Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie zgadniecie dokąd prowadzi domena ModernWarfare3.com

67 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

[Zaktualizowano] Jeśli chcecie odwiedzić witrynę poświęconą najnowszej odsłonie serii Call of Duty, to ModernWarfare3.com jest ostatnią stroną, na którą powinniście się udać. Adres prowadzi bowiem w dość zaskakujące miejsce.

Przeczytaj cały tekst "Nie zgadniecie dokąd prowadzi domena ModernWarfare3.com" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, humor porównywalny z pisaniem mazakiem "Kowalski to C**J" na plakatach wyborczych. Ktokolwiek za tym stoi, nie robi dobrej reklamy EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dwóch się bije tam trzeci skorzysta.
Tym razem skorzystamy my, gracze ;)
Piekna sprawa, od zawsze czekam na śmiałe kampanie reklamowe potrafiące powiedzieć "jesteśmy lepsi od x" zamiast "jesteśmy najlepsi" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałbym, że to kiepski żart na poziomie BF, ale nie chcę kolejnej wojny wywoływać, więc napiszę tylko tyle, że ta domena to zły pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buahaha nieźle pojechali XD Nie zgodzę się, że taki zabieg mógłby EA zaszkodzić. Nie jest ani jakoś wyjątkowo chamski ani perfidny, ot, delikatny psikus, za to sprawi, że każdy zainteresowany Modern Warfare 3 chociaż na chwilę zetknie się z Battlefieldem 3. I z pewnością trafią się w tej grupie ludzie nieco mniej zorientowani w temacie i nie oddani fanatycznie MW, którzy dostaną "pod nos" alternatywę. Wystarczy, żeby dzięki tej akcji kilka procent fanów MW zaczęło się interesować BF3 - to już i tak będzie sukces. Szczypta tu, szczypta tam - każdy mały kroczek się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2011 o 14:41, absmak napisał:

Na tym przykładzie bardzo wyraźnie widać, jaki "poziom" prezentują fanatycy BF i jak
się boją konkurencji. Tfu :]

Wiem! To wszystko to plan fanboyow CoDa. Zrobili to, aby na EA i fanow BF spadly gromy za glupie zachowanie.

A serio to dzialanie jednej osoby (fana/tyka(?)) znowu pewnie wywola wojne co jest lepsze, bo ofc nikt nie potrafi przyjac do wiadomosci, ze kazdy moze grac w to, co lubi... Fanboye to zuo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2011 o 14:43, mronoth napisał:

liczylem na golizne, zawiodlem sie


no ja też :D Ale mi sensacja... nawet jednej gołej dupy nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"(...) jaki "poziom" prezentują fanatycy BF (...)"
"(...) żart na poziomie BF (...)"
A skąd to się wzięło? Pierwsze słyszę żeby społeczność BFa prezentowała szczególnie niski poziom (hmm.. poza BFH). Czego nie można powiedzieć o społeczności Call of Kid :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2011 o 14:48, crackoos napisał:

> liczylem na golizne, zawiodlem sie

no ja też :D Ale mi sensacja... nawet jednej gołej dupy nie ma...

Są cycki, jest gówna?

<facepalm>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedziecie z nimi, chłopaki!!! Tak kończą frajerzy!!!

Ekhem...

To wysoce niestosowne! Nie powinno się kogoś obrażać za to, że gra w inną grę, nawet jeśli to CoD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2011 o 14:51, Stalker69 napisał:

"(...) jaki "poziom" prezentują fanatycy BF (...)"
"(...) żart na poziomie BF (...)"


[sorry Stalker69, że przywłaszczyłem sobie Twoje cytowania, ale nie ma co wynajdywać koła na nowo, skoro odnoszę się do tego samego :)]

Hmmm. Pragnąłbym zauważyć, że to właśnie Wy robicie takimi stwierdzeniami burdę i prezentujecie w ten sposób poziom, który staracie się krytykować.

A żart świetny. Ciekaw jestem, ile Acti zaproponuje za odkupienie tej domeny :D Bo przyznać trzeba, że gdyby ktoś nie znał adresu oficjalnej strony MW3, to szukanie pod www.modernwarfare3.com byłoby najbardziej intuicyjnym pomysłem. A dla Acti zdecydowanie nie na rękę będzie, że ta intuicyjna fraza w polu adresu strony prowadzi na stronę konkurencji :P

EDIT:

Simir: "Nie powinno się kogoś obrażać za to, że gra w inną grę, nawet jeśli to CoD"

:D Tekst dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, żart spodobał mi się :) Nie jest szczególnie chamski, a autor tej drugiej domeny co do Black Opsa ma rację. Na PC grę schrzaniono pod względem optymalizacji, a kolejne łatki na przemian to poprawiały i psuły. Na ten moment mogę grać, ale jeszcze miesiąc temu miałem przycinki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2011 o 15:00, Tenebrael napisał:

A żart świetny. Ciekaw jestem, ile Acti zaproponuje za odkupienie tej domeny :D Bo przyznać
trzeba, że gdyby ktoś nie znał adresu oficjalnej strony MW3, to szukanie pod www.modernwarfare3.com
byłoby najbardziej intuicyjnym pomysłem. A dla Acti zdecydowanie nie na rękę będzie,
że ta intuicyjna fraza w polu adresu strony prowadzi na stronę konkurencji :P

Nic nie beda musieli zaplacic - strona wykorzystuje zastrzezony znak firmowy/marke. Jesli zechca ja przejac, to pewnie wystarczy jeden list od prawnikow i grozba procesu, i nawet DbP tu zapewne nie pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować