Zaloguj się, aby obserwować  
Barklu

EURO 2012

801 postów w tym temacie

No nie wiem na stadionie wiecej kazachow czy chinczykow niz czarnych :-p ale ta droge/autostrade czy jakze to sie zwie ?bałtycka? to juz buduja :-) albo mi sie cos pomieszalo ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 23:17, RedSqll napisał:

No nie wiem na stadionie wiecej kazachow czy chinczykow niz czarnych :-p ale ta droge/autostrade
czy jakze to sie zwie ?bałtycka? to juz buduja :-) albo mi sie cos pomieszalo ;-p


Tak, miały być piękne (równe) drogi, wspaniałe hotele oraz najważniejsze - stadiony... Na razie to ja widzę niezły śmietnik w tym sejmie :)) Któryś z polityków (już nie pamiętam który) zaproponował by zrobić przetarg na EURO 2012 i odsprzedać je komuś... Więc jeżeli już takie pomysły wchodzą w grę to ja to czarno widzę, oj czarno...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 23:44, RedSqll napisał:

O to ja moge kupic te euro i beda u mnie grac na balkonie :-) za 20 gr :-) i tak bedzie lepiej
niz oni to zrobia... napisalem zrobia?!

chyba eurocentów;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 23:14, jakoktochce napisał:

O ile wejdą w życie projekty ustaw, których jeszcze nie ma...:)

Ustawa ma być podobno uchwalona w tym tygodniu. 6 czy 7 bm.
Jeśli skłócony Sejm ją jednak uchwali, to wtedy będziemy mogli coś spekulować nt. szans zrealizowania budów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 08:48, pretorianie napisał:

Ja tam nie wiem, ale nowa minister sportu obiecała, że mocno weźmie się za przygotowania do
Euro 2012. Jakoś nie widać efektów jej zapowiedzi.

A powiedz mi po co ona ma się za cokolwiek zabierać skoro za niedługo nowe wybory ? :). Nawet jeśli coś zacznie to nie skończy, teraz politycy będą tylko rzucać hasłami co to oni chcą zrobić, po to by zyskać wyborców, więc nie spodziewałbym się na tę chwilę niczego co by nas w jakikolwiek sposób przygotowało do Euro 2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 08:53, Fagno napisał:

> Ja tam nie wiem, ale nowa minister sportu obiecała, że mocno weźmie się za przygotowania
do
> Euro 2012. Jakoś nie widać efektów jej zapowiedzi.
A powiedz mi po co ona ma się za cokolwiek zabierać skoro za niedługo nowe wybory ? :). Nawet
jeśli coś zacznie to nie skończy, teraz politycy będą tylko rzucać hasłami co to oni chcą zrobić,
po to by zyskać wyborców, więc nie spodziewałbym się na tę chwilę niczego co by nas w jakikolwiek
sposób przygotowało do Euro 2012.

Chyba niestety masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 08:48, pretorianie napisał:

Ja tam nie wiem, ale nowa minister sportu obiecała, że mocno weźmie się za przygotowania do
Euro 2012. Jakoś nie widać efektów jej zapowiedzi.

Ona już nic nie zrobi, bo Sejm dziś się rozwiązuje i za 2 miesiące będzie nowy rząd. Jednak udało się jej jeszcze dziś - rzutem na taśmę - przepchnąć przez Sejm tzw. specustawę ułatwiającą przygotowania do Euro 2012.
Nie bardzo wiadomo jak jest jakość tej ustawy (przygotowywana na kolanie na ostatnią chwilę), ale przynajmniej coś będzie można zacząć robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.09.2007 o 19:12, A-cis napisał:

Ona już nic nie zrobi, bo Sejm dziś się rozwiązuje i za 2 miesiące będzie nowy rząd. Jednak
udało się jej jeszcze dziś - rzutem na taśmę - przepchnąć przez Sejm tzw. specustawę ułatwiającą
przygotowania do Euro 2012.
Nie bardzo wiadomo jak jest jakość tej ustawy (przygotowywana na kolanie na ostatnią chwilę),
ale przynajmniej coś będzie można zacząć robić.

Dokładnie, dzisiaj też widziałem, że przegłosowali jeszcze to jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Polska nie podało wyzwaniu i nie uda się zorganizować EURO 2012 w Polsce(jeszcze do tego dochodzą Włosi ,którzy każde podknięcie Polski strasznie krytykują :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 19:31, Nertis napisał:

Moim zdaniem Polska nie podało wyzwaniu i nie uda się zorganizować EURO 2012 w Polsce(jeszcze
do tego dochodzą Włosi ,którzy każde podknięcie Polski strasznie krytykują :P).

Dokładnie. Wychodzi ich rozczarowanie faktem, że nie dostali organizacji. Nawet jak byłam na wakacjach we Włoszech to trąbili, że Polska już spóźniona z przygotowaniami.
Czy podołamy?
Mam nadzieję, aczkolwiek pewności nie. Coś ruszyło w Łodzi. W Gdańsku jak były tylko plany tak są. O Poznań się mamy ponoć nie martwić tak mówił prezydent miasta. Warszawa? Tam to sami nie wiedzą co robią. Wrocław? Rusza rusza pomalutku...ech może zdążymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 20:10, mała16 napisał:

Dokładnie. Wychodzi ich rozczarowanie faktem, że nie dostali organizacji. Nawet jak byłam na
wakacjach we Włoszech to trąbili, że Polska już spóźniona z przygotowaniami.
Czy podołamy?
Mam nadzieję, aczkolwiek pewności nie. Coś ruszyło w Łodzi. W Gdańsku jak były tylko plany
tak są. O Poznań się mamy ponoć nie martwić tak mówił prezydent miasta. Warszawa? Tam to sami
nie wiedzą co robią. Wrocław? Rusza rusza pomalutku...ech może zdążymy..


Hehe.Też mam taką nadzieje ,że jakoś zdążą do 2012 roku ,ale............ Najwięcej jaj było w Warszawie.Wywalili handlarzy ze stadiony X lecia ,a i tak mają zamiar zrobić stadion gdzie indziej.Powalone to troszke ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 07:29, albinskia napisał:

czy przypadkiem nie będzie jakiegoś meczu w Gdańsku?


Będzie nawet stadion ;) Baltic Arena, który jest/będzie budowany właśnie na EURO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 07:44, Adidas66 napisał:

Będzie nawet stadion ;) Baltic Arena, który jest/będzie budowany właśnie na EURO.

No to dobrze mówiłem a rodzice nie wierzyli ,że drogi robią właśnie na euro ,12 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 19:10, pretorianie napisał:

Widzieliście logo mistrzostw? Niezbyt mi się podoba. Mogłoby być lepsze, za bardzo to się oni
nie wysilili.


mógłbys pokazac to logo tutaj na forum? bo jestem ciekaw jak to wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować