Zaloguj się, aby obserwować  
Widek

Neostrada TP - Pożal się Boże

3174 postów w tym temacie

Dnia 31.03.2006 o 18:57, scooby01 napisał:

zaznaczam ze jak odlacze neo i podlaczam sam telefon przez rozdzielacz tez nie ma sygnalu (obojetnie
z filtrem czy bez)

Moje pytanie miało na celu ustalenie, czy rozdzielacz jest sprawny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 19:04, Treant napisał:

Moje pytanie miało na celu ustalenie, czy rozdzielacz jest sprawny.

neostrada na nim dziala (oba gniazdka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 19:12, scooby01 napisał:

neostrada na nim dziala (oba gniazdka)

Nie wiemy jednak czy oba gniazdka równocześnie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 19:33, Treant napisał:

> neostrada na nim dziala (oba gniazdka)
Nie wiemy jednak czy oba gniazdka równocześnie działają.

zamowilem juz wizyte montera :(
tp sa z ich Party Line jest przyjazna jak windows :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas jeden gościu czekał na serwis z neostrady ok 2 miesiące !!
Co gorsza... musiał zapłacić za te dwa miesiące w których internetu nawet nie zobaczył !!
Noestrada wg mnie nie jest warta polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ten dzien czekam z utęsknieniem ! 5 dni temu przekroczylem limit i normalnei masakra strony rok sie otwierają:) A teraz jeszcze godzinka :D Mam nadzieje ze jakegos numeru mi nie wywiną na prima aprillis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 22:58, Widek napisał:

Na ten dzien czekam z utęsknieniem !

Czy to nie są już objawy uzależnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 23:03, Treant napisał:

> Na ten dzien czekam z utęsknieniem !
Czy to nie są już objawy uzależnienia?


nie przesadzajmy, wiesz ze jak ktos mi wysylał wiadomosc na gg to dostalem ją minute pozniej?:) Albo kolega wysyla mi filmik do obejrzenia i zanim sie zbuforouje czekam hmm jakies 20 minut, wiesz ze tez nie jest to przyjemne jak musze szybko referat znalezc i zanim strony sie otworzą tez troche sobie poczekam;)

To tak samo jakbys na codzien jezdzil Mercedesem, a potem nagle zamienił go na skarpete... nie byloby milo nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest następujące: za dużo korzystasz z internetu, skoro nawet do takich rzeczy jak jakiś referat go potrzebujesz. Gdybyś dał sobie czasem na wstrzymanie, to nie przekroczyłbyś limitu. Przez długi czas korzystałem z klasycznego modemu i jakoś mi to nie przeszkadzało w surfowaniu i e-mailowaniu, no może poza sposobem rozliczania takiego rodzaju dostępu. Zdecydowanie nie jest to łącze przeznaczone do ściągania plików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie problem z tą Neostradą... ja nie mam :P
Ja korzystam z sieci radiowej która śmiga jak burza i chyba trzeba obalić mit jakoby radiówka jest do niczego, wolna i czesto się psuje, a na dodatek często traci sygnał. NIC Z TYCH RZECZY !!!!
Może tak właśnie było kilka lat temu przy tych najtańszych łączach. Ja z nie mam w ogóle prolemów z netem i mam dostęp do netu bez ograniczeń ! Chodzi lepiej niż Nestra ( nie mówie tu o najdroższej neo bo ta wygrywa z wszystkimi łączami) i nie mm powodów do narzekań.

Tyle na ten temat


POZDRO "Khalid"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juz wyjasnione - telefon mial jakis dziwny standard, ale przez dwie przejsciowki jakos sie udalo :)
i musze przyznac ze jak problem zglosilem wieczorem to monter pojawil sie dzis rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 11:35, Treant napisał:

Moje zdanie jest następujące: za dużo korzystasz z internetu, skoro nawet do takich rzeczy
jak jakiś referat go potrzebujesz. Gdybyś dał sobie czasem na wstrzymanie, to nie przekroczyłbyś
limitu. Przez długi czas korzystałem z klasycznego modemu i jakoś mi to nie przeszkadzało w
surfowaniu i e-mailowaniu, no może poza sposobem rozliczania takiego rodzaju dostępu. Zdecydowanie
nie jest to łącze przeznaczone do ściągania plików.


lol pratkycznie kazde lacze w neo nie jest przeznaczone do sciagania plikow i nie znasz mnie wiec nie gadaj ze jestem od czegos uzalezniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 13:43, Widek napisał:

lol pratkycznie kazde lacze w neo nie jest przeznaczone do sciagania plikow i nie znasz mnie
wiec nie gadaj ze jestem od czegos uzalezniony.

Więc jakie Twoim zdaniem trzeba mieć łącze, żeby ściągać pliki? 10 Mbps? Może 50? Ostatnio pobrałem z torrenta ponad 3GB na neo 512, jednak ciągnięcie aż takiej ilości to moim zdaniem sytuacja sporadyczna. Nie wiem jakiej szybkości masz łącze i jaki limit w związku z tym. Może potrzebujesz przejść na wyższą opcję lub tylko powiększyć limit?
U mnie w pracy jest neo 1024 rozdzielone na klikanaście komputerów i jakoś nigdy problemu z przekroczeniem limitu nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 20:00, Widek napisał:

Ale głupota ! Wczoraj na liczniku Neo 13,04 GB dziś już 15,40 Gratulacje :)


mi też coś źle liczy limity:
na stronie głównej pisze: Ilość pobranych danych do dn. 13.04.2006: 13,11 GB
a w panelu: suma ściągniętych w tym miesiącu danych 629.42 MB
na pewno ściągnąłem zdecydowanie mniej niż te 13GB i na pewno ściągnąłem więcej niż te 600MB
PS a u kumpla oba liczniki wskazują 0 ściągnietych danych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować