Zaloguj się, aby obserwować  
Vaksinar

Sklepy internetowe z grami

606 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2009 o 17:49, igor8472 napisał:

Jak zamawiasz kurierem to dają mu zawsze Twój numer. W innych przypadkach w razie jak
coś nie gra z zamówieniem etc. to piszą maile.


Będę tylko zamawiał przez pocztę polską więc nie będą dzwonić np. czemu nie ma mnie w domu ? Zostawią awizo tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 17:42, igor8472 napisał:

(...) i sklepy internetowe
sprzedawców z allegro np. timsoft.pl, uru.pl.


Raczej sklepów internetowych, które od pewnego czasu sprzedają także na Allegro :).

Godny polecenia jest także Exe - robiłem tam zakupy wiele razy i nigdy nie miałem problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oka.

Zamówiłem Orange Boxa z wirtusa, pobranie pocztowe i dostawcą jest poczta polska.

Powiedzcie mi Panowie, ile tak miej więcej powinienem czekać i czy dobry zakup uczyniłem ? :P A co możecie powiedzieć o samym wirusie ? Dobrą ma opinię ? Niech się wypowie ktoś kto już tam cokolwiek zamawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 20:27, Chlorofil napisał:

Powiedzcie mi Panowie, ile tak miej więcej powinienem czekać i czy dobry zakup uczyniłem
? :P

2-3 dni ... no chyba, że wirtus coś zwali to i możesz sobie poczekać ze dwa tygodnie albo i w ogóle paczki nie otrzymać.
>A co możecie powiedzieć o samym wirusie ? Dobrą ma opinię ? Niech się wypowie ktoś

Dnia 05.08.2009 o 20:27, Chlorofil napisał:

kto już tam cokolwiek zamawiał.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6972&pid=250

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6972&pid=265


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wirtusie parę lat kupuję i jestem zadowolony. Zawsze biorę pocztą za pobraniem Towar wysyłają szybko a jak jest jakiś problem to zawsze maila wyślą. Do tego dobre cenki. Poczekasz na paczkę gdzieś pewnie do tygodnia, po zalogowaniu na konto zawsze możesz zobaczyć czy już paczkę wysłali czy nie, bo czasem maila że już poszła wyślą, czasem nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy kupowałem w Wirtusie i nie było żadnych problemów. W zeszłym roku kupiłem TFD, w tym - SupComa ze ZK (za 29,99 :)), w obu przypadkach przesyłki doszły szybko (w przypadku SC od momentu zmiany statusu na "Wysłane" do otrzymania paczki minęły trzy dni + weekend :)) i były solidnie zapakowane (w tekturowe pudełko, nie w zwykłą kopertę bombelkową).
Jedyny zgrzyt miał miejsce w przypadku SupComa - w DVDBoxie z "podstawką" był wyłamany jeden z zaczepów na instrukcję, ale to "standard" w przypadku gier CDP (jakby tyle "dziadostwa" nie napchali do tego pudełka, to nic by mu się nie stało ;)), ludzie kupujący w innych sklepach (np. na gram.pl :)) też mieli takie przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 18:42, Blackhand napisał:

Dwa razy kupowałem w Wirtusie i nie było żadnych problemów. W zeszłym roku kupiłem TFD,
w tym - SupComa ze ZK (za 29,99 :)), w obu przypadkach przesyłki doszły szybko (w przypadku
SC od momentu zmiany statusu na "Wysłane" do otrzymania paczki minęły trzy dni + weekend
:)) i były solidnie zapakowane (w tekturowe pudełko, nie w zwykłą kopertę bombelkową).
Jedyny zgrzyt miał miejsce w przypadku SupComa - w DVDBoxie z "podstawką" był wyłamany
jeden z zaczepów na instrukcję, ale to "standard" w przypadku gier CDP (jakby tyle "dziadostwa"
nie napchali do tego pudełka, to nic by mu się nie stało ;)), ludzie kupujący w innych
sklepach (np. na gram.pl :)) też mieli takie przypadki.


Dzięki za info. Mam pytanie. Mam na koncie info takie:
Przekazane do wysyłki 2009-08-06 17:01:43

Czy to znaczy, że już jedzie do mnie paczka czy dopiero została np. nadana na poczcie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć :). U mnie na drugi dzień po zmianie stanu na "Przekazane do wysyłki" zmienił się on na "Wysłane" i raczej dopiero to oznacza, że paczka została "powierzona" Poczcie Polskiej lub kurierowi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem dobrą opinię o wirtusie do czasu, gdy przyszło mi zamówić pre paid do wowa.Była to zła decyzja, bo zamiast 7 dni czekałem ponad 2 tygodnie.
Ale jeśli chodzi o gry które mają na bieżąco, wszystko jest bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze...

Żałuję, że zamówiłem jednak z tego wirtusa :/

Ludzie w komentarz od Orange Boxa piszą, że czekają na paczkę dwa tygodnie i jeszcze nie dostali :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 22:26, Chlorofil napisał:

Kurcze...

Żałuję, że zamówiłem jednak z tego wirtusa :/

Ludzie w komentarz od Orange Boxa piszą, że czekają na paczkę dwa tygodnie i jeszcze
nie dostali :/

Po nadaniu paczki, wirtus nie ma już żadnej władzy nad nią. teraz możesz mieć żale jedynie do poczty polskiej.
Ja tam jestem zdania, że najlepiej zamawiać kurierem i przelać wcześniej pieniądze na konto. Jest szybciej i taniej, a w dodatku zawsze możesz śledzić swoją paczkę i skontaktować się bezpośrednio z kurierem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 22:30, Rick napisał:

> Kurcze...
>
> Żałuję, że zamówiłem jednak z tego wirtusa :/
>
> Ludzie w komentarz od Orange Boxa piszą, że czekają na paczkę dwa tygodnie i jeszcze

> nie dostali :/
Po nadaniu paczki, wirtus nie ma już żadnej władzy nad nią. teraz możesz mieć żale jedynie
do poczty polskiej.
Ja tam jestem zdania, że najlepiej zamawiać kurierem i przelać wcześniej pieniądze na
konto. Jest szybciej i taniej, a w dodatku zawsze możesz śledzić swoją paczkę i skontaktować
się bezpośrednio z kurierem.


Na pewno masz racje ale po mojej ostatniej przygodzie z rowerem, gdzie to zamówiłem sobie z Allegro kurierem, nie było mnie w domu i oczywiście zadzwonił Pan kurier, że nie wie co ma zrobić a jak nikt nie odbierze to, będę musiał jechać 200 km do miasta w, którym jest najbliższa siedziba firmy. Na szczęście sąsiad był na tyle uprzejmy, że wziął i jeszcze z własnej kieszeni zapłacił. Dlatego raczej nie będę ryzykował dla gry wyjazd.

PS. A co do tego, że wirtus po nadaniu paczki nie ma nad nią żadnej władzy... a co jeżeli kłamią i nawet nic nie nadali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.08.2009 o 22:35, Chlorofil napisał:

Na pewno masz racje ale po mojej ostatniej przygodzie z rowerem gry wyjazd.


Dlatego płaci się z góry, żeby kurier mógł bez problemu zostawić przesyłkę sąsiadowi.

Dnia 08.08.2009 o 22:35, Chlorofil napisał:

PS. A co do tego, że wirtus po nadaniu paczki nie ma nad nią żadnej władzy... a co jeżeli
kłamią i nawet nic nie nadali ?

Tak, nie mają co robić, tylko pisać brednie tylko dlatego, żeby ludzie myśleli, że szybko wysyłają... Z własnego doświadczenia wiem, że jeśli jest napisane, że wysłali to wysłali. Zazwyczaj wysyłają dużo wcześniej niż pojawia się o tym informacja na stronie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... zaczynam się niepokoić.

Dzwonił dzisiaj do mnie znajomy z poczty, że ma dla mnie przesyłkę na 50zł. Mówię sobie, że to pewnie gra z wirtusa. Powiedziałem mu żeby podjechał wieczorem z racji, iż jestem teraz w pracy.

Wchodzę teraz na wirtusa, wchodzę sobie na orange boxa i widnieje napis "Produkt nie istnieje" !!!

Co to ma znaczyć ? Boję się cokolwiek teraz odebrać bo może to być co innego niż Orange Box.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 17:48, Chlorofil napisał:

Ehhh... zaczynam się niepokoić.

Dzwonił dzisiaj do mnie znajomy z poczty, że ma dla mnie przesyłkę na 50zł. Mówię sobie,
że to pewnie gra z wirtusa. Powiedziałem mu żeby podjechał wieczorem z racji, iż jestem
teraz w pracy.

Wchodzę teraz na wirtusa, wchodzę sobie na orange boxa i widnieje napis "Produkt nie
istnieje" !!!

Co to ma znaczyć ? Boję się cokolwiek teraz odebrać bo może to być co innego niż Orange
Box.

Możliwe, że wyprzedał im się cały Orange Box, więc nie powinieneś się martwić. Nawet jeśli w paczce będzie coś innego to chyba wyślesz im emaila, nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary, ale panikujesz. :D Zamówiłeś w piątek, a większość sklepów internetowych wysyła paczki dnia następnego. Tak więc policz sobie dni robocze od momentu nadania paczki - czwartek, piątek, poniedziałek. W weekendy paczki nie dostaniesz, przykro mi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować