Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe MMO Funcomu, The Secret World, na 18-minutowym gameplayu

16 postów w tym temacie

Już drugi rok śledzę TSW, miło wreszcie zobaczyć jakiś konkretniejszy(nie pocięty) gameplay.
Jak na razie wygląda nieźle. Animacje trochę kuleją, ale chodzą słuchy, że nie są one ostateczne.
Przede wszystkim jednak cieszę się, że nawet na nagraniu czuć klimat :) Oby Funcom nie zawiódł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 15:12, Nvaier napisał:

Już drugi rok śledzę TSW, miło wreszcie zobaczyć jakiś konkretniejszy(nie pocięty) gameplay.
Jak na razie wygląda nieźle. Animacje trochę kuleją, ale chodzą słuchy, że nie są one
ostateczne.
Przede wszystkim jednak cieszę się, że nawet na nagraniu czuć klimat :) Oby Funcom nie
zawiódł.


Nie tyle chodzą słuchy, co komentujący rozgrywkę przedstawiciel Funcomu sam przyznał, że pewne błędy się pojawiają, ale zostaną one poprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 15:27, pepsi napisał:

Nie tyle chodzą słuchy, co komentujący rozgrywkę przedstawiciel Funcomu sam przyznał,
że pewne błędy się pojawiają, ale zostaną one poprawione.


Jako, że jestem w pracy nie mogłem obejrzeć z dźwiękiem, dlatego zwyczajnie nie słyszałem komentarzy.
Odniosłem się bardziej do spekulacji na forum DDCG(oficjalnym forum TSW dla niewtajemniczonych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić. MMO jak każde inne z ładną grafiką. Age of Conan bardziej w przyszłości. Co ja szukam to jakiś medieval sandbox który ma troszkę ludzi.
Prawdziwe MMO to świat w którym jest dużo różnych zabawek a gracze mogą decydować w co się aktualnie bawią. Ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 15:36, Sauron920925 napisał:

Zastanawiam się gdzie tu niby czuć klimat... proszę was... MMO w teraźniejszości gdzie
główna postać biega z siekierą? Jeśli MMO to tylko świat Fantasy :)


Najwyraźniej nic nie wiesz o tej grze... A kampania marketingowa TSW jest naprawdę niezwykła. Trzymam kciuki za ten tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mechanika wygląda zupełnie jak raidy w WoWie, zrób coś w odpowiedniej sekundzie, aby nie było wipe. Zagadki, trochę też przegięte, skoro trzeba rozwiązywać je w RL, zamiast bezpośrednio w grze, założenie ciekawe, ale chybione jako rozgrywka. Zobaczymy co wyjdzie, jeśli wyjdzie, bo z Failcomem nigdy nie wiadomo (jedynie wiadomo o słabej jakości produktów, ale miejmy nadzieję, że to się zmieni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 15:36, Sauron920925 napisał:

Zastanawiam się gdzie tu niby czuć klimat... proszę was... MMO w teraźniejszości gdzie
główna postać biega z siekierą? Jeśli MMO to tylko świat Fantasy :)

Twój nick i avatar mówi o tobie wszystko :) Zwykłej "średniowiecznej" fantastyki jest masa, to jest dopiero nuda. A takich klimatycznych rzeczy w stylu serialu Supernatural to nie ma w świecie gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To kółko skillów strasznie mi przypomniało Brinka na którego poszła stówka a gra niestety jest (dla mnie) bardzo ale to bardzo mało grywalna. A sam filmik, dowiedziłąem się o nowej grze czekam na więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 16:50, Galder_Grasfiord napisał:

Mechanika wygląda zupełnie jak raidy w WoWie, zrób coś w odpowiedniej sekundzie, aby
nie było wipe. Zagadki, trochę też przegięte, skoro trzeba rozwiązywać je w RL, zamiast
bezpośrednio w grze, założenie ciekawe, ale chybione jako rozgrywka. Zobaczymy co wyjdzie,
jeśli wyjdzie, bo z Failcomem nigdy nie wiadomo (jedynie wiadomo o słabej jakości produktów,
ale miejmy nadzieję, że to się zmieni).


ok.


Klimatycznie się zapowiada i ciekawie, a do tego wymaga sprawnej chociaż jednej półkuli mózgu - to coś nowego w dzisiejszych czasach. Niepokoi nieco uproszczony sytem walki (przynajmniej takie wrażenie sprawia). Czekam na więcej info, może jakieś closed beta testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc szczerze mam serdecznie dość kolejnych elfików, krasnoludków , orków, paladynów, łotrzyków i tanków ,ileż można grać w to samo badziewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować