Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy Dante jest "jak wielu współczesnych młodych ludzi - bez perspektyw"

33 postów w tym temacie

Ten nowy Dante w ogóle do mnie nie przemawia. Dziwne to stwierdzenie że "jest jak wielu młodych ludzi", zgadzam się z pepsim - będzie kolejna porcja obwiniania gier o wszelkie zło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli właśnie z reboot''u serii mamy prequel... ale dalej wierzyć mi się nie chce, że ten Dante jest tym Dante nawet z trzeciej części, bo tam był najmłodszy... chyba że ta przemiana w demona z trailera ma sugerować jego "przyszły image" XD

Ale koleś w sumie to ma rację jak mówi że wielu nie ma perspektyw... akurat wystarczy że wyjdę u siebie na "miasto" w mojej miejscowości i nie trzeba daleko szukać... ale z tym "Jest bardzo zły" to trochę przesadził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy Dante jest już "cool"<tak jak ludzie w to grający>, jest też zły i bez perspektyw. Ale głupoty, witki opadają.
To nie prequel, to całkiem inna wizja Dantego. Dla mnie osobiście to spaprali, ten koleś nawet nie przypomina Dantego a skoro to prequel to jednak powinien. I czy przypadkiem siwość jego włosów nie była u niego<Dantego> od urodzenia?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież on wcale nie przypomina Dantego, nazywają to prequelem żeby fani starych części to kupili.

Nowy "Dante" jest wzorowany na tym kolesiu od Ninja Theory, który spełnia swoje marzenia z dzieciństwa i robi grę o sobie, wystarczy spojrzeć na zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem... o co wy sie ludzie tak czepiacie, jeez. Nie widze najmniejszego problemu w zmianie wizerunku tymbardziej ze widac na trailerach ze podczas przemian jest podobny do dantego z pozniejszych czasow. Mozliwe ze bedzie wyjasnione fabularnie jak sie zmienil w koncu na tego ktorego wszyscy pamietacie.
Nowy dante nie wyglada sie, podoba mi sie jego kreacja. Po filmikach widac ze nowy DMC to to samo co stary - totalna rozpierducha. Czego chcecie wiecej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, dali by grze szansę, po premierze można wieszać psy ile wlezie.
Generalnie owszem mi tez brakuje starego Dante, ale dam nowemu DMC szansę, a nóż widelec okaże się to świetna kontynuacja serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 18:50, Pietro87 napisał:

Dokładnie, dali by grze szansę, po premierze można wieszać psy ile wlezie.
Generalnie owszem mi tez brakuje starego Dante, ale dam nowemu DMC szansę, a nóż widelec
okaże się to świetna kontynuacja serii.


Nie rozumiem. Sam piszesz, że brakuje ci starego Dante (a w końcu to właśnie tego dotyczy ten news), więc czemu ludziom również tak twierdzącym zarzucasz, że nie dają grze szansy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarzucam tym co totalnie jada produkt który ledwo jeden urywek gameplayu pokazał.
Owszem brakuje mi starego Dantego, ale nie skreślam z tego powodu z góry tej produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 18:36, dark_master napisał:

"jest jak wielu współczesnych młodych ludzi" - przećpani emo?
I znowu news o tym, jak to ninja się tłumaczy.. ile jeszcze..


To pytanie jest bezzasadne z dwóch względów:
1. takiego tłumaczenia jeszcze nie było
2. zobacz, jaka dyskusja rozgorzała, news się czyta, news wzbudza zainteresowanie - to nasze główne założenie przy doborze tematów. nie interesuje Cię - pomiń, najprostsza czynność na świecie, choć może tylko z pozoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować