Zaloguj się, aby obserwować  
darkwind21

Borderlands 2

959 postów w tym temacie

GamesMaster Rewards - Strength Relic and rare Bandit weapon: CB5JB-WBHK9-5CHT6-KXB3B-TBJSX
Tylko PC. Skalują się do poziomu.

Panowie, 534 godziny na liczniku. Czy na sali jest lekarz?

A w załączniku efekt ostatniej farmy o_O

20130617165450

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2013 o 16:55, aope napisał:

Panowie, 534 godziny na liczniku. Czy na sali jest lekarz?

To co powiedzieć o mnie, który ma co najmniej 5 razy tyle :P Gratulacje. Mi Bunker również ostatnio wyrzucił Shama i to w normalnym podejściu, podczas fabuły, bez farmy. Grając Psycholem mam znacznie większe szczęście do legendarek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2013 o 17:02, Siriondel napisał:

To co powiedzieć o mnie, który ma co najmniej 5 razy tyle :P


Ponad 2.5k? No to ładny wynik :D U mnie te 534 to ledwie 2 wymaksowane postacie, reszta czeka w kolejsce :) W jedynce spędziłem ponad 300 godzin i nie było co robić, a tutaj...eh. Do tego zbliża się też dodatek... To będzie chyba pierwsza gra, w której przekroczę 1k.

Dnia 17.06.2013 o 17:02, Siriondel napisał:

Gratulacje. Mi Bunker również
ostatnio wyrzucił Shama i to w normalnym podejściu, podczas fabuły, bez farmy. Grając
Psycholem mam znacznie większe szczęście do legendarek :)


Ja farmiłem go ponad godzinę, ale jestem zadowolony - 2 suczki z ele + Sham, nie mogę narzekać :] To co zauważyłem - przynajmniej przy midgetach, które odwiedzam od czasu do czasu - to że gdy steam działa w trybie offline + gra ma ustawiony tryb offline to drop z midgetów jest lepszy. Dużo lepszy :]

20130617171205

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kody na 5 GK:

PC / Mac: KTWTT-KXJFK-ZCF3J-JTBT3-3SHZB
Xbox 360: WTCJJ-CFRHC-3T9BR-5FJBJ-SJJKX
PlayStation 3: 53CTJ-9FHKJ-5CC5J-9BC3B-6RSJ3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2013 o 17:12, aope napisał:

do czasu - to że gdy steam działa w trybie offline + gra ma ustawiony tryb offline to
drop z midgetów jest lepszy. Dużo lepszy :]

Ja i coop partner z kolei zauważyliśmy, że jakoś nam te midgety nam skąpią itemków gdy gramy coopa-- samotnie jakoś dziwnie szczęście dopisuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś pojęcie, kiedy Gearbox przestanie wydawać pełno popierdółkowatych DLC i wypuści wersję GOTY? Czy jeśli zakupię grę wraz z Season Pass, to będę mógł ściągnąć każde popierdółkowate DLC do Borderlands 2, które kiedykolwiek wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2013 o 16:26, Gumisiek2 napisał:

Ma ktoś pojęcie, kiedy Gearbox przestanie wydawać pełno popierdółkowatych DLC i wypuści
wersję GOTY? Czy jeśli zakupię grę wraz z Season Pass, to będę mógł ściągnąć każde popierdółkowate
DLC do Borderlands 2, które kiedykolwiek wyjdzie?


Z tego co wiem: tak. Teraz ma wyjść ostatnie DLC do Bordka 2, które dostaną również osoby, które zaopatrzyły sie wcześniej w Season Pass.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2013 o 17:07, Feallan napisał:

Mam level 50, skończyłem True Vault Hunter Mode. W moje ręce wpadł Season Pass.

Czy grać w DLC na TVHM, czy UVHM?

Zdecydowanie TVHM - bossowie z przyrostkiem "Invincible" będą ździebko strawniejsi gdy masz szansę ich "overlevelować" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2013 o 17:07, Feallan napisał:

Mam level 50, skończyłem True Vault Hunter Mode. W moje ręce wpadł Season Pass.

Czy grać w DLC na TVHM, czy UVHM?


Zdecydowanie UVHM. Na UVHM przeciwnicy i drop skalują się do Twojego poziomu. Tymczasem na TVHM prawdopodobnie wynudzisz się jak mops, bo będziesz szedł jak przecinak (przeciwnicy pewnie z 10 lvl niżej). Generalnie od 50 lvl granie na TVHM kompletnie nie ma sensu - zero wyzwania i nuda, a drop nieprzydatny (50 lvl legendy przestają się sprawdzać w okolicach 53-54 lvl na UVHM, więc jak przelevelujesz i nie będziesz miał odpowiednio dużo kluczy na skrzynie w sanctuary, to masz ogromny problem). Im szybciej przejdziesz na UVHM, tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2013 o 17:45, Feallan napisał:

Hm a na TVHM ze skończonym wątkiem głównym wrogowie nie będą się skalować? Czy będą,
ale tylko do 50 lvl?


Na TVHM przeciwnicy i drop nie skalują się i mają ustawiony max 50 lvl. Właśnie dlatego po osiągnięciu 50 lvl gra na TVHM nie ma kompletnie sensu - Ty dalej levelujesz, ale drop i przeciwnicy stoja w miejscu. Po przejściu na UVHM zawsze możesz wrócić się np. do bossów raidowych na tvhm czy nawet normalu, aby np. pofarmić dla nowych postaci. Ubicie terra na tvhm postacią 61 lvl ze sprzętem z UVHM zajmuje 4 sekundy, można się bawić :> Różnica pomiędzy bronią na 50 lvl a ta na 61 lvl to KOSMOS. Nie warto odwlekać tej podróży :P Upewnij sie tylko, że masz coś do oslagowania, bo bez tego będzie Ci ciężko. W ogóle slag na UVHM staje się w sumie koniecznością, bo poziom trudności skacze w górę i to dość mocno, do stanów wysoce satysfakcjonujących :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2013 o 17:55, Feallan napisał:

Okej, dzięki za info. :)


Nie ma sprawy :] Jakbys potrzebował pożyczyć sprzęt, aby przeżyć do momentu znalezienia czegoś lepszego, to daj znać. Mam sporo zabawek między 50-61 lvl :]
I jedna rada - na UVHM sanktuarium leveluje. W związku z tym niektóre zadania poboczne warto odłożyc na później (ot, np. kult firehawk, gdzie nagrodą za questa jest legendarna tarcza), aby w nagrode dostac juz odpowiednio wylevelovane zabawki. To samo np. z napiwakami dla Moxxi :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 18 zaczął mi się pobierać plik o wielkości 1.3 GB, więc pośpieszyłem, by sprawdzić, czy "to już". Potwierdzam więc niniejszym, że finalne DLC jest już zainstalowane, widoczne na liście dodatków, a początkowa lokacja dostępna na mapie quick travel. Nie ruszam tego jednak, dopóki nie zaktualizują steamowych achievementów.

EDIT: Rzecz jasna post skierowany jest do innych posiadaczy Season Passa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2013 o 18:25, paraGaladh napisał:

Po 18 zaczął mi się pobierać plik o wielkości 1.3 GB, więc pośpieszyłem, by sprawdzić,
czy "to już". Potwierdzam więc niniejszym, że finalne DLC jest już zainstalowane, widoczne
na liście dodatków, a początkowa lokacja dostępna na mapie quick travel. Nie ruszam tego
jednak, dopóki nie zaktualizują steamowych achievementów.


A ja spokojnie poczekam do ~20 aby wybadać, czy jakiegos fakapu nie ma ;) Oj, będzie sie grało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi po głowie zakup B2, pytanko jedno tylko, czy są jakieś dodatki do B2 i lepiej poczekać na GOTY (jak to zrobiłem w przypadku pierwszej części).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2013 o 12:27, Kerigun napisał:

Chodzi mi po głowie zakup B2, pytanko jedno tylko, czy są jakieś dodatki do B2 i lepiej
poczekać na GOTY (jak to zrobiłem w przypadku pierwszej części).


Ty tak serio? O_o

Poza faktem, ze ukazalo sie chyba 6 dodatkow, w tym cztery "pelnoprawne" dodatki, jedno rozszerzenie zwiekszajace level cap i jedno rozszerzenie udostepniajace wszystkim bonusy z kolekcjonerki - nie, nie ma zadnych dodatkow ;)

Na GotY sobie pewnie poczekasz, bo najnowszy dodatek wcale nie ma byc ostatnim, wiec pewnie nie zrobia zadnego zestawu dopoki nie wydadza wszystkiego, a to moze jeszcze troche potrwac. Nie zdziwie sie, jesli wkrotce oglosza date premiery Season Pass 2.

Natomiast mozesz sprobowac liczyc na odrobine szczescia, wkrotce powinna sie rozpoczac letnia wyprzedaz na Steamie, moze Season Pass bedzie w jakiejs promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować