Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2006 o 18:53, JayC napisał:

Mam pytanie: w sklepie gram.pl jest karta pre-paid do WoWa, ale kosztuje 109 zł. Na ile dni
to karta? Czy każda następna karta będzie tyle kosztowała? Jak to jest z tymi płatnościami
za WoWa? Czy karty pre-paid można kupować tylko przez internet?

Prepaid jest na 2 miesiące, później też płacisz za niego 109 zł. Z tego co mi wiadomo, można je kupić tylko przez internet, chociaż kiedyś widziałem gdzieś w sklepie w Niemczech :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, trochę dużo 109 za dwa miesiące... chyba, że rodzice znów dawali takie kieszonkowe jak w tamtym roku no i gdybym znów mógł z nim robić, co zechcę. Ale perspektywa płacenia 109 zł abonamentu za grę trochę mnie przeraża. Więc na razie dam spokój. Ale dzięki za pomoc :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 18:53, JayC napisał:

Mam pytanie: w sklepie gram.pl jest karta pre-paid do WoWa, ale kosztuje 109 zł. Na ile dni
to karta?


Pre-paid przedłuża abonament w grze o dwa miesiące.

>Czy każda następna karta będzie tyle kosztowała?

Tak.

>Jak to jest z tymi płatnościami za WoWa? Czy karty pre-paid można kupować tylko przez internet?
Nie wiem czy można kupić pre-paid poza internetem. Jeśli posiadasz kartę płatniczą (kredytową, itp.), która może obsługiwać transakcję internetowe możesz płącić nią (1 miesiąc abonamentu jakieś 50zł, 3 miesiace z góry jakieś 150zł, 6 miesięcy z góry jakieś 280zł, wszyskot zależy od kursu euro w danym dniu). Przy zakupie gry masz 1 miesiąć gratis. By wypróbować grę masz tu 10 dni za darmo: http://teaser.wow-europe.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 18:23, Bodzio Virus napisał:

Prosze powiedźcie mi jaki jest najlepszy set dla warriora i jak go zdobyć lub prosze powiedzieć
jak (co trzeba zrobić, gdzie, komu) zdobyć Dreadnaught Battlegear.

Zależy kim chcesz być :P Jeśli tankiem to tak, tier 3 (Dreadnaught Battlegear) jest najlepszy. Wszystkie jego części można znaleźć tylko w Naxxrammas-raid dla 40 osób. Znaleźć w Naxx=zabić jednego bossa z Naxx, który być może upuści częśc tier 3 dla Warrka. Właściwie to da Ci item, który rozpocznie quest by zdobyć ten przedmiot, a z questem to już nie ma problemu.
Innym dobrym setem dla warrka jest PvP Epic set, który można kupić jeśli się ma 12,13 rank PvP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 23:12, Bodzio Virus napisał:

O co chodzi z rankami PVP i jak je zdobyć?? I gdzie można dokładnie kupić ten set i gdzie jest
Naxxrammas??(określ jak możesz na mapie np.nad Stormwind)


System PvP ma 14 rang, możesz je zdobywać udzielając się w walce PvP. System oparty jest na cotygodniowych rankingach PvP - aby zdobyć range musisz zdobyć pewną ilość punktów, tak aby osiągnąć pozycję w cotygodniowym standingu, która jest odpowiednio wysoka dla danej rangi. Rangi 12 i 13 bardzo trudno zdobyć, czeka cię pare miechów roboty i walki PvP, a pod koniec trzeba jeszcze się ubiegać o najwyższe pozycje w standingu, aby nie tylko ranga wzrastała, ale także po to aby rangi nie stracić (jak nie grasz to ranga spada w tempie 50% na tydzień). Co więcej - później już praktycznie niemożliwe jest awansować o jeden poziom w ciągu jednego tylko tygodnia. Trzeba kilku tygodni z jak najwyższym standingiem aby zdobywać rangi 12, 13 i 14.
Jak już zdobędziesz rangę, to sety możesz kupić w Stormwind w Champions'' Hall (zapytaj strażnika o położenie tego miejsca).

Co do setu z Naxxramas - są to wtedy itemy dla tanka. Warrior w instancjach robi za taką puszke zbierającą obrażenia, aby boss/mob nie ubił innych. Żeby zdobyć zestaw z Naxxramas potrzeba parę dobrych miechów roboty aby tą instancje przejść i to ze stałą ekipą, a potem jeszcze trzeba ją powtarzać w nadziei że twój item wyleci. Co więcej - aby móc wogóle przechodzić Naxxramas, potrzebujesz już wcześniej mieć dobry sprzęt. W takim razie potrzebujesz do tego najpierw set z Blackwing Lair, a żeby przejść Blackwing Lair to potrzebujesz set z Molten Core. Każda ta instancja to parę miechów roboty, więc jeśli byś miał dopiero zaczynać - przed dodatkiem raczej nie zdążysz.

Molten Core jest w Blackrock Depths, Blackwing Lair jest w Blackrock Spire, natomiast Naxxramas jest nad Plaguewood (dosłownie nad, ponieważ unosi się w powietrzu).


I co do kart pre-paid - tak, można je zamówić tylko przez internet. I dodam że tak jest tylko u nas, w innych państwach karty pre-paid można kupić normalnie w sklepach z grami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Michale256 za odpowiedź. Jeszcze mam jedno pytanie, może nie na miejscu, ale zaryzykuje, jak stworzyć "poboczny" serwer WoW ??Jeśli ktoś zna linka to strony (najlepiej polskiej), na której jest wszystko co trzeba mieć to prosze go podać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 09:23, Bodzio Virus napisał:

Dzięki Michale256 za odpowiedź. Jeszcze mam jedno pytanie, może nie na miejscu, ale zaryzykuje,
jak stworzyć "poboczny" serwer WoW ??Jeśli ktoś zna linka to strony (najlepiej polskiej), na
której jest wszystko co trzeba mieć to prosze go podać.


Jest nawet bardzo nie na miejscu. Chcesz stworzyć piracki serwer i zadajesz pytanie na oficjalnym forum dystrybutora? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 10:56, enderek3 napisał:

> Dzięki Michale256 za odpowiedź. Jeszcze mam jedno pytanie, może nie na miejscu, ale zaryzykuje,

> jak stworzyć "poboczny" serwer WoW ??Jeśli ktoś zna linka to strony (najlepiej polskiej),
na
> której jest wszystko co trzeba mieć to prosze go podać.

Jest nawet bardzo nie na miejscu. Chcesz stworzyć piracki serwer i zadajesz pytanie na oficjalnym
forum dystrybutora? ;)


Wiem, ale chodzio mi o serwer przez sieć lan, tylko dla np. mnie i kolegi który przydzie z laptopem i podłączy się do mojego kompa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie na temat dodatku do WoW''a - będzie to add-on czy stand-alone? Aczkolwiek patrząc z doświadczenia Diablo/StarCraft/WarCraft II i III wychodzi na to, że Blizzard również i w World of WarCraft zastosuje już stały system wydawania dodatków...

Jednak warto się upewnić, a więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW w TYLKO 2 osoby? Nie ma sensu... Postawienie własnego serwa jest nielegalne. Jakbyś grał na oryginale, to niech kumpel też gra na tym samym realmie co Ty, więc będziecie mogli grać razem (oczywiście ta sama strona, albo Alliance, albo Horde).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 12:58, KaPe napisał:

Uh... dodatek. To mówi samo za siebie, nie masz podstawki, nie zagrasz w Burning Crusade.


Co mówi samo za siebie? Ojj sporo jest gier które do poprawnego działania wcale nie potrzebuje podstawki:
- Kozacy II: Bitwa o Europe
- Commandos: Beyond the Call of Duty (tzw. 1,5)
- SpaceForce (rozsrzeżenie do Chrome)
- Disciples II (Powrót Gallena bądź Bunt Elfów)

To tylko przykłady gier które nie wymagają podstawek do swojego działania, jest tego na prawdę sporo więc, nie mów mi że ''dodatek to samo mówi za siebie''...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak. a myslisz ze blizz chcialby 3 plytki dvd wrzucac do pudelka? najpierw podstawka, potem duza ilosc patchy, potem the burning crusade. to sie lekko nie oplaca, pozatym teraz nnormalny wow kosztuje prawie tyle co tbc, wiec cena za zakup 2 bedzie wynosila tak jak w czasie premiery wowa, ponad 200 zl... ja problemu nie widze. pozatym, blizzard wydaje dodatek dla tych co chca grac, mozliwosc grania bez dodatku bedzie mozliwa.

Jest jeszcze jedna rzecz do tego... TBC to bedzie cos w rodzaju duzego patcha za ktorego trzeba zaplacic. tak samo bylo z gw itd. a do tego, nie chcialbym zaczynac na 1 lvl klepiac jakies 60 czy cos i nawet if nie zobaczyc... bez sensu to by bylo, w tym przypadku blizz postapil dobrze. po co ma dodawac podstawke, skoro wiekszasc graczy juz ja ma? watpie czy kolejne 6 milionow bedzie chcialo kupic podstawke i dodatek, wiec przemysl to jeszcze raz :) troche naplotalem , ale da sie zrozumiec prawda? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojj sporo jest gier które do poprawnego działania wcale nie potrzebuje

Dnia 08.10.2006 o 14:11, s2nto napisał:

podstawki:
- Disciples II (Powrót Gallena bądź Bunt Elfów)

nie wiem jak reszta, ale tu akurat sie nie zgadzam, bo kupujac zarowno Powrot Galleana lub Bunt Elfow na plytkach jest tez podstawowa wersja gry D2: Mroczne proroctwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się