Zaloguj się, aby obserwować  
Widek

Neostrada TP - Pożal się Boże

3174 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2006 o 21:29, Widek napisał:

stary nie przesadzaj około 40 - 60 % ma problemy z neostaradą przeroznego rodzaju... ja mam
roznie zdarza sie ze polączenie trzyma sie naprzyklad 15- 20 godzin bez zerwania, a raz zdarzy
się (sporadycznie) ze w ciagu 5 minut mnie wyrzuci ze 3 razy:/ Rekord to 2 dni ze dzialalo
super;) U mojego kumpla... nigdy nie przerwalo polączenie! a u jeszcze innego co 2- 3 godziny
normalka


Ok raz zgodze się ale to przez przypadeki z mojej głupoty(O to nie to samo co 0) podałem błędny password do neostrady. Ale po konsultacji z obsługą techniczną naprawiłem i od tamtej chwili smiga aż miło. Przed tą wpadką też śmigało...
Może to że niekręce przy tym bez potrzeby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w koncu licznik dziala , fakt ze znowu zle;) ale orientacyjnie:) Chyba teraz po sciagnieciu dema, programu sam bede prowadzil w notatniku staty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 19:53, Widek napisał:

No w koncu licznik dziala , fakt ze znowu zle;) ale orientacyjnie:) Chyba teraz po sciagnieciu
dema, programu sam bede prowadzil w notatniku staty:)


Czy na Neo 256mb mogę sobie pograć normalnie w takie gry: Wolf Enemy Teritory, Counter 1.6, Full Spectrum Warrior?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2006 o 11:38, Michael1v5 napisał:

Czy na Neo 256mb mogę sobie pograć normalnie w takie gry: Wolf Enemy Teritory, Counter 1.6,
Full Spectrum Warrior?

tak.... a czemu nie ... ja kiedys mialem 128 i chodzilo, teraz 512 to smiga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2006 o 11:38, Michael1v5 napisał:

Czy na Neo 256mb mogę sobie pograć normalnie w takie gry: Wolf Enemy Teritory, Counter 1.6,
Full Spectrum Warrior?


Ja mam Neo128 (obecnie działa jako 256) i gram od 15 miesięcy w WoW (latency 35-85ms), więc myśle, że w zupełności wystarczy i do innych gier online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2006 o 16:57, balduran2 napisał:

Z tym rozłanczaniem to się załamać można.
"Neostrada Plus to jeden wielki wirus"


heh jak mowilem tak ma okolo 70% uzytkownikow, z czego 0% ktorym neo nigdy nie przerwało połączenia;) U mnie ostanio nie jest tak zle - 1-2/2 dni a 2 miechy temu bylo 5-7/1 dzien;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2006 o 17:01, Widek napisał:

> Z tym rozłanczaniem to się załamać można.
> "Neostrada Plus to jeden wielki wirus"

heh jak mowilem tak ma okolo 70% uzytkownikow, z czego 0% ktorym neo nigdy nie przerwało połączenia;)
U mnie ostanio nie jest tak zle - 1-2/2 dni a 2 miechy temu bylo 5-7/1 dzien;)


U mnie był czas(przez jakies 3 dni) że mi się rozłanczała co 5-10 minut, a był czas co wogóle się nie chciała połączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie rozłączało jak używałem tego standardowego modemu z tepsy. Teraz korzystam z routera i w ogóle nie istnieje dla mnie problem rozłączeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo ten modem z tepsy to kaszanka. Ja go w ogóle nie podłączałem, tylko od razu podłączyłem wszystko do routera. Jeszcze by mi jakieś świństwo z ich softu do kompa przeciekło. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie mogę zrestartować noramlnie kompa bo sie nie uruchomi TP. Muszę pierwsze wyłączyć poczekać i włączyć.... jednym słowem NERWOSTRADA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne zeczy ci sie dzieja, ja tez kiedys mialem problemy z rozlaczaniem neo ale od jakiegos pol roku spokoj az do dzis... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2006 o 18:38, Milteen napisał:

Dziwne zeczy ci sie dzieja, ja tez kiedys mialem problemy z rozlaczaniem neo ale od jakiegos
pol roku spokoj az do dzis... :)


Nierozumiem . To co jest z tym rozłączaniem? jest czy nie? czemu się tak dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 13:49, Milteen napisał:

Umnie nie ma ... nie mam pojecia to jest chyba wina techniczna na ktora nie mamy wplywu


MIałeś pinga dość złego w jakiejś grze na neo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zalezy na jaki serwer sie wchodzilo, czy dosc odlegly czy nie (jesli jakis stwozony za granicami PL to jasne ze byl duzy), ale przewaznie przy neo 128 mialem Ping 40-70, a teraz przy 512 to tak 30-60 gora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 13:54, Milteen napisał:

To zalezy na jaki serwer sie wchodzilo, czy dosc odlegly czy nie (jesli jakis stwozony za granicami
PL to jasne ze byl duzy), ale przewaznie przy neo 128 mialem Ping 40-70, a teraz przy 512 to
tak 30-60 gora!


Sorx że tak dużo pytam ale jak z płatnością za 512? masz 24 m/c?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 13:59, Milteen napisał:

24 m/ce - 1.- przez pol roku potem 84,- bodajze....

to dobrze bo ja widziałem w cenniku za 95, a jeśli tak płacisz to chyba rodziców uda mi się namówić (dla nich każda dycha się liczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować