Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 09.04.2007 o 20:47, cooper232 napisał:

mam orginała. poleccie mi jakiś dobry samochód do 552,380 $. mam poradnik z samochodami ale
chce usłyszeć wasze propozycje jaki samochód mógłbym wybrać.


Poradnikowi to ty nie wierz, co najwyzej to mozesz miec przegląd wozów w danych klasach
Jest w nim masa błędów, typu Kawasaki z 605 konnym silnikiem, 3 motory o takich samych parametrach oraz dużo innych samochodów z nieprawdziwymi danymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 21:11, Idzikowski6 napisał:

> Na "Wyścig milionerów" polecam = Tamburini

Ja musze się wziąść jutro za ten wyścig, skoro dało radę zrobić w 42 minuty ten dystans w objeździe
wyspy to teoretycznie nie powinno być i tutaj problemu. Oj znowu silniczek w Enzo dostanie
;-)))

Ps. czy w tym wyścigu jest ruch uliczny czy też jest pusto jak w obeździe ?



Jest ruch uliczny dlatego łatwiej mi było jechać motorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 21:23, Przemoo08 napisał:

Ja jechałem samochodem( Koeningsegg ) i dojechałem na metę w czasie 42;43 sek. Przeciwnicy
daleko w tyle... xD



Tobie chodzi o "objazd wyspy"
Ja pisze o "wyścigu milionerów" 200km na czas 60:00:00 z ruchem ulicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 21:28, slusar.o2 napisał:

ile kosztuje full upgrade kawasaki ninji i Sallena S7?

Włącz grę i zobacz sobie.Skąd my mamy to wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 17:34, kuko7 napisał:

Sorry za drugiego posta, ale mam jeszcze ostanie pytanko dotyczące kierownicy do TD:U... :)
Poniżej przedstawiam trzy moedele kieronic Logitech i jeżeli się orientujecie, to powiedzcie,
którą najbardziej opłaca się kupić?


Pierwsza to (jeśli się nie mylę...) model MOMO - inaczej mówiąc ekstraklasa wsród tego typu kontrolerów :D
Druga to wersja Formula Force FX, a ostatnia to Formula Force GP (bezpośredni poprzednik wersji FX)
Wybór pomiędzy nimi zależy od tego, czego naprawdę potrzebujesz - dość przyzwoitego kontrolera (dobra jakość wykonania, więcej niż akceptowalna jakość sterowania) za w miarę przystępną cenę - wybór jest jednoznaczny - Formula Force (GP bądź FX - różnic większych raczej nie ma pomiędzy nimi, tyle, że w sklepach wersje fabrycznie nowe GP są już raczej niedostępne, zastąpiono ja na pólkach FX''em :D)
Jeśli natomiast nie liczą się dla Ciebie koszty nowego kontrolera - wybierz MOMO - najwyższa jakość za równie wysoką cenę :D ( + nadmiar szpanu związany z logiem firmy MOMO :D )
Sam używam Logitecha Formula Force GP i jestem bardzo z niego zadowolony. Jedynym minusem jest koniecznośc sztywnego mocowania kiery do blatu stołu, a co za tym idzie brak możliwości regulacji ojej dsadzenia i nachylenia (ale idzie się przyzwyczaić :D)
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 21:32, Przemoo08 napisał:

Włącz grę i zobacz sobie.Skąd my mamy to wiedzieć?

może pamiętacie lol. Pytam sie bo nie wiem czy opłaca sie kupić na tej giełdzie bardziej serie i dopiero z upgradeować czy kupić już egzemplarz po tuningu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 20:40, Idzikowski6 napisał:

Nie musisz tych wozów kupować, zawsze możesz wypożyczyć, albo jazdę próbną wziąść i zobaczyć
jak ci się nim jedzie.

Muszę, nie wypożyczę upgradniętego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko kto ma McLarena starego i nowego po tuningu ile one mają prędkości maksymalnej ??? zastanawiam się czy są szybsze od CC8S sam nie sprawdzę bo nie mam tyle kasy :D więc wydaje mi się, że największy topspeed ma jednak CC8S, w dodatkowych paczkach będzie CCR który na starcie ma ponad 800KM, po tuningu pewnie pęknie z 450km/h :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodawaliście swoje własne wyzwania ? Bo mi jakoś nie wychodzi. Zrobiłem w edytorze jedno, poustawiałem wszystko ale coś mi mówi o przetestowaniu i ustawieniu wyniku czy coś takiego. Może ktoś krok po kroku wyjaśnić jak wystawić wyzwanie w dinner clubie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 21:46, simprez napisał:

Pierwsza to (jeśli się nie mylę...) model MOMO - inaczej mówiąc ekstraklasa wsród tego typu
kontrolerów :D
Druga to wersja Formula Force FX, a ostatnia to Formula Force GP (bezpośredni poprzednik wersji
FX)

MOMO - już nie produkowana, nowa MOMO jest do bani, Force FX i Force GP analogowe najtańsze z jeszcze nadających się do czegoś, FX gorszy od GP, GP dostanie się tylko używane.
Jedyne dwie dobre kierownice na rynku to G25 i DFP, pierwsza w cenie około 950 zł, druga 450 zł, obie optyczne, z dźwignią biegów, z kątami obrotu 500 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 22:45, Adamoo007 napisał:

Mam pytanko...czyli Wyścig Milionerów i objazd wyspy są z udziałem ruchu ulicznego i czy są w nim przeciwnicy?


Wyścig Milionerów ---> Bez przeciwników, z ruchem ulicznym;
Objazd Wyspy --> Z przeciwnikami, bez ruchu ulicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.04.2007 o 22:45, SwenG napisał:

nowa MOMO jest do bani,



?? tak a w jakim dokładnie stopniu jest do bani ? jakoś kręcę nią i kręcę i jeździ może to przez cenę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować