu musiała nastąpić bo ile razy można robić te same questy, co prawda w większości zmiany czysto kosmetyczne czyli zamienienie człowieka do zabicia orkiem. Zmienienie wyglądu lokacji ale już przyjemność z gry dużo większa bo nie powtarzasz tego co robiłeś już miliard razy. Kolejny plus wprowadzenie nowych przedmiotów w starych lokalizacjach w końcu nasza postac nie wygląda jak żebrak w potarganych łachmanach. Co do grafiki bardzo fajnie zrobiona woda. Dobrym rozwiązaniem jest też możliwość oddania niektórych questów odrazu po ich zrobieniu i wzięciu follow upa bez zapieprzania do quest givera. Wartą odnotowania zmiana jest też dostępność dużej ilości skillów już na samym poczatku, nie musimy już np. levelować paladyna do 50 lv za pomoca Jugmenta i autoattacku. Fajne jest też to że jest spora ilość questow w ktorych nasze działania ma wpływ na całe otoczenie np. w Andorhal. Jak narazie wiekszość zmian na plus zobaczymy co będzie dalej jak wejde w lokacje z Cataclysmu.

I jedno małe pytanie xp x3 z recruit a friend działa do 60 lv tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 14:03, Net_com napisał:

Na razie nie mam za bardzo kasy , żeby kupić cata czy to oznacza , że mogę pobrać jego instalkę , ale po prostu nie będę miał dostępu do nowego contentu i ras ?


Dokładnie. Instalkę pobrać można już po założeniu triala ze strony swojego konta na battle.necie. Potem jak kupisz podstawkę i dodatki (po kolei) trzeba tylko powpisywać CD-Keye, wtedy uzyskasz dostęp do większej ilości stref, ras itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 14:15, DemoBytom napisał:

> Na razie nie mam za bardzo kasy , żeby kupić cata czy to oznacza , że mogę pobrać
jego instalkę , ale po prostu nie będę miał dostępu do nowego contentu i ras ?

Dokładnie. Instalkę pobrać można już po założeniu triala ze strony swojego konta na battle.necie.
Potem jak kupisz podstawkę i dodatki (po kolei) trzeba tylko powpisywać CD-Keye, wtedy
uzyskasz dostęp do większej ilości stref, ras itd.

To fajnie , jeszcze dzisiaj się zabiorę za ściąganie tej instalki i zakładam triala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 12:43, pkapis napisał:

A ja bym akurat chętnie zobaczył może niekoniecznie nową klasę, ale np. zmiany jednego drzewka u huntera tak, że traciłby całkowicie peta, za to lepiej by się posługiwał bronią.


A w sumie to by mi się podobało, poasowałoby mi do mojego undead huntera. IMHO Marksmanship byłby najlepszym kandydatem, jednak wątpię by Blizz to kiedyś zrobił :? A szkoda trochę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 14:38, Net_com napisał:

Wie ktoś o co chodzi , nic nie pobierałem ;D


Hmmm... naturalna kolej rzeczy? Pobierałeś i teraz sie instaluje, ja tez miałem z tego powodu wielkie WTF ale to 10 GB musi się zainstalowac, jeszcze potem ~256 mb do pobrania i voila, można już grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 14:40, Wintesun napisał:

> Wie ktoś o co chodzi , nic nie pobierałem ;D

Hmmm... naturalna kolej rzeczy? Pobierałeś i teraz sie instaluje, ja tez miałem z tego
powodu wielkie WTF ale to 10 GB musi się zainstalowac, jeszcze potem ~256 mb do pobrania
i voila, można już grać.

Ja pobrałem tylko jakiś plik zajmujący 30mb i włączył się instalator , i nagle się okazało , że mam już na dysku 12gb zainstalowane ! Jak to możliwe ?

20101212144747

20101212144825

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 14:48, Net_com napisał:

Ja pobrałem tylko jakiś plik zajmujący 30mb i włączył się instalator , i nagle się okazało
, że mam już na dysku 12gb zainstalowane ! Jak to możliwe ?


No tak już jest, obecnie nie ma bata, nawet jeśli chcesz pograć w triala musisz tyle ściągać. Sorry za pomyłki obrachunkowe. Widze że masz jeszcze wersje 4.0.0. także trochę pobierania Cię jeszcze czeka, też byłem zawiedziony że ten mały trial został zastąpiony czymś tak wielkim, ale nie ma tego złego, przynajmniej pełna wersja waży teraz tyle samo co trial ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja ściągnąłem jakieś 90mb z downloadera blizzarada jak na razie to dlaczego pisze mi , że mam już na dysku 12 gb ? Czy może jest to coś w stylu takiego miejsca zarezerwowanego na te pliki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się