Zaloguj się, aby obserwować  
Wiktor_Cegla

Czasgry.gram.pl - sprawdź, na ile Ci wystarczy nowy tytuł!

237 postów w tym temacie

Przydałaby się jakaś informacja przy grach czy już dodawaliśmy do niej czas. Ułatwiłoby to zdecydowanie przeglądanie i dodawanie kolejnych czasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja tak mam, ze przestal mi sie wyswietlac przycisk "Dodaj Czas" ? Poza tym zapewne wczesniej juz gdzies to padlo, ale zdecydowanie potrzebna jest jakas lista do jakich gier dodalismy juz swoj czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram pomysł.
Też np. są gry których czasy przyjścia mógłbym dodać, ale nie ma ich na stronie.

Dnia 17.01.2012 o 23:42, skyline20 napisał:

Hm, zastanawia mnie jedna rzecz... Czy możliwe byłoby dodanie opcji proponowania gier?
Np. nie ma gry X, w którą grałem, a którą ma wystarczająca ilość osób, więc chciałbym
ją zgłosić... Jeśli coś takiego już jest to przepraszam za niedopatrzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy dział "Najaktywniejsi Gramowicze" będzie kiedyś regularnie aktualizowany? Bo z tego co widzę to wiele się tam nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 16:05, Sandro napisał:

Czy dział "Najaktywniejsi Gramowicze" będzie kiedyś regularnie aktualizowany? Bo z tego
co widzę to wiele się tam nie zmienia.

Pfff to to jest najmniejszy problem. Mnie martwi wciąż to, że ludzie od gramu wciąż nie naprawili tego buga z niewyświetlającymi się buttonami na niektórych przeglądarkach =.=
Po prostu gramowy standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie działa Wam zalogowanie do Czasu Gry? Próbowałem w zeszłym tygodniu, teraz i nadal nic. Mogli by to w końcu naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 14:41, Kraju napisał:

Nadal nie działa Wam zalogowanie do Czasu Gry? Próbowałem w zeszłym tygodniu, teraz i
nadal nic. Mogli by to w końcu naprawić.


U mnie nie ma problemu, ale spróbuj się wylogować na serwisie i zalogować już na czasie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł, w sumie kieruję się tym przy kupnie gier, ale dołączam się do powyższych głosów brakuje takich znanych tytułów jak chociażby Broken Sword''y - 1-3 + reedycja pierwszej części znacznie poszerzonej wersji (director''s cut), szkoda, że "czas gry" nie bierze listy gier z waszej pełnej listy - byłoby dużo prościej (tej w której można wybrać co się w danej chwili gra etc.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście przydałaby się opcja zgłaszania gier których nie ma jeszcze na liście, jak ktoś tu już wcześniej zaproponował. Można by wtedy dodać np. wszystkie Doomy bo na razie tylko czwarta część jest na liście :O

A biorąc pod uwagę serwisy typu GOG, możnaby wrzucić więcej tytułów starych gier, które przeżywają dzięki takim serwisom drugą młodość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brakuje starszych tytułów ze względu na brak kart w encyklopedii - większość była zakładana na bieżąco wraz z gram.pl, stąd nie ma gier sprzed powstania firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może ktoś już o tym wspominał, ale przycisk "pokaż wszystkie moje czasy" naprawdę umiliłby korzystanie z tej strony. Oglądanie czasów dodanych przez innego wybranego użytkownika również dodałoby jej trochę wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego, ale jak z poziomu forum wchodzę na "czasgry", to jestem niezalogowany.
A najśmieszniejsze jest to, że jak już tam jestem, to nie mogę się zalogować :)
Wpisuję login i hasło i klikam i nic się nie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2012 o 06:29, Abi_Dalzim napisał:

Nie wiem dlaczego, ale jak z poziomu forum wchodzę na "czasgry", to jestem niezalogowany.

A najśmieszniejsze jest to, że jak już tam jestem, to nie mogę się zalogować :)
Wpisuję login i hasło i klikam i nic się nie dzieje...


Jest inne logowanie na czasgry i LOLe i faktycznie czasami tak się zdarza... Trzeba się wtedy wylogować na głównej gram.pl i zalogować na czasgry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2012 o 00:29, Gumisiek2 napisał:

Wpisz tytuł gry, wejdź w jej kartę i kliknij wielki, czerwony button "Dodaj swój czas".


Jak sprawdzic czas w grze assasins?
Wchodze w uplay ale nie moge znalezc, zawsze jak wychodze z gry jest raport ile spedziłem ale gra skonczyłem i gdzie znalezc raport ile spedziłem zcasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować