Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Patrician IV - wygraj egzemplarz gry!

173 postów w tym temacie

Nagrodzić mnie nie musicie ale bardzo fajnie byłoby jakbyscie jednak nagrodzili :D. A tak na serio: Lubię gry strategiczne, mam prawie wszystkei gry tego gatunku, więc nie problem dodać ją do mojej kolekcji. Handlowanie, miooodzio! I jeszcze te realia : odwzorowywanie systemu handlui itp.. Świetna grafika no i te czasy gdzie handlowanie było naprawdę bardzo popularne. Więc jakbyście mogli no to nagrodzcie mnie, bardzo lubię takie gry. Pozdrawiam cały GRAM.PL!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielki fan tego typu gier. Do tej pory gram w Patriciana III, Port Royale i Port Royale 2. Patrician III był rewelacyjny dlatego chciałbym wypróbować Patrician IV. Rok gry w Patrician IV, a w następne wakacje dojdzie do tego Port Royale 3. Chciałbym wygrać i za rok mieć porównanie do Port Royale 3. PZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ją dostanę, to obiecuję, że gdy wygram w totka, to odpłacę się wam po stokroć (dosłownie) I nie myślcie, że to łapówka....to taka dobrowolna wpłata na fundusz rozwoju redakcyjnego. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam tego typu gry , bardzo miło i wesoło idzie spędzic czas grając w takiego typu gry :) .
Wygrywając jeden egzemplarz gry miałbym radośc oraz wiele godzin grania , no i kolejny tytuł w kolekcji :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego gra powinna trafić do mnie?

Jestem mieszkańcem Gdańska, najpotężniejszego polskiego miasta haenzatyckiego. Miasta w którym Liga toczyła swe interesy z moimi przodkami, z rodu Ferberów. Jestem prawowitym dziedzicem przywilejów mych przodków, a tytuł ten, zdaje się być oczkiem puszczonym w stronę potomków kupców haenzatyckich. Uważam, że w interesie serwisu gram.pl leży zjednywanie sobie potężnych, szlachetnie urodzonych kupców. A nic nie poprawia tak relacji jak przyzwoita gra, puszczona gdzieś pod stołem, w kopercie. Z dala od oczu rajców, radnych i justycariuszy. Zupełnie jak za czasów Hanzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego powinniśmy nagrodzić właśnie Ciebie?

Od bardzo dawna interesuje się historią Europy i po części resztą świata. W zasadzie jest to moje hobby. Wszystkie informacje odnośnie kultury, ekonomii i gospodarki w Europie po V wieku. Bardzo się tą tematyką interesuje. Dlatego takie gry jak seria Patrician jest dla mnie jak zbawienie. Nawet nie zliczę ile godzin spędziłem na drugiej części Patrycjusza. To samo mogę powiedzieć o trzeciej odsłonie.Teraz akurat pojawiła się czwarta część dzięki CD Projekt, który wydał ja wraz z dodatkiem. Niestety mój angielski nie jest słaby, ale wolę w tego typu produkcje grać w naszym języku - dlatego czekałem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego powinniście wybrać mnie?
Zaintrygował mnie przede wszystkim tytuł- brzmi znajomo, jakbym już gdzieś go widział, jednak obok "niższej" cyfry. Dodatkowo tytuł, "Patrycjusz", sugeruje, że mamy do czynienia z grą, w której będziemy mogli "wcielić się" (a raczej pełnić rolę, biorąc pod uwagę gatunek) w wysoko postawioną, majętną postać. Ostatnimi czasy pociągają mnie podobne klimaty- z jednej strony, chciałbym poczuć się jak lord Vetinari ze Świata Dysku, z drugiej- uważam, iż dobra strategia nie jest zła, zwłaszcza, jeśli nie nadrabia marnej grywalności grafiką. Mogę też pisać o tym, że podciągnę się z historii oraz ekonomii... jednak, powiedzmy sobie szczerze- sam w to nie wierzę. Ogólnie jestem skłonny przyznać, że docenię tę grę. Nie mam ostatnio ochoty na granie, więc- kto wie- być może ją odzyskam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz słyszę o takiej grze i ciekawie by było zagrać w nią. Jestem już "ustatkowanym graczem" wiernym swoim serią gier, więc sam bym tej gry nie kupił :) Mam nadzieje na wygranie w konkursu, bo jak wiadomo każdy chce wygrać. Na koniec tylko dodam że nigdy nie grałem w spokojne gry, a ta gra wydaję się być bardzo interesująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja powinienem zostać wynagrodzony, ponieważ myślę, że gra Patrician IV jest porządną produkcją, a ja jedynie za takimi przepadam.
W dzisiejszych czasach mało jest gier, dzięki którym naprawdę miło spędzamy wolny czas.Większość gier zawierajacych masę przemocy, okrucieństwa robione są pod wymagania "niedojrzałych nastolatków", ktorych tego typu treści ogromnie cieszą. Natomiast dla doroślejszego człowieka takie gry sa okropnie nudne, przez co po pięciu minutach lądują one w śmietniku.Człowiek ten może także na stałe sie do nich urazić, przez co rezygnuje z tej formy rozrywki.
Jestem typem człoweka, który lubi zaczerpnąć trochę wiedzy. Taką możliwośc dają mi głownie ksiażki. Grami przestałem interesować się kilka lat temu, gdy po kupieniu kilku "wielkich hitów" ogromnie się rozczarowałem (ze wcześniej podanych powodów). Światełko w tunelu ujrzałem pare tygodni temu, gdy dostałem grę. Była to strategia historyczna, bez wiekszych bajerów. Pomimo, że produkcja była prosta, ogromnie mnie zaciekawiła. Mogłem podbijać nowe lokacje, zarządzać administracją itp. Po zagraniu w tą grę poprzeczka od razu poszła w górę- oprócz dobrej zabawy, od gier oczekuję jescze możliwośći wewnętrznego wzbogacenia się. Po zapoznaniu się z prostą grą Patrician IV poprzez prasę i rózne filmiki sądzę, że ta gra będzie dla mnie strzałem w dziesiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że takiego typu gra byłaby świetną odskocznią od zalewających rynek casuali, które oferują tylko akcję i nic ponadto. Lubię przyjemne gierki ekonomiczne (aczkolwiek wymagające pewnej smykałki), przy których można usiąść wieczorem i dla rozluźnienia oraz czystego fun''u popykać nie dbając o nic więcej i nie szarpiąc sobie nerwów jak to przy innych grach bywa. Mam nadzieję że gra Patrician IV taka właśnie jest, dlatego chciałbym w nią zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To czwarta część tej słynnej serii a ja wstyd przyznać nigdy nie grałem w żadną jej odsłonę... Przekazanie mi jej może sprawić iż stanę się fanem cyklu i już kolejne części nabędę drogą kupna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
Zwracam się do was CDP abyście to mnie nagrodzili tą zaszczytną grą pecetową ;) Wniosek mój a właściwie prośbę motywuje tym iż w należyty sposób będę ją wykorzystywał w czasie wolnym od szarego szybkiego i pełnego stresu życia codziennego. Chodź na chwilę odetchnąć nad dobrą strategią.
Ja gry nie odbieram jako tylko program który ma umilić mi czas... gry dla mnie to przygoda, oderwanie się od rzeczywistości, "wpłynięcie" do innego świata, jedne z "magicznych chwil" przeżyłem z grą Still Life 2, oraz Call of Cthulhu: Mroczne Zakątki Świata, a obecnie walczę dzielnie w King''s Bounty WK :), bardzo dobrze pamiętam czasy gry w Tzar Ciężar korony oraz w Polską produkcję Clash ( dla nie wtajemniczionych strategia turowa ala heroes 3), z tego co już się dowiedziałem o Patrician IV bardzo możliwe jest to, że gra również mnie mile zaskoczy swoją grywalnością i spędze przy niej mase dobrego czasu bo w grach nie chodzi o to aby było 3D tylko o grywalność, a tej produkcji zapewne nie brakuje tego.
Podsumowując
Jestem gotów zrobić miejsce dla tego wspaniałego produktu w swojej biblioteczce gier za szybą. :) Jestem gotów spędzić moje wieczory wspólnie z dziewczyną i pokazywać jej... jak rośnie moje imperium w średniowieczu, patrzeć jak małe ludziki handlują kawą i przenicą itd. ;) Jestem gotów otrzymać tą grę jako nagrodę w tym konkursie :)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować