Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejny dowód na to, że Deus Ex: Bunt Ludzkości ociera się o doskonałość

52 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2011 o 17:29, Myszasty napisał:

Ja też już gram... Ale na razie niestety "morda na kłódkę", bo embrago... Recka dopiero
po GC będzie. Wiem, smuteczek... Prasa to ma dobrze... ;P

Jeżeli gra rzeczywiście jest taka świetna to musi być niezły ból , jak nie można o tym mówić każdemu komu by się chciało ;p Coś mi się wydaję , że w tym roku cyberpunk (jako gatunek kulturalny) znów odżyje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 17:29, Myszasty napisał:

Ja też już gram... Ale na razie niestety "morda na kłódkę", bo embrago... Recka dopiero
po GC będzie. Wiem, smuteczek... Prasa to ma dobrze... ;P

Napisz, że lipa to nikt nie będzie Ci wiercił dziury w brzuchu.
PS. Co te gry robią z ludźmi. Napisałem "dzióry" (firefox poprawił). Jednak gry oddziałują w jakiś sposób na ludzi. Nie ważne, czy to ortografia, czy nauka języków (poprzez osłuchanie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 17:29, Myszasty napisał:

Ja też już gram... Ale na razie niestety "morda na kłódkę", bo embrago... Recka dopiero
po GC będzie. Wiem, smuteczek... Prasa to ma dobrze... ;P


Niektórzy to mają dobrze, fajnie być takim redaktorem. ja niestety zagram dopiero w niedalekiej przyszłości, chociaż przynajmniej będę miał już jasno podane co i jak, no chyba że wasz portal zrobi jakiś konkurs z możliwością wygrania nowego Deusa, to może by była szansa wcześniej się przekonać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie pisnę choćby słowa na razie, bo chcę, a nawet bardzo chcę kolejną część sagi również długo przed premierą do recki dostać. ;)
Polecam lekturę pierwszych wrażeń po becie. Bardzo polecam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się podniecać recenzjami i ocenami. Prawdziwymi krytykami gier są gracze i to oni ocenią czy gra zasługuje na 8/10 czy totalnie na -2/10. Mam dość słuchania opinii recenzentów, którzy zawsze są opłacani czy przekupywani różnymi zaproszeniami za dobrą ocenę gry przez wydawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem pre-order Augumented Edition już miesiąc temu... nie mogę się doczekać... kochałem jedynkę i wielokrotnie ją przechodziłem a zdecydowany na *posiadanie* tej gry byłem już rok temu... tak samo jak Thi4f... jeśli Eidos z taką gracją wraca do korzeni to gdy tylko pojawi się pre-order Thi4fa od razu zrobię "klik" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 17:50, Myszasty napisał:

Nie, nie pisnę choćby słowa na razie, bo chcę, a nawet bardzo chcę kolejną część sagi
również długo przed premierą do recki dostać. ;)
Polecam lekturę pierwszych wrażeń po becie. Bardzo polecam. :)

Skoro chcesz tą grę dostać do recki i tu cytuję z wrażeń betowych "Wybaczcie jednak, naprawdę strasznie zajarałem się tą grą. Ktoś się temu dziwi?" źle nie jest... No , ale już cię nękać nie będę w końcu jeszcze niecałe dwa tygodnie do premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 17:18, DavidV napisał:

A Ty jesteś [m] nieźle.


Koniec tego dobrego, widać degrady z wulgaryzmy nic nie dają dlatego BAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Mronoth polecam wcisnąć trolowane opinie w buty.

i jeszcze do Myszastego

Dnia 12.08.2011 o 16:43, john_smith napisał:

Ja też już gram... Ale na razie niestety "morda na kłódkę", bo embrago... Recka dopiero
po GC będzie. Wiem, smuteczek... Prasa to ma dobrze... ;P


A nam zwykłym szaraczkom pozostało jeszcze kilkanascie dni katuszy....wspominanie o posiadaniu kopii recenzenckiej w tym wypadku chyba ociera się o konwencje genewską :P

Nie będe raczej zwracał uwagi na recenzje , czekam na preorder ... po press demie mam już opinię wyrobioną.
Swoją drogą wiek ktoś może kiedy będzie robiona wysyłka zamówień preorderowych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 16:45, Pietro87 napisał:

Poczekamy zobaczymy, do premiery jeszcze trochę dni zostało, obiektywna ocena pojawi
się potem poprzez opinię społeczności [recenzje recenzjami - przedpremierowe są przeważnie
odpowiednio "przedpremierowo" opłacone]

Obiektywizm - przedstawianie i ocenianie czegoś w sposób zgodny ze stanem faktycznym, niezależnie od własnych opinii, uczuć i interesów.
Subiektywizm - przedstawianie i ocenianie czegoś wyłącznie z własnego punktu widzenia.

Recenzja gry nie może być obiektywna, w końcu zawarta jest w niej ocena czyli odczucia związane z obcowaniem recenzenta z danym tytułem. Obiektywne mogą być wiadomości przedstawiane w programach informacyjnych ale nie coś takiego jak recenzja<opinia na dany temat zawierająca ocenę owej rzeczy(gry, filmu, książki)według gustu recenzenta>.

Co do newsa to choroba, ja już to chcę.

@Myszasty, ale ja ci zazdroszczę :P Ale do czasu, 26 sierpnia na 14 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chochlik mi się wkradł :D Edycja przeminęła więc poprawiam tak.

Dnia 12.08.2011 o 18:10, marcin-malysza napisał:

@Myszasty, ale ja ci zazdroszczę :P Ale do czasu, 26 sierpnia czyli za 14 dni :D

A tak poza tym to niech ta premiera szybciej nadciąga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszyscy co chcieli już grali... Spory kawał gry wyciekł już chyba przed tym miesiącem. Nie byłem pewien w jakim stopniu ten wyciek jest okrojony więc dałem sobie spokój po pierwszej misji. Poza tym... Była tak wystrzelona w kosmos, że nie chciałem sobie psuć zabawy ewentualnymi brakami ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mysza:


Takie pytanie. Bo grałeś już. I nawet pierwsze wrażenia były, więc chyba to akurat info nie będzie "embargołomne":

1. Czy jest zapis w każdym momencie? (niby nie wyobrażam sobie cRPG bez tego, ale po tym, co teraz devsi z grami wyczyniają...)

2. Czy jest autoregeneracja życia? To pytanie z kolei dlatego, że decyduje dla mnie o kupić (brak regeneracji) lub nie kupić (regeneracja) gry.

3. Czy gra oskryptowana?

4. Czy to bardziej cRPG, czy FPS? A może skradanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SuavekS a jaki problem masz, aby zagrać w "demo", które dostępne jest od czerwca? Już to "demo" pokazało, że gra zasługuje przynajmniej na 92/100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadam za Myszastego ( pewnie i tak dorzuci swoje trzy grosze :) )

Oskryptowana....jedyne co mogę pod to podpiąć to trigery cutscenek , ale tak , nie uświadczyłem żadnego skryptowania

Autoregeneracja jest ale mimo ze sam by7łem jej przeciwnikiem to po press demie z przyjemnoscią stwierdzam że jej szybkosc zalezna jest od poziomu trudnosci a na najwyzszym jest naprawdę wola i czesto bedzie Ci sie zdazac ( chocby ze względu na taktykę przeciwników ) że nawet schowanie się za osłonę nie da Ci czasu na "uleczenie" . Nie traktuj tego jako argumentu przeciw, ludziska z EM dopracowali to i naprawdę nie przeszkadza to nawet takiemu "betonowi" jak ja :D

Zapis jak najbardziej kiedy dusza zapragnie.

FPS -RPG SKRADANKA ..... a jak chcesz ? naprawdę można sobie dobrać sposób rozgrywki. Rpg napewno a resztę możesz sobie dobrać wedle upodobań .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy zobaczymy,ale trzymam kciuki mocno i wyczekuje tego tytułu bo jeśli dotrzymają obietnice i wykorzystają potencjał tytułu czeka nas legendaXDKażdy ma swoje zdanko ale uważam że wszsystko może być genialne i porządne jak się łaskawie w gre włoży łaskawie ciężką prace i serce(nie dosłownie:D) a nie dadzą szybkie gó***.Życie jak pomarańcza,wyciśnijmy jak najwięcejXD(wiem,może głupie porównanie ale walić to).Tak po drugie ktoś wie czy w Deus Ex Augmunted Edition(bo ta wersja u nas ma być po angliku)będzie można ze Steama(bo z tego co wiem gra ma działać w Steamie)Polską Wersje?:/Za odpowiedź z góry dzięks=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 17:29, Myszasty napisał:

Ja też już gram... Ale na razie niestety "morda na kłódkę", bo embrago... Recka dopiero
po GC będzie. Wiem, smuteczek... Prasa to ma dobrze... ;P

To powiedz chociaż jak się ma ta wersja (zakładam, że finalna) w stosunku do "leaked BETA", krążącej po sieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować