Zaloguj się, aby obserwować  
Vaksinar

Sklepy internetowe z grami

606 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2008 o 18:20, Asthariel napisał:

Moze niekoniecznie dobry temat,ale... Gdzie opłaca sie kupować płyty z muzyką?


Sprecyzuj jaki gatunek muzyczny wchodzi w rachubę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 19:58, kerkas napisał:

> Moze niekoniecznie dobry temat,ale... Gdzie opłaca sie kupować płyty z muzyką?

Sprecyzuj jaki gatunek muzyczny wchodzi w rachubę.

Róznie : rock, rapcore, nu-metal, metal, punk. Zespoły typu Linkin Park, p.O.D., Skillet, Sum 41, Rammstein

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 20:00, Asthariel napisał:

> > Moze niekoniecznie dobry temat,ale... Gdzie opłaca sie kupować płyty z muzyką?

>
> Sprecyzuj jaki gatunek muzyczny wchodzi w rachubę.
Róznie : rock, rapcore, nu-metal, metal, punk. Zespoły typu Linkin Park, p.O.D., Skillet,
Sum 41, Rammstein


Czyli muzyka popularna w:

1. Allegro

2. www.skąpiec.pl , ceneo.pl ,

3. onet pasaż

4. merlin

5. empiki , traffic cluby itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 13:38, kerkas napisał:

Ceny gier z Allegro wątpię czy na Amazonie będzie taniej:

466527573 45zł

463742860 - trwa licytacja

467427027 - 60zł


Słuchaj, prosiłem o linki do angielskich sklepów, bo na Allegro to sobie sam mogę poszukać! Jak mi nie potrafisz pomóc, to nie spamuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 20:00, Asthariel napisał:

> > Moze niekoniecznie dobry temat,ale... Gdzie opłaca sie kupować płyty z muzyką?

>
> Sprecyzuj jaki gatunek muzyczny wchodzi w rachubę.
Róznie : rock, rapcore, nu-metal, metal, punk. Zespoły typu Linkin Park, p.O.D., Skillet,
Sum 41, Rammstein


Z tym że jeśli będziesz dobrze szukał na Allegro to możesz poszukać sprzedawców którym podajesz tytuły a potem kupują płyty za granicą. Sam tak kupowałem płytę Machine Head czy Nine Inch Nails. Cena - 19zł/płyta choć czasem drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może zwyczajnie wyczerpały im się zapasy i usunęli grę z oferty - tak było np. z C&C: TFD, który w pewnym momencie zniknął z Wirtusa a po jakimś czasie wrócił (przyszła dostawa ;)). Dziwne to trochę (wystarczyłby np. napis "produkt niedostępny"), ale może nawet taki sposób jest lepszy - przynajmniej klient się nie wkurza, że po wejściu na kartę produktu pojawia się informacja o jego braku :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czas opisać moje dotychczasowe przejścia ze sklepem internetowym wirtus.pl. Do tej pory dwukrotnie zamawiałem tam produkty. Zawsze przesyłka zwykła, doręczana przez Pocztę Polską, płatne przy odbiorze. Pierwsze zamówienie - wszystko OK, szybka dostawa, płatność także w porządku. Produkty dostarczone jak w zamówieniu, bez wad fabrycznych, ładnie i solidnie zapakowane. 9 października złożyłem drugie zamówienie, większe, droższe ale żeby były to jakieś produkty które ciężko dostać to nie. A o co się rozchodzi ? Ano o to że przesyłka dotarła do mnie dopiero wczoraj (!!!). Nie zamawiałem jakiś ekskluziwów żeby czekać aż nowa dostawa pojawi się w sklepie. Po tygodniu czy półtorej od "potwierdzenia zamówienia" uznałem że coś jest nie tak. Kilka dni potem mając chwilkę czasu posłałem maila z zapytaniem co się dzieje z moim zamówieniem oraz czy i kiedy zostanie zrealizowane. Oczywiście nie dostałem żadnej odpowiedzi. -_-. Parę dni później status zamówienia zmienił się na "przekazane do wysyłki" i jakieś 2 dni później mogłem odebrać paczkę. Produkty były, paczka ok jak w pierwszym zamówieniu ale za ten "wałek" wirtus ma u mnie minusa. Panie i Panowie, ceny to nie wszystko. Zmieńcie podejście do klienta a będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 16:00, KŁEJK napisał:

Czas opisać moje dotychczasowe przejścia ze sklepem internetowym wirtus.pl. Do tej pory
dwukrotnie zamawiałem tam produkty. Zawsze przesyłka zwykła, doręczana przez Pocztę Polską,
płatne przy odbiorze. Pierwsze zamówienie - wszystko OK, szybka dostawa, płatność także
w porządku. Produkty dostarczone jak w zamówieniu, bez wad fabrycznych, ładnie i solidnie
zapakowane. 9 października złożyłem drugie zamówienie, większe, droższe ale żeby były
to jakieś produkty które ciężko dostać to nie. A o co się rozchodzi ? Ano o to że przesyłka
dotarła do mnie dopiero wczoraj (!!!). Nie zamawiałem jakiś ekskluziwów żeby czekać aż
nowa dostawa pojawi się w sklepie. Po tygodniu czy półtorej od "potwierdzenia zamówienia"
uznałem że coś jest nie tak. Kilka dni potem mając chwilkę czasu posłałem maila z zapytaniem
co się dzieje z moim zamówieniem oraz czy i kiedy zostanie zrealizowane. Oczywiście nie
dostałem żadnej odpowiedzi. -_-. Parę dni później status zamówienia zmienił się na "przekazane
do wysyłki" i jakieś 2 dni później mogłem odebrać paczkę. Produkty były, paczka ok jak
w pierwszym zamówieniu ale za ten "wałek" wirtus ma u mnie minusa. Panie i Panowie, ceny
to nie wszystko. Zmieńcie podejście do klienta a będzie dobrze.


Miałem dokładnie identyczną sytuację jak ty. Zamówiłem HoM&MV: Kuźnia przeznaczenia i Myst IV. Po tygodniu oczekiwania postanowiłem napisać e-maila i dokładnie za godz. status się zmienił a paczkę dostałem po 2 dniach. Więc o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałbym zamówić z kumplami wotlk. W Polsce jest cena przegięta więc szukamy jakiegoś zagranicznego sklepu. Czy amazon wysyła paczki do Polski?? jeżeli nie to z jakiego innego sklepu warto zamówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 20:10, żyrafa napisał:

chciałbym zamówić z kumplami wotlk. W Polsce jest cena przegięta więc szukamy jakiegoś
zagranicznego sklepu.


Mozesz zamowic w sklepie Blizzarda. Paczki do Polski wysylaja bez problemu.
http://eu.blizzard.com/store/

Dnia 01.11.2008 o 20:10, żyrafa napisał:

Czy amazon wysyła paczki do Polski?


Amazon gier do Polski nie wysyla. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy sklep internetowy to gram.pl
Potem no nie wiem jest jeszcze cenega.pl
Allegro.pl , i wiele innych wpisać w google.pl i będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam czy może mi ktoś podać nazwy sklepów internetowych z grami ale z Niemiec oraz czy Amazon.de wysyła gry do Polski?
Prosiłbym o szybką odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o sklepie Gekon? Szukam jakiegoś miejsca gdzie kupowałbym gry na konsolę w granicach 100zł i ten sklep wygląda nawet. A może znacie tez inne sklepy z tanimi grami na konsole (najlepiej X360).?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko co do wirtusa - zamówiłem sobie paczkę, ale dopiero po zamówieniu zauważyłem, że źle wpisałem mail. :/ A potwierdzenie wysyłki prawdopodobnie zostało już wysłane. Wyślą jeszcze raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie jest kierowane do użytkowników posiadających konsole PS3. W jakim sklepie internetowym kupujecie gry? Możecie polecić mi w miarę tani i godny zaufania sklep. Za pomoc z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie mam PS3, ale wydaje mi się, że www.ultima.pl powinna być odpowiednia, chociaż nigdy tam nic nie zamawiałem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Wirtusem. Zamówiłem gry, wziąłem poczte priorytet (nie kuriera), składałem wieczorem 20 listopada, więc 21 powinni wysłać, do dzisiaj nie doszło, żadnych informacji, wysłałem maila do biura z pytaniem czy wysłali itd, bez odpowiedzi, pieniądze wpłacałem przelewem przez ten ich system. Dostałem po przelewie maila że zamówienie jest potwierdzone. No i nie wiem, czekać dalej (inna rzecz z innego sklepu zamawiana tydzień później już dotarła) i liczyć że poczta mi przyniesie czy co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować