Zaloguj się, aby obserwować  
Vaksinar

Sklepy internetowe z grami

606 postów w tym temacie

Nic mi o tym nie wiadomo. Jest tylko [ poza standardowymi formami płatności i odbioru ] możliwość odebrania paczki za darmo - na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja jakoś znalazłem ...

Jak anulować zamówienie:

Ponieważ nasza firma stara się realizować wszystkie przesyłki jak najszybciej, możliwość anulowania zamówienia jest ograniczona. Jeśli chcesz zrezygnować z zamawianego przez siebie produktu skontaktuj się jak najszybciej z naszym działem obsługi klienta: e-mail biuro@wirtus.pl lub telefonicznie 0 22 517 78 50 (Dział Obsługi Klienta czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30 – 17:30).

oraz

Informacja o możliwości anulowania zamówienia przez sklep Wirtus.pl:

Informujemy, że w przypadku braku podstawowych informacji w formularzu zamówienia takich jak: brak nazwiska, telefonu, prawidłowego emaila itd. zastrzegamy sobie prawo do anulowania zamówienia. Informujemy również, że wypadku braku zamówionego produktu zastrzegamy sobie również prawo do anulowania zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zamówiłem FIFE 09 na Xbox 360 w Wirtusie w piątek 8 Maja. Dziś nadal gra nie została wysłana jest status: POTWIERDZONO. Pisałem na maila, oczywiście nie odpowiadają na żadnego. Teraz niewiem co zrobić, zamówił bym grę gdzie indziej, ale boję się że wirtus zrobi mi niespodziankę i np. za miesiąc wyślą tą fifę za która niemam zamiaru płacić. Zamówienia też niemam jak anulować bo na maila nie odpowiadają. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 10:33, Kamilos01 napisał:

Witam. Zamówiłem FIFE 09 na Xbox 360 w Wirtusie w piątek 8 Maja. Dziś nadal gra nie została
wysłana jest status: POTWIERDZONO. Pisałem na maila, oczywiście nie odpowiadają na żadnego.
Teraz niewiem co zrobić, zamówił bym grę gdzie indziej, ale boję się że wirtus zrobi
mi niespodziankę i np. za miesiąc wyślą tą fifę za która niemam zamiaru płacić. Zamówienia
też niemam jak anulować bo na maila nie odpowiadają. Co robić?



Witam
Witam, Pana zamówienie na grę FIFA 09 xbox zostało anulowane. Dokładamy wszelkch starań aby na wszystkie maile odpowiadać w czasie nie dłuższym niż 48 godzin. Polecamy też kontakt telefoniczny z naszym Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu: 022 5177850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamilos01 ===> na maile w wirtusie chyba mało kto, o ile w ogóle ktoś odpowiada, od dłuższego czasu ten problem istnieje. Na mojego maila też nikt nie raczył odpisać, mimo że było to już jakiś czas temu. Paczka co prawda doszła [ już nie mówiąc o tym ile na nią czekałem ], ale niesmak pozostał. Dziwny to jest sklep, naprawdę.

Dnia 18.05.2009 o 13:02, www-wirtus-pl napisał:

Witam
Witam, Pana zamówienie na grę FIFA 09 xbox zostało anulowane. Dokładamy wszelkch starań
aby na wszystkie maile odpowiadać w czasie nie dłuższym niż 48 godzin. Polecamy też kontakt
telefoniczny z naszym Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu: 022 5177850

Nie wiem czy to jakaś podpucha, czy rzeczywiście jesteś przedstawicielem tego sklepu, ale ciekawią mnie od dłuższego czasu 2 rzeczy w waszym sklepie. Odpowiadanie na maile klientów oraz to, że doszły mnie słuchy, że do niektórych paczek dodawane są jakieś gratisy, bonusy etc. Na jakiej zasadzie to działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z Wirtusem problemów nie mam. Rzadko kiedy muszę się upominać. Paczki wysyłają szybko a jak czegoś nie ma to prawie zawsze albo dostanę maila ze tego i tego nie ma albo po prostu wyślą zamówienie bez brakujących tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 14:38, Tyler_D napisał:

Kamilos01 ===> na maile w wirtusie chyba mało kto, o ile w ogóle ktoś odpowiada,
od dłuższego czasu ten problem istnieje. Na mojego maila też nikt nie raczył odpisać,
mimo że było to już jakiś czas temu. Paczka co prawda doszła [ już nie mówiąc o tym ile
na nią czekałem ], ale niesmak pozostał. Dziwny to jest sklep, naprawdę.
> Witam
> Witam, Pana zamówienie na grę FIFA 09 xbox zostało anulowane. Dokładamy wszelkch
starań
> aby na wszystkie maile odpowiadać w czasie nie dłuższym niż 48 godzin. Polecamy
też kontakt
> telefoniczny z naszym Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu: 022 5177850
Nie wiem czy to jakaś podpucha, czy rzeczywiście jesteś przedstawicielem tego sklepu,
ale ciekawią mnie od dłuższego czasu 2 rzeczy w waszym sklepie. Odpowiadanie na maile
klientów oraz to, że doszły mnie słuchy, że do niektórych paczek dodawane są jakieś gratisy,
bonusy etc. Na jakiej zasadzie to działa?


Witam
Nazywam się Wojtek Bojanowski i jestem codziennie dostępny pod "wirtusowym" numerem telefonu 0225177850
Co do Twoich pytań.
1) Staramy się odpowiadać na wszystkie maile. Restrykcyjny filtr antyspamowy nie przepuszcza czasem wiadomości od Klientów. Niestety odnosi się to też do sytuacji kiedy my odpisujemy do Klienta i nasz mail ląduje w spamie ponieważ nie został przepuszczony przez jego filtr. Mogą oczywiście zdarzyć się sytuacje kiedy nie odpowiemy na maila - jestesmy tylko ludźmi :) dlatego zachęcamy do kontaktu telefonicznego w przypadku braku odpowiedzi na maila.
2) Gratisy(jeśli jakieś akurat mamy :) ) są dodawane losowo do paczek w trakcie pakowania. Nie ma na to wpływu ani kwota zamówienia ani to czy jest to pierwsze czy dziesiąte zamówienie Klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2009 o 14:20, www-wirtus-pl napisał:

2) Gratisy(jeśli jakieś akurat mamy :) ) są dodawane losowo do paczek w trakcie pakowania.
Nie ma na to wpływu ani kwota zamówienia ani to czy jest to pierwsze czy dziesiąte zamówienie
Klienta.

No ok, wszystko fajnie, mnie jednak nadal wydaje się to lekko dziwne. Owszem, dostać coś gratis w dodatku nie spodziewając się tego jest miło ale moim zdaniem lepiej i uczciwiej jest określić w jakim przypadku takowe bonusy będą dodawane. To oczywiście tylko moje stanowisko w tej sprawie, wiadomo to wasza firma, wasze decyzje. Chciałem tylko zasugerować i zapytać o co biega bo doszły mnie słuchy nt tych gratisów a zamawiałem w państwa sklepie bodaj 3 razy zawsze na kwotę minimum kilkudziesięciu złotych i niczego gratis nie dostałem ;-P. Raz czekałem na paczkę zdecydowanie za długo, ale nie bądźmy drobiazgowi ;-D. Tyle z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Postanowiłem dodać swoje 3 grosze w sprawie sklepu internetowego "Wirtuś"

zamówiłem Half-Life 2 GotY Edition po promocyjnej cenie, wszystko było piękne. Nie mogłem się doczekać kiedy dostanę ten tytuł w swoje ręce, a tu zonk !!

2 miesiące czekałem na ten tytuł, no i jeszcze nie mieli wystarczającej ilości egzemplaży to wysyłali maile (kto jak najprędzej odpowiedział na mail, miał zagwarantowaną grę. Jak to dobrze że znalazłem się w tym gronie)

a tak poza tym nieudanym epizodem w ich egzystencji nie mam do czego się przyczepić, mogę się jedynie wypowiadać w samych superlatywach.

ps zawsze mają fajne promocje ! wtedy kiedy nie mam papieru (pieniędzy) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 18:41, Largooo napisał:

http://www.3kropki.pl/p/1/7/crisis_core_final_fantasy_vii_psp.php można tu bezpiecznie
kupować ktoś zna ten sklep?

Sklep jak każdy inny. Zamawiałem stamtąd dokładnie dwie(tylko, a może aż dwie? trudno ukryć fakt, że jest tam często drożej niż w innych sklepach) gry i wszytko było ok:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 19:12, In_The_End napisał:

> http://www.3kropki.pl/p/1/7/crisis_core_final_fantasy_vii_psp.php można tu bezpiecznie

> kupować ktoś zna ten sklep?
Sklep jak każdy inny. Zamawiałem stamtąd dokładnie dwie(tylko, a może aż dwie? trudno
ukryć fakt, że jest tam często drożej niż w innych sklepach) gry i wszytko było ok:P

Orientujesz się po ile chodzi FF VII na PSP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 19:16, Largooo napisał:

Orientujesz się po ile chodzi FF VII na PSP?

NiexD Nie mam psp, wiec siłą rzeczy nie orientuje się po ile można kupić.
Z ciekawości zajrzałem na allegro i za 95zł + paczka będziesz miał nówkę, czyli oszczędzasz ponad 30 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś robił zakupy na amazon? Rozumiem, że jest możliwość zapłaty poprzez kartę mastercard lub visa?
Ile wynosi koszt paczki do polski, priorytet i zwykła do 3 tygodzni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 09:31, In_The_End napisał:

Ktoś robił zakupy na amazon? Rozumiem, że jest możliwość zapłaty poprzez kartę mastercard
lub visa?
Ile wynosi koszt paczki do polski, priorytet i zwykła do 3 tygodni?



Raz tam, kiedyś grę kupiłem, Outcasta. Wysyłka szła ok 2-3 tyg, kosztowała bodajże z 15-20zł. Koszty są w Helpie, zwykła małą pzresyłka wielkośc dvd-boxa 4$, szybsza forma (Expedited Shipping) 7$, kurier 30$.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować