Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gameplay z Call of Juarez: The Cartel i trzy trailery na dokładkę

21 postów w tym temacie

Zapowiada się super. Jednak, wolał bym aby Call of Juarez pozostało grą osadzoną w westernowych klimatach, i tamtych czasach. Plus też dla Techlandu, za sugerowaną cenę, odpowiednią na polski rynek gier, boli jedynie brak kolekcjonerki na konsole :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajne trailery. najbardziej podoba mi się mccall. ciekawe czy będzie nawiązanie w grze do przeszłości jego rodziny czyli raya i thomasa( chyba bo za bardzo nie pamiętam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że wychodzi później... Bo wygląda naprawdę fajnie, lepiej niż wcześniej myślałem że będzie wyglądał... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja z kolei dostrzegam, że gra będzie po prostu dobra i nic więcej, już jej brakuje czegoś do miana hitu... ten gameplay jest kiepski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie jestem przekonany. Średnio mi się podoba gameplay, jak i grafika. Ale jestem pewien w sumie co do klimatu i fabuły- poprzednie części CoJ były mocne pod tym względem, ta zapowiada się podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie CoJ we współczesności może sobie być, niech tam. Tylko, że sceny w nowoczesnym mieście są, wg mnie, najsłabsze w tym gameplay''u (od strony technologicznej - mało szczegółów, takie sobie cieniowanie i oświetlenie, chociaż może mój gust został już nieodwracalnie spaczony przez Frostbite 2.0;). Sceny bardziej "pustynne" prezentują się, jak na mój gust, dużo lepiej. Wyjątkiem jest tu początkowa scena w klubie, która mnie rozwaliła. W żadnej grze nie widziałem tak dobrze zrobionej sceny klubowej, z poruszaniem się w tłumie tańczących ludzi. W Mass Effect (zwłaszcza 2) coś tam próbowali, jednak tam widzieliśmy raczej pojedyncze osoby, a grupki - gdzieś dalej, w tle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja se tak mysle czy mozna to nazwac jeszcze Call of Juarez wogole 0 klimatu jak mozna bylo zrobi taki duzy krok przesuwajac scene na wposlczesne casy, moim zdaniem kompletna klapa , pozatym ze strony technicznej tez bardzo cienkio wyglada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę nic nowoczesnego w tych materiałach, może poza prowadzeniem akcji, mam nadzieję, że pod tym względem będzie mocno, bo reszta to sprawdzona (żaby nie pisać wyświechtana) klasyka gatunku fps. I o co chodzi z tym zdaniem na końcu artykułu? Ja wolę wersje kinowe, przeważnie anglojęzyczni aktorzy lepiej się spisują niż nasi... pewnie kwestia motywacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować