Zaloguj się, aby obserwować  
Widek

Neostrada TP - Pożal się Boże

3174 postów w tym temacie

Dnia 01.06.2006 o 14:38, Sand Wraith napisał:

Ke? 15/26 miesiąca? OMG tylko nie to ...
a ta wogóle to używam auto connecta ;p


hehe do 15 - 16 -stej godziny :D Nowego miesiaca :) No co ty przeciez czekac do polowy miesiaca to bym sie porył:) A juz wszystko spoko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2006 o 22:22, Widek napisał:

> Ke? 15/26 miesiąca? OMG tylko nie to ...
> a ta wogóle to używam auto connecta ;p

hehe do 15 - 16 -stej godziny :D Nowego miesiaca :) No co ty przeciez czekac do polowy miesiaca
to bym sie porył:) A juz wszystko spoko ?


No niestety nie, dalej to samo, czekam do jutra, a potem sie zacznie dzwonienie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 12:08, Sand Wraith napisał:

I sie wyjaśniło, mają jakieś problemy techniczne i muszę czekać aż to rozwiążą ...


ale to tylko w twoim przypadku?:) Bo u mnie dalej jest 14,05 GB :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 13:24, Widek napisał:

> I sie wyjaśniło, mają jakieś problemy techniczne i muszę czekać aż to rozwiążą ...

ale to tylko w twoim przypadku?:) Bo u mnie dalej jest 14,05 GB :/

No na panelu mam juź 256, ale niby mają problem z odświeżeniem, i niby informatycy to jakoś ręcznie roziązują. Nie myslałem że jak juz pisze na panelu to ok, a tu mi z jakimiś problemami wyskoczyli ... OMG a ty masz normalny transfer? Jak tak to se używaj puki ci nie odświeża ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy to takie trudne ze neo nie moze sobie poradzic z tym licznikiem, bo znowu 20 dni minelo od 27 maja a dalej stoi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 01:41, Widek napisał:

Ciekaw jestem czy to takie trudne ze neo nie moze sobie poradzic z tym licznikiem, bo znowu
20 dni minelo od 27 maja a dalej stoi ;)



Mam pytanie. Dali mi umowe na 128kb/s ale pisało żę abonament 84zł. Powiedzieli że to ich błąd i zmienią na 512. Mają na to 14dni. Myślisz żę długo będe czekał aż mi skrosują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 13:36, Michael1v5 napisał:

Mam pytanie. Dali mi umowe na 128kb/s ale pisało żę abonament 84zł. Powiedzieli że to ich błąd
i zmienią na 512. Mają na to 14dni. Myślisz żę długo będe czekał aż mi skrosują?


wiesz neo duzo potrafi wywinąc problemow :) Moim zdaniem od razu powinni sie za to zabrac;) Ewentualnie jezeli 12 - 13 dnia dalej bedzie to samo to po prostu sie z nimi skontaktuj ;) Ale nie martw sie na pewno ci zmienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 13:41, Widek napisał:

> Mam pytanie. Dali mi umowe na 128kb/s ale pisało żę abonament 84zł. Powiedzieli że to
ich błąd

....

jA JESTEM NIECIERPLIWY.... tak bardzo się napaliłem a tu zong! Denerwowałem się bardzo...Mam zestaw lae jest ustawiony na 128. Nawet go nieinstalowałem! Teraz czekać mi pozostanie:( Koniec roku i chciałem się wyżyć w Countera albo Wolfa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwonię dziś na infolinię i pytam się czy można przejść z Neo 256 na Neo 512 i kiedy będę miał większy transfer. Pan powiedział że owszem można a transfer zwiększy się za 1-2 tygodnie. Poszedłem podpisać aneks do umowy (kończyła się pod koniec września) i dowiedziałem się że zacznie obowiązywać od sierpnia dopiero. Zmartwiłem się. Wracam do domu, wchodzę do sieci i patrzę a tu transfer 512! Hurra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 16:46, malpka napisał:

Dwonię dziś na infolinię i pytam się czy można przejść z Neo 256 na Neo 512 i kiedy będę miał

....

Mam neo niestety 128. Chcem 512. Podpisałem umowe na początku czerwca. Za ile będe mógł zwiększyć transfer??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 23:13, Michael1v5 napisał:

> Dwonię dziś na infolinię i pytam się czy można przejść z Neo 256 na Neo 512 i kiedy będę
miał
....

Mam neo niestety 128. Chcem 512. Podpisałem umowe na początku czerwca. Za ile będe mógł zwiększyć
transfer??

Aneks do umowy mozna wprowadzić tylko podczas podpisywania nowej, czyli gdy stara wygaśnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam troche pozytywnych wibracji. Moja ciotka ma neo i płaci za 128 a ma 300 z hakiem:). Nie powiem, że mnie to przekonuje do TP bo to tylko świaczy o tym jaki mają bajzel w dokumentach i na servkach. Ale motyw mnie ucieszył po tym jak musiałem sie męczyć przez tydzien z instalacją po czym okazało się, że przez ten cały tydzień po prostu nie było sygnału włączonego. A oni mi cały czas kity wciskali, że USB stare, ze zasilacz słaby (co za idioci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz zwiększyć tranfer to aneks do umowy możesz podpisać w każdej chwili. Naromiast zmniejszyć transferu nie można. W tej chwili umowę na Neo512 można podpisać na rok (120zł miesięcznie) lub dwa lata (84zł). W tym ostatnim wypadku za dwa razy większy limit i transfer płacisz 10zł więcej niż za Neo128.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 08:50, malpka napisał:

Jeżeli chcesz zwiększyć tranfer to aneks do umowy możesz podpisać w każdej chwili. Naromiast
zmniejszyć transferu nie można. W tej chwili umowę na Neo512 można podpisać na rok (120zł miesięcznie)
lub dwa lata (84zł). W tym ostatnim wypadku za dwa razy większy limit i transfer płacisz 10zł
więcej niż za Neo128.



Myślałem że jest pewien okres jaki musisz odczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Dzisiaj na TVN24 był komentarz, że Neostrada tp nie będzie już wymagała telefonu stacjonarnego w sieci TP.
Czy może coś o tym wiecie? Bo w tv mówili jeszcze, że mają obniżyć koszt neostrady i telefonu, oraz zrobić możliwość oddzielenia usług np: Chce Internet i nie potrzebuje telefonu stacjonarnego!
Odp: Nie ma sprawy masz sam internet ;)
I ja się teraz nad tym zastanawiam, czy TVN sobie żartów z ludzi nie robi...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam neta za darmo :D

W moim mieście net jest za free!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 15:46, Marcinos07 napisał:

Ja tam mam neta za darmo :D

W moim mieście net jest za free!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


możesz to rozwinąć ? ;] A przypadkiem nie pamietasz ze prima aprilis byl 1 kwietnia ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 15:56, Widek napisał:

możesz to rozwinąć ? ;] A przypadkiem nie pamietasz ze prima aprilis byl 1 kwietnia ? :)

O ile dobrze pamietam to on nie żartuje. Naprawdę w jednym z miast w Polsce (nie pamiętam w którym) jest internet za free, tylko trzeba spełnać regulamin użytkowania neta jest i chyba ten net jest przez fale radiowe, ale głowy nie dam sobie uciąć.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować