Zaloguj się, aby obserwować  
szaryczlowiek

Battlefield 2142

845 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2007 o 23:55, Grond napisał:

Wejdź na stronę www.evenbalance.com, tam znajdź podstronę o Battlefieldzie 2142 i ściągnij
wg. instrukcji podanych na stronie najnowsze pliki Punkbustera. MUSI pomóc.

Pomogło !
Ale mam następny problem z nosthern strike ... jak chce go sciagnac to pojawia mi się napis we sorry... cos tam dalej! Z EA Link...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 19:17, Adahn napisał:

> Wejdź na stronę www.evenbalance.com, tam znajdź podstronę o Battlefieldzie 2142 i ściągnij

> wg. instrukcji podanych na stronie najnowsze pliki Punkbustera. MUSI pomóc.
Pomogło !
Ale mam następny problem z nosthern strike ... jak chce go sciagnac to pojawia mi się napis
we sorry... cos tam dalej! Z EA Link...


Musisz ściągnąć EA Link, a potem w tym programie wpisać kod z pudełka. O ile poprawnie zinterpretowałem twój problem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 10:24, Farmer Widomo napisał:

Jak zobaczyć screeny z Battlefielda? Gdzie one się zapisują?


w BFie chyba nie ma takiego autozapisu screenów do folderu. Musisz albo użyć jakiegoś programu z opcją robienia scrnshotów (np. FRAPS), albo samemu wywołać scrna (gogogo Paint!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam DUŻY problem mianowicie: instaluje sobie BF2142 (nie pirat; jeszcze świeży jak bułeczka-dzisiaj kupiony) ale po odpaleniu kiedy się wczytuje pisze mi, że nie widzi płyty chociaż jest w odtwarzaczu (jest również bez rys). Błagam o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 21:21, Space marine napisał:

Mam DUŻY problem mianowicie: instaluje sobie BF2142 (nie pirat; jeszcze świeży jak bułeczka-dzisiaj
kupiony) ale po odpaleniu kiedy się wczytuje pisze mi, że nie widzi płyty chociaż jest
w odtwarzaczu (jest również bez rys). Błagam o pomoc.



Też tak miałem. Być może masz włączony napęd wirtualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 10:24, Farmer Widomo napisał:

Jak zobaczyć screeny z Battlefielda? Gdzie one się zapisują?

>

Dnia 31.08.2007 o 10:24, Farmer Widomo napisał:

to jest odpowiedź na posta dodanego przez Grond
w BFie chyba nie ma takiego autozapisu screenów do folderu.
Musisz albo użyć jakiegoś programu z opcją robienia scrnshotów (np. FRAPS),
albo samemu wywołać scrna (gogogo Paint!).


Jeżeli jeszcze nie znalazłeś lub zacząłeś korzystać z jakiegoś dodatkowego programu to może ci się przyda miejsce gdzie gra automatycznie zapisuje Screenshots:
...\Documents and Settings\UŻYTKOWNIK\Moje dokumenty\Battlefield 2142\Screenshots\

Dnia 31.08.2007 o 10:24, Farmer Widomo napisał:

to jest odpowiedź na posta dodanego przez Space marine
Jak wyłączyć napęd wirtualny?


Najczęściej napędy wirtualne są widoczne w Mój komputer razem ze zwykłymi. Jeżeli widzisz tam więcej napędów niż masz w komputerze to znaczy, że masz zainstalowane jakieś napędy wirtualne.
Można je wyłączyć w programie, który je stworzył. Pewnie jest to program do nagrywania.
Jednak czasami, mimo że nie masz uruchomionych napędów wirtualnych to niektóre gry mogą być zabezpieczone w taki sposób, że się nie uruchomią jeżeli masz zainstalowany jakiś program, który ma związek z nagrywaniem lub emulacją płyt (nawet, że go nie używasz - wystarczy, że jest zainstalowany).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<tsk>A co mam zrobić w takim przypadku jak nie działa mi gra mimo skasowania napędu wirtualnego ?

<reaper65> "Też tak miałem. Być może masz włączony napęd wirtualny." Czy to oznacza, że już nie masz takich problemów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 21:44, Space marine napisał:

A co mam zrobić w takim przypadku jak nie działa mi gra mimo skasowania napędu wirtualnego?


Nie wiem w jakim sensie skasowałeś ten napęd wirtualny. Jeżeli tylko go wyłączyłeś w programie może to być niewystarczające, bo i tak program został. Jeżeli ci się chce to możesz spróbować usunąć zupełnie te programy, które podejrzewasz, że mogą przeszkadzać. Najlepiej jeszcze sprawdzić czy nie zostały po nich wpisy w rejestrze. Dodatkowo przed rozpoczęciem gry możesz w Menadżerze zadań Windows wyłączyć niepotrzebne procesy. Jest też możliwość, że coś się źle zainstalowało i wystarczy tylko ponownie zainstalować. Dziwne jest też, że nie pojawia się żaden komunikat, normalnie raczej powinno się pojawić okienko byś włożył płytę do napędu lub coś podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, zauważyłem, że to napisałeś. Ale w poprzednim poście mi chodziło, że chyba nie pojawia się żaden komunikat od gry. Nie spotkałem się z komunikatem, że nie widać płyty, chyba, że chodziło ci o komunikat, żeby sprawdzić czy płyta jest w napędzie. Bo mógłby też być jakiś komunikat od systemu.
Jeżeli to jest ten zwykły od gry to może zrób tamte rzeczy, o których pisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 15:54, Space marine napisał:

Już mi działa ale nie do końca. Nie widzi mi żadnych serwerów. Co mam z tym zrobić ?

A masz spatchowany do najnowszej wersji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować