Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Porsche GT3 RS w Dolinie Śmierci, czyli nowy trailer Need for Speed: The Run

20 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Na łamach IGN-u pojawiła się garść świeżych informacji na temat nowej odsłony cyklu Need for Speed. Opublikowanej przez redaktorów serwisu zapowiedzi towarzyszy między innymi dwuminutowy materiał przedstawiający rozgrywkę w The Run.

Przeczytaj cały tekst "Porsche GT3 RS w Dolinie Śmierci, czyli nowy gameplay z Need for Speed: The Run " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahahahhahahhah przecież to Hot Pursuit z nową mapą! Co za szit! NFS UMARŁ!!!
A tak na poważnie, to dziękuje postoję, kolejne nazwijmy płatne DLC do gry, każualem wieje na maxa, znów zero opcji tuningu zarówno mechanicznego jak i wizualnego itp itd. NUDA! Chcę NFSa z czasów Undergrounda 1 i 2 a nie jakiś odgrzewany bubel z modelem jazdy z pupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie wygląda jak odgrzewany kotlet. Wolałbym aby zamiast zadań w stylu "wyprzedź 10 przeciwników zanim upłynie czas" było "zajmij minimum 3 pozycję na odcinku od B do C", coś w stylu wyścigu Armatniej Kuli, aby jechać ciągle po dłuższych odcinkach, a nie wciąż ścigać się z trasą i własnym samochodem. Nuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA chyba się boj zrobić Undergrounda 3 bo wie że jak spartaczy to fani im spalą siedzibę ;) Co do filmiku strasznie wyróżniają się samochody od ogólnego tła. Brakuje ostatnio w NFS''a opcji zaawansowanego tuningu, The Run też nas chyba tym nie zaszczyci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Chcę NFSa z czasów Undergrounda 1 i 2 a nie jakiś odgrzewany bubel z modelem jazdy

Dnia 27.07.2011 o 11:50, KhazarOne napisał:

z pupy.


Taaa, bo Underground miał porządny model jazdy. Może i lepszy od HP2010, ale na pewno nie dobry.
NFS to właśnie wyścigi takimi samochodami w takich miejscach. Fizyka póki co nie zachęca, a nitro mogliby
wreszcie wywalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prezentuje się całkiem fajnie ale wygląda jak Hot Pursuit z 2010 roku. Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na 2012 i NFS od Criteriona. Może wreszcie dodadzą tuning conajmniej tak szczegółowy jak w Undergroundach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nudna ta trasa, ciagle prosto, prosto i prosto, zeby sie gracz nie przemeczyl
mogli nie zmieniac engine bo to wyglada gorzej niz hot pursuit 2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyny powód dla którego nie kupuje NFS-ów to muzyka pościgowa, która dla mnie nie ma najmniejszego sensu, skoro mam słuchać "czegoś takiego" przez cały wyścig to dziękuję bardzo. Gra z włączonym radiem z internetu (np. winamp) za te pieniądze?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt... mi się nadal marzy powrót do Most Wanted, przynajmniej podobnego stylu jaki miała ta część. A The Run wygląda podobnie do Hot Pursuit 2010 ale tam, fajnie wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście wygląda niemal identycznie jak HP ale jak dla mnie to bardzo dobrze bo ubiegłoroczny nfs był świetny. Bardzo dobrze, że nie ma jakiegoś wieśniackiego tuningu i odgrzewania Undergroundów. Dziękuję ale to byłby nfs gimnazjum, a to mieliśmy już ładne parę lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli moje nadzieje na realistyczne prowadzenie się aut (w stylu Shifta 2) prysły niczym bańki mydlane. szkoda, wielka szkoda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie oceniajcie gry po jednym gameplayu. Wiem, że wieje z niego nudą na kilometr. Niezbyt dobry pomysł na rodzaj wyścigu.

Osobiście marzy mi się odświeżony NFS:Most Wanted, najlepiej w wersji online:D
.
.
Tak wiem, że istnieje NFS:World...i przez niego pewnie się nie doczekam NFS: Online z prawdziwego zdarzenia. -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować