Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed Revelations nie da odpowiedzi na wszystkie pytania

26 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Darby McDevitt, człowiek w głównej mierze odpowiedzialny za fabułę w Assassin's Creed Revelations, zapowiada, że gracze być może doczekają się niespodziewanych zwrotów w przedstawionej historii.

Przeczytaj cały tekst "Assassin's Creed Revelations nie da odpowiedzi na wszystkie pytania" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oho, czyżby zapowiedź "czwartej części drugiej części" gdzie albo będziemy zapylać 70-letnim dziadkiem, albo wcisną nam coś "między drugą a trzecią częścią drugiej części" ? ;)
Oj ubi, ubi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 14:04, arborek napisał:

nie dadzą odpowiedzi na pytania bo ich nie znają. wyjdzie jak z Lostem. Wielka zagadka
i odpowiedź "bo tak" :):)



Niue dadzą odpowiedzi, bo biorąc pod uwagę to jak ta seria jest skonstruowana, to można graczy tym tasiemcem doić jeszcze długie lata.
Co stoi na przeszkodzie wbijać się powoli w lata 50-60-70-80 ba nawet 90 ?
W różne miejsca, od ostatniej Wenecji i Rzymu poprzez Dziki Zachód aż do stanów w czasach Ala Capone a potem nawet na pierwszo i drugowojenne fronty Europy? Kompletni nic.

Można to ciągnąc latami [okresów do wpasowania w nie kolejnych Assasynów jest w pytę i trochę, od okresu Napoleona w EU np aż po Hitlera i Stalina, w międzyczasie można gdzieś wcisnąć nawet Wojnę Secesyjną, ludzie i tak to łykną jak pelikan], aż w końcu trafimy na w pełni wyposażonego Desmonda w klimatach futurystycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest oczywiste, że nie da się podążać za Ezio cały czas, tylko do momentu kiedy przekaże swoje geny. To wydarzenie pewnie pokażą w Revelations. Ciekawi mnie tylko ta sztuczka o której wspominali. Będziemy oglądać życie Ezio oczami jego potomka, czy może

Spoiler

użyjemy tej samej umiejętności, której używali kosmici, najwyraźniej potrafiący przewidywać przyszłość

? Druga opcja jest chyba ciekawsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to może wyjść jeszcze wiele części AC o ile będą za każdym razem stanowić jakieś konkretne zmiany. Co jak co ale do tej pory tak właśnie było. Co prawda razi mnie w tej grze wiele uproszczeń i przesadzone pomysły ale pomimo to ta gra jest świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Animusie nie możemy zobaczyć śmierci danego bohatera jego oczami ponieważ jego wspomnienia kończą się w momencie poczęcia kolejnego potomka. Możemy co najwyżej zobaczyć śmierć oczyma dziecka, jak Ezio swojego ojca.
W dodatku oglądałem video wywiad z jednym z twórców AC i stwierdził, że Revelations to definitywne zakończenie historii Ezia i Altaira. Więc jak dla mnie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po Revelations na jeszcze jedną część bym się zgodził, ale później musiał by być to koniec. Ile można ciągnąć. A i to byłoby za proste, jeśli Desmond miałby Kilkunastu przodków "Asasynów-Koksów" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2011 o 14:53, Laston napisał:

W dodatku oglądałem video wywiad z jednym z twórców AC i stwierdził, że Revelations to
definitywne zakończenie historii Ezia i Altaira. Więc jak dla mnie ok.


No i było by fajnie, gdyby po Revelations głównym bohaterem został Desmond, jako w pełni kontrolowana postać, taki przeskok z klimatów starodawnych do nowoczesności. Do tego dawało by to pole do naprawdę rewolucji w gameplayu [broń palna + futurystyczne gadżety rodem ze Splinter Cella itp itd], bieganie po szklanych wieżowcach, stacjach metra, centrach handlowych, bazach wojskowych, to by było coś.

Ale bardzo w to wątpię.
Stawiam, że po Revelations autorzy wrzucą nas gdzieś w późniejsze okresy cywilizacji, może lata między 60-80 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakończeniem pewnie będzie przekazaniem DNA do ciała Matki ;) I tak się skończy przygoda z Ezio a rozpocznie nowe życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam jeszcze raz, ile jeszcze będziemy zmuszeni grać Ezio ? Ile jeszcze będziemy grać w tego kotleta, zanim Ubik w końcu zacnie brać graczy na poważnie ? Rozumiem że musieli zarobić 2x na ACII. Ale na boga, dość tych pierdół. AC zaczyna mnie irytować, zamiast fascynować. Nie wiem, czy kolejny zakup będzie udany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vegost i inni - wielokrotnie było już mówione, że Revelations zamyka historie Ezia i Altaira, a następny AC zakończy historię Desmonda. Osobiście też już mam dość Ezio, mam nadzieję, że Altaira nie będzie w następnej grze jak na lekarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy nie reklamowali właśnie tej gry mówiąc że wiele się wyjaśni?!
Normalna zagrywka, nie powiedzą za dużo bo sami nie wiedzą bądź nie nachłypali się jeszcze i muszą doić ile wlezie aż nie będzie miało nic już sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować