Zaloguj się, aby obserwować  
Widek

Neostrada TP - Pożal się Boże

3174 postów w tym temacie

Juz kiedys o tym pisalem - nie ogladajcie sie na te liczniki z www.neostrada.pl. Jezeli jest to dla Was tak wazne, zadzwoncie na infolinie - oni wiedza dokladnie ile sciagneliscie. A jeszcze lepiej - zainstalujcie sobie program, ktory bedzie to za Was liczyl (chyba Autoconnect spelnia te funkcje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 20:59, Hegemon napisał:

Juz kiedys o tym pisalem - nie ogladajcie sie na te liczniki z www.neostrada.pl. Jezeli jest
to dla Was tak wazne, zadzwoncie na infolinie - oni wiedza dokladnie ile sciagneliscie. A jeszcze
lepiej - zainstalujcie sobie program, ktory bedzie to za Was liczyl (chyba Autoconnect spelnia
te funkcje).


no fajnie ateraz jest 1GB:) Mam autoconnecta ale niestety on w 100% nie pokazuje dokladnie transferu... Troszke to glupie , jestem uzytkownikiem neo place za to, a jednak oni sobie w bambuko lecą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 01:44, Widek napisał:

Troszke to glupie , jestem uzytkownikiem neo place za to, a jednak oni sobie w
bambuko lecą


Ale oni Ci nigdzie w umowie nie gwarantuja, ze ten licznik bedzie dobrze pokazywac stan. I zaloze sie, ze AutoConnect jest pewniejszy niz licznik na stronie, zreszta te100-200 MB nie ma wiekszego znaczenia, liczy sie chyba tylko ile mniej wiecej GB sciagnales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 09:49, Hegemon napisał:

> Troszke to glupie , jestem uzytkownikiem neo place za to, a jednak oni sobie w
> bambuko lecą

Ale oni Ci nigdzie w umowie nie gwarantuja, ze ten licznik bedzie dobrze pokazywac stan. I
zaloze sie, ze AutoConnect jest pewniejszy niz licznik na stronie, zreszta te100-200 MB nie
ma wiekszego znaczenia, liczy sie chyba tylko ile mniej wiecej GB sciagnales.


racja:) tylko nie rozumiem... po co wiec ten licznik skoro nie potrafi nornalnie funkcjonowac? A jak ktos jest ich uzytkownikiem i naprzyklad nie chce jakiegos inne programu to oni powinni to zagwarantowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 10:17, Widek napisał:

racja:) tylko nie rozumiem... po co wiec ten licznik skoro nie potrafi nornalnie funkcjonowac?


Dodatkowy bajer, ktory moze orientacyjnie pokazywac wielkosc transferu. Prawdopodobnie maja z nim jakies problemy i dlatego jego funkcjonowania nie gwarantuja.

Dnia 14.04.2006 o 10:17, Widek napisał:

A jak ktos jest ich uzytkownikiem i naprzyklad nie chce jakiegos inne programu to oni powinni
to zagwarantowac


Dzwon na infolinie - tam wiedza ile sciagnales. Zreszta nie maja obowiazku informowac ile sciagnales - to Twoj problem, najwyzej bedziesz pracowac z predkoscia 32 kb/s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o to się nie martwie bo prowadzę sobie w notatniku jezeli sciagnę cos większego niż 500mb i teraz juz pilnuje bo kiedys to ladnie sie porylkem 10 dni z 32kb/s:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ciągu kilku ostatnich dni uraczyłem wiecej informacji :

"Użytkownik został odłączony od usługi"

niż w ciągu mojego pierwszego roku korzystania z tej usługi telekomunikacji polskiej. Na prawdę nie rozumiem tego zjawiska - może każdy użytkownik neostraty powinien odpłacić swoje disconnecty, zaliczyć je...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2006 o 22:28, Widek napisał:

gdyby za kazdy disconnect plcili 100zł to bylbym milionerem :D

Neostrata dobre;)



Ja również - dobrze przynajmniej , żę aktualnie nie gram w żadne MMO , bo dostałbym juznerwicu ... Ktoś mi może polecić dobry program do obsługi Neostraty ;) , bo zastanawiałem się czy jest jakis wybór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam o tych rozłączeniach i dochodzę tylko do jedenego wniosku.
Mam LInuksa i Windowsa XP.
Na Linuksie sobie ustawiłem, by Neostrada łączyła się przy starcie systemu, czasami się nie łączy i muszę ręcznie odpalać. Nigdy nie miałem przerwania połączenia.
Pod Windowsem bardzo często przerywa.
Firmware jest ot samo, tylko inne sterowniki.
Morał: sterowniki autorstwa producenta są do luftu ( te windziarskie), czyli juzerze napisz je sobie sam ( Linux).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no jestem pełen podziwu od jakegoś czasu dla neo, polaczenie potrafilo wytrwac nawet 5 - 6 godzin :) a rekord to 15 :P Ostatnio jakos " zrywy" sie skonczyly i chwilowo nie musze bluzgac ale i tak wiem ze niedlugo powrócą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moze warto poszukać jakiś alternatywnych sterowników do modemów, bo nie jest to wina TP ( pod Windą przerywa, pod Linuksem nie , czyli sterownik jest do niczego.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej moj kumpel mial 1024 neo teraz ma 2mb/s zadzwonili do niego wlasnie i spytali sie czy chce zwiekszyc, on sie nie zgodzil alei tak mu zwiekszyli a placi tyle samo;) powiedzial ze mozna tez tak przy opcji 512@1024 ale trzeba troche czasu miec neo, czy mowi prawde?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 00:47, Widek napisał:

Ej moj kumpel mial 1024 neo teraz ma 2mb/s zadzwonili do niego wlasnie i spytali sie czy chce
zwiekszyc, on sie nie zgodzil alei tak mu zwiekszyli a placi tyle samo;) powiedzial ze mozna
tez tak przy opcji 512@1024 ale trzeba troche czasu miec neo, czy mowi prawde?:)


Poczekamy do rachunków. Jak ktoś ma wybór między brakiem netu a Neo, to jakby nie bardzo ma wybór ;P Ale jeśli ma alternatywę np. sprawdzone Aster, to niech unika TP jak ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 00:47, Widek napisał:

Ej moj kumpel mial 1024 neo teraz ma 2mb/s zadzwonili do niego wlasnie i spytali sie czy chce
zwiekszyc, on sie nie zgodzil alei tak mu zwiekszyli a placi tyle samo;) powiedzial ze mozna
tez tak przy opcji 512@1024 ale trzeba troche czasu miec neo, czy mowi prawde?:)



Mowi prawde bo pracowalem w TP ;) Jak masz neo rok lub dwa i Ci sie skonczyla umowa, a nadal uzywasz to Ci zwiekszaja predkosc ale musisz przedluzyc umowe o rok lub 2. Oczywiscie nie placisz nic za to wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co wy macie z tą neostradą .....???
W firmie mam neo odpalone od 6.00 do 20.00(godziny pracy) i ani jednego zerwania czy przerwania.
W domku Kompy( mój i żony) śmigają nonstop i takrze nam nie zrywa połączenia.
I tu i tu są Windowsy XP.
No nierozumiem tacy spece a takie problemy mają :)
echhhh ludzie ludziska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stary nie przesadzaj około 40 - 60 % ma problemy z neostaradą przeroznego rodzaju... ja mam roznie zdarza sie ze polączenie trzyma sie naprzyklad 15- 20 godzin bez zerwania, a raz zdarzy się (sporadycznie) ze w ciagu 5 minut mnie wyrzuci ze 3 razy:/ Rekord to 2 dni ze dzialalo super;) U mojego kumpla... nigdy nie przerwalo polączenie! a u jeszcze innego co 2- 3 godziny normalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować