Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect 3: zdecyduj, jak wyglądać będzie pani komandor Shepard

86 postów w tym temacie

Dnia 24.07.2011 o 13:48, thorin49 napisał:

#4 wygląda jak Victoria Beckham lub Rihanna... FAIL


No i co z tego? To oznacza, że wygląda źle?

Dnia 24.07.2011 o 13:48, thorin49 napisał:

#5 FTW


Nie. Nr 4 FTW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to 2,3,5.
Blondi wygląda trochę jak Lightning z FFXIII ale mi to nie przeszkadza. Wszystkie panie mają takie miny jakby były złe co mnie cieszy bo sam gram bezwzględną i renegatową panią komandor xD
Ciekawi mnie którą "miszczowie" wybiorą za domyślną (może będzie można wybrać wszystkie skoro tyle modeli powstało), tylko czekać na Blurowy filmik przed premierą ;-)
Szkoda że od 1 nie było takich modeli do wyboru tylko jakieś takie nijakie gdzie zawsze kobiety robiły dziobek a teraz na koniec to zostawili...
PS: Nie żebym był rasistą ale głos Komandora i pani komandor nie brzmi zbyt przekonująco gdy gramy afro-amerykanami.
PS2:Trochę tak zbyt pucato w tej zbroi wyglądają xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee...dlaczego one wszystkie sa jakies takie mesko-kobiece o.O. Chyba wszystkie zenskie bohaterki (sterowane przez gracza) w grach rpg sa jakimis babochlopami pomimo nieraz ladnego wygladu. Jakby w ladne cialo kobiety wsadzic dusze faceta... xd. ;)).

A pozatym to ta blondynka na srodkowym zdjeciu w dolnym zedzie jest calkiem okej;) (poza mowa ciala, ale kazda tu ma taka sama..).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2011 o 15:47, Sanders-sama napisał:

PS: Nie żebym był rasistą ale głos Komandora i pani komandor nie brzmi zbyt przekonująco
gdy gramy afro-amerykanami.


Murzynami/murzynkami. To prawda, podobnie głos Andersona nie pasowałby do innej rasy niż czarna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2011 o 15:54, Eilene napisał:

Eeee...dlaczego one wszystkie sa jakies takie mesko-kobiece o.O


No w sumie, jakby porównać to do okładki Bad Company 2 to takie małe Deja vu sie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2011 o 15:37, Vojtas napisał:

No i co z tego? To oznacza, że wygląda źle?


Zupełnie nie pasuje do tej postaci... Tak, wygląda źle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> No i co z tego? To oznacza, że wygląda źle?

Dnia 24.07.2011 o 16:48, thorin49 napisał:

Zupełnie nie pasuje do tej postaci...


Nie pasuje, bo...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem szczerze zdziwiona że tylu osobom podoba się numer 4... Dla mnie jest najokropniejsza - wielkie usta umalowane różową szmineczką, tłuste ulizane włosy zasłaniające połowę twarzy - cóż,gusta są różne, ale dla mnie akurat ta opcja to kompletna porażka. Reszta ujdzie - ale choć blondyna wygląda tutaj fajnie to nie chciałabym żeby wygrała, w grze luźne włosy nie wyglądają wg mnie najlepiej. Poza tym wolę żeby pani komandor miała praktyczną militarną fryzurę, także dla mnie ruda lub 3. Niestety nie zagłosuję bo facebooka nie posiadam. Mogę więc tylko trzymać kciuki żeby 4 nie wysunęła się na prowadzenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2011 o 20:02, Vojtas napisał:

Nie pasuje, bo...?


Bo wygląda sztucznie... Solarka i białe kozaczki na myśl przychodzą.
Blondyna ma coś w sobie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować