Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie zgadniecie dokąd prowadzi domena ModernWarfare3.com

67 postów w tym temacie

I CoD''y i Battlefield''y to bezmyślne strzelanki, koniec kropka. Obie oskryptowane, jedna ma przewagę w jakości grafiki a druga w ilości klatek na sekundę. Co nie zmienia faktu iż i tak miło się w nie gra. Ja osobiście nazywam te gry odmóżdżaczami które też mają swoje miejsce w wygospodarowanym przeze mnie czasie na granie.
Normalnie gram w gry które jednak wymagają troszkę myślenia lecz od czasu do czasu warto sobie zagrać w coś tak prostego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To na pewno fan. Po za tym żart świetny! Nie jest niesmaczny, chamski czy po prostu wulgarny :)

Ciekaw jestem tylko czy facet(a może babka?!) zgodzi się na odkupienie przez ActiBlizz domeny. Wątpię, żeby chciało im się bawić w sądy - wolą dać mu(jej?!) te kilka(naście) tysięcy i mieć spokój. Zaraz pewnie odezwą się głosy "ja bym się nie zgodził! trololo", ale postawcie się na jego(jej?!) miejscu - kilkumiesięczna pensja za odstąpienie głupiego adresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2011 o 15:17, Henrar napisał:

Pokazałeś się właśnie jako przedstawiciel społeczności BFa obrażając społeczność CoDa
i grę.

Tylko że fanbojem BFa nie jestem. A stwierdzenie "Czego nie można powiedzieć o społeczności Call of Kid" wynika z obserwacji, z tego z czym się spotykam w szeroko pojętym internecie i w "realu". Co mam powiedzieć jak słyszę 14latka, który się podnieca mówiąc (odnośnie prawdziwej broni): "FAMAS jest najlepszą bronią bo w CoDzie..". Żeby to był tylko jeden przypadek.. Określenie Call of Kid oddaje wg mnie ideę tej gry. I nie chodzi mi o 14 latków czy inne grupy wiekowe. Wielu ludzi pokazuje że są dziećmi (w złym tego słowa znaczeniu) chociaż mają już 30 wiosen. Wszystko po najmniejszej linii oporu.
Call of Kid 10: Modern Warfare 5 będzie pewnie celowniczkiem z autoaim''em.


Reszty posta nie komentuję, bo w ogóle mnie nie dotyczy, nic z tych rzeczy nie powiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to w BFa czy każdą inna strzelankę sieciową nie grają dzieci? Grają - wystarczy wbić na serwer i włączyć mikrofon. Równie dobrze o BFie mogę napisać, że jest Battlekid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2011 o 17:52, Henrar napisał:

A to w BFa czy każdą inna strzelankę sieciową nie grają dzieci? Grają - wystarczy wbić
na serwer i włączyć mikrofon. Równie dobrze o BFie mogę napisać, że jest Battlekid.

No właśnie jakiś nie spotkałem się z dzieciakami drącymi japę do mikro :)
A tak poza tym, przecie napisałem - I nie chodzi mi o 14 latków czy inne grupy wiekowe. Wielu ludzi pokazuje że są dziećmi (w złym tego słowa znaczeniu) chociaż mają już 30 wiosen.
Po drugie, nie spotkałem się jeszcze (ani w internecie, ani w realu) z txtem: "M4 lepsze od Ak bo ma mniejszy rozrzut, wiem z CSa!" Tak, to też autentyk, na własne oczy widziałem :D


Jeszcze odnośnie wojny BF3 - CoD. Akurat argument, że BF3 lepszy bo ma "osom" grafę, jest o kant dupy. Przyjmując* że MW3 wygląda okej, nie lepiej przy tym zostać? Nie trzeba tworzyć silnika od nowa, można skupić się na innych elementach gry etc. Wymagania ma nieduże, nie trzeba się martwić o podzespoły.

*Dlaczego przyjmując? Bo od CoD2 nie podoba mi się rodzaj grafiki jaki wyświetla ten silnik.. Jest beznadziejny :/ Świecący się plastyk.. bleh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że to jednak EA :D
Z takim założeniem oczywisty wydaje się powód, dla którego Acti zmieniło tytuł gry na skróconą wersję :D Dopraszanie się o domenę nie wchodziło w grę, o ile w ogóle EA byłoby gotowe jej odstąpić. Zresztą wszystko jest pięknie ustawione - winnego nie ma i jego dane są chronione :D

Jest to mega gruby psikus :D Takie jest życie - nikt nie mówił, że będzie łatwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Strona ModernWarfare3.com przekierowuje użytkowników na... oficjalną witrynę Battlefielda 3!"

HAHAHAHAHA już rozumiem wyraz mordy tego zajebistego zimowego wilczura na zdjęciu, które jest masakrycznie perfekcyjnie dobrane do tego newsa hahaha ale mam "polewkę" !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to zrobiło EA to podchodzi to pod nieuczciwą konkurencję i Acti może się z nimi o to sądzić. I na pewno to zrobi jeśli zdobędzie jakiś dowód. Szczerze mówiąc to nie bawią mnie takie akcje, wszyscy są teraz nakręceni jakie to MW będzie słabe z BF wspaniały. Mdli mnie od tego, tym bardziej że nikt z tych napinaczy nie grał nawet w żadną z tych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Sam żart średnio udany, zależy kto jaki humor lubi, proste. Kwestia tych produkcji.. Nie oszukujmy się, seria Battlefield skierowana jest do graczy choćby średnio zaawansowanych i wzwyż, natomiast w produkcje CoD może pograć praktycznie każdy, od początkującego do prawdziwego wyjadacza. Dlaczego tak sądzę ? Między innymi dlatego, że sam jestem graczem średnim, a z zaadaptowaniem się w środowisko Call Of Duty nie miałem żadnych problemów, począwszy od pierwszej części gry, skończywszy na ostatniej. Tak, możecie mi zarzucić, że trafiłem na serwery, gdzie grali sami słabeusze lecz takie prawdopodobieństwo jest znikome, zawsze znajdzie się ktoś zdecydowanie lepszy, nawet jeśli grasz na serwerze, gdzie klasa postaci czy też osiągnięty poziom danego gracz jest podobny do twojego. Grałem też w multi Battlefielda, gdzie różnice w relacji do Call of Duty były widoczne na pierwszy rzut oka. Rozległe pola walki, możliwość korzystania z pojazdów czy też myśl taktyczna, innymi słowy gra zmuszająca do myślenia, przewidywania działań rywali, drużyna ponad jednostką. Tak to widzę. Nie jestem, broń boże, tzw. fanboyem żadnej z tych gier, nie jestem nawet zagorzałym fanem gier z gatunku fps. To subiektywna opinia, chociaż pewnie i tak napisałem wszystko o czym już wszyscy wiecie. Wybór jest prosty, gram w to, co lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować