Zaloguj się, aby obserwować  
Widek

Neostrada TP - Pożal się Boże

3174 postów w tym temacie

Dnia 26.03.2006 o 12:44, ferbi napisał:

Router ten konfiguruje się za pomocą przeglądarki internetowej. I zastanawia mnie, co się stanie
jeśli kotś zapomni hasła,które umożliwia połączenie się z tym routerem. Nie znalazłem nigdzie
na nim przycisku reset. Trochę to nieodpowiedzialne ze strony producentów, przynajmniej w mojej
opinii.

Zobacz tutaj:
http://www.sagem.com/support/site/livret/251309131_GU_1400-gb.pdf
Strona 32-33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 15:19, ferbi napisał:

Dzięki za pomoc. Dziwi mnie tylko, dlaczego producent nie postarał się o 1 prossty guziczek
"reset" :)

;)
Chyba dlatego, żeby przez przypadek nie skasować ustawień (np. ktoś ciekawski bez Twojej wiedzy i/lub zgody mógłby bawić się tym "gadżetem"). Jeśli sposób jest trudniejszy, to taka sytuacja nie powinna zaistnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 17:35, tomus. napisał:

neostrada to najgorszy internet


Ale z tego co sie orientuje to innych "internetów" nie ma. No chyba, że Pan Józek zrobil siekierką nowszą wersję. ;-)
Spoko - wiem, że chodzi Ci o to, że tepsa to najgorszy dystrybutor. Ale nie mogłem sie powstrzymać. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 18:02, HumanGhost napisał:

> neostrada to najgorszy internet

Ale z tego co sie orientuje to innych "internetów" nie ma. No chyba, że Pan Józek zrobil siekierką
nowszą wersję. ;-)
Spoko - wiem, że chodzi Ci o to, że tepsa to najgorszy dystrybutor. Ale nie mogłem sie powstrzymać.
;-)


juz to dalem do kwasow;) W swiecie komputerow istnieją 2 rzeczy : Interner - dobry internet i Neostrada - zly internet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorry za 3 posta ale nie moge no , patrze cos mi tu nie pasuje;) Gram.pl wczytuje sie rok, moje kawalki szybkosc 1,79 kb/s no ladnie ! 5 dni na 32kb/s ;( bjuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 18:02, HumanGhost napisał:

Ale z tego co sie orientuje to innych "internetów" nie ma. No chyba, że Pan Józek zrobil siekierką
nowszą wersję. ;-)


Bys sie zdziwil! Chinczycy i Turcy robia juz ponoc wlasne "internety" - sieci, w ktorych to oni beda rozdzielac adresy (a nie ICANN), i w ktorych URLach bedzie mozna stosowac litery ich alfabetow.

Przy czym okreslenie "neostrada to najgorszy internet" wielkiego sensu oczywiscie nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktos mi moze pomoc? kiedys na stronce tp byla taka opcja ze mozna bylo przedluzyc limit o 2 gb no wiecie o co chodzi i to kosztowalo 10zł , ale za nic nie moge tego znalezc pomozecie?:/ to dla mnie wazne bo 5 dni ze strasznie wolnym netem to porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 16:28, HumanGhost napisał:

Wejdź w panel administracyjny i opcje "transfer". Jest tam nadal. A nawet zwiększyli opcje
z tego co widzę - dawno tam nie zaglądałem.


spoko ale na www.neostrada.pl nie ma nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 23:28, Vidmol napisał:

O Boże, co za gó** ta neostrada, kurde cały czas się rozłancza. Co zrobić ?


nic :D nic nie zdzialasz chyba ze do nich zadzwonisz i cos z tym fantem zrobia mi tak poweidzieli zebym to zrobił jak bedzie mi sie rozłączac, ale chwilowo nie mam czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze ktos mial podobny problem, bo juz mi rece opadaja :(
wszystko sprowadza sie do jednego - podlaczam neostrade i telefon przez rozdzielacz - neo jest, telefonu nie ma (cisza w sluchawce). podlaczam sam telefon (do tego samego gniazdka) ale bez rozdzielacza przez poprzedni kabel (ma takie starszy rodzaj wtyczki) telefon dziala. wszystkie kable sprawdzilem - w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

neostrada największy śmieć - ja mam sobie net w sieci kablowej i tylko 2 razy w ciągu roku net mi zabrali :P raz gdzieś był wypadek że coś się stało ... ale co tam :) komputer ciągle chodzi coś się ściąga coś wysyła... i żadnych problemów a tpsa proponowało neta lol :P dobrze ze moi rodzice mnie posłuchali :) nie ma problemów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 17:54, Treant napisał:

A filtr na linię telefoniczną założyłeś?

ja juz wszytko podlaczalem i to na wszelkie mozliwe sposoby :(
probowalem nawet na kablach 4-zylowych (standardowo byly 2 zylowe) i jak latwo przewidziec - nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 18:38, scooby01 napisał:

ja juz wszytko podlaczalem i to na wszelkie mozliwe sposoby :(

2 aparaty telefoniczne do rozdzielacza też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 18:46, Treant napisał:

2 aparaty telefoniczne do rozdzielacza też?

jeden aparat tel. i modem
zaznaczam ze jak odlacze neo i podlaczam sam telefon przez rozdzielacz tez nie ma sygnalu (obojetnie z filtrem czy bez)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować