Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Problem z Dead Island na Steam?

23 postów w tym temacie

Po ilości zgłoszonych, w kilkanaście godzin od premiery gry na steamie, błędów wiedziałem, ze coś jest nie halo.
IGN, Gamespot, Gametrailers w wersjach konsolowych 95% tych problemów nie dostrzegały a tu w wersji PC taki cyrk.
Dobrze, że się wszystko wyjaśniło i trochę spokojniej mogę czekać na mój pre-order :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlaczego już wczoraj o tym nie pisaliście? odkąd zobaczyłem forum steam wczoraj rano - 10-11 wiedziałem już co jest grane...a gram.pl czekał :| jest już też patch 70mb który naprawia tą dziwną przypadłość gry, m.in. błąd dzięki któremu można było latać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pietro87 mowa jest o wersji zakupionej na Steam, czyli tej do pobrania. Ty zapewne masz pre-order wersji pudełkowej z płytą a tam jest normalna wersja gry.

kanthall bo to była developerska wersja gry więc motywy typu god mode są na porządku dziennym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2011 o 12:04, TobiAlex napisał:

Pietro87 mowa jest o wersji zakupionej na Steam, czyli tej do pobrania. Ty zapewne masz
pre-order wersji pudełkowej z płytą a tam jest normalna wersja gry.



Hmm a czy czasem wersje retail tez nie są powiązane ze Steamworks na takiej zasadzie jak np wersje retail Deus Exa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja podzielam zdanie ludzi ze Steam na ten temat:

It''s like if you payed $50 for a steak dinner in advance, and the waiter brings you a plate of inedible rotten food, with no silverware.

You tell him, "This is bull****, this isn''t what I asked for."

To which the waiter replies, "Why are you complaining then? I''ll write you a note and you can come back and have a good dinner in 3-10 days. Don''t complain like a child."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2011 o 13:01, akodo_ryu napisał:

Zbędny "outrage" - ot, mała wpadka się zdarzyła, nie ma co rozpaczać. Wersja została
podmieniona na właściwą w ciągu ~24 godzin.


Nie nazwałbym tego małą wpadką. Prawdę mówiąc jest to IMO niewyobrażalny fuck-up, jak na grę aspirującą do miana tegorocznego hitu w klasie średnich budżetów. Osoba, która jest za to odpowiedzialna, powinna dostać po premii - co najmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2011 o 14:47, Siberian_Husky napisał:

Może i pliki zostały podmienione ale sporo osób ma nadal problemy z samą grą


Bo wiele osób to są zatwardziałe ciemne masy i grają od zapisanych saveów zamiast zaoszczędzić sobie problemów, wywalić stary build, zassać nowy i grać po ludzku od nowa.
Nie, żebym tu bronił Valve, dali ciała na całej linii, do tego rykoszetem dostanie się Techlandowi, z racji tego, że większość osób nawet nie raczy doczytać z czyjej winy był cyrk i bezmyślnie i tak będzie słać bluzgi na twórców zamiast na dostawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2011 o 13:59, Vojtas napisał:

Nie nazwałbym tego małą wpadką. Prawdę mówiąc jest to IMO niewyobrażalny fuck-up, jak
na grę aspirującą do miana tegorocznego hitu w klasie średnich budżetów. Osoba, która
jest za to odpowiedzialna, powinna dostać po premii - co najmniej.

Jest to fuck-up od strony imageu/PRu - nie wpływa to na jakość gry w żaden sposób, więc nie widzę powodu, żeby się nad tym specjalnie rozwodzić. Ktoś na pewno dostanie po łapach, ale szkoda tracić czas na zastanawianie się kto, gdzie i kiedy. Było, minęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2011 o 12:07, Pietro87 napisał:

> Pietro87 mowa jest o wersji zakupionej na Steam, czyli tej do pobrania. Ty zapewne
masz
> pre-order wersji pudełkowej z płytą a tam jest normalna wersja gry.


Hmm a czy czasem wersje retail tez nie są powiązane ze Steamworks na takiej zasadzie
jak np wersje retail Deus Exa ?


Czy jest powiązane czy nie, to nie ma różnicy, bo oni wrzucili na Steama do pobrania niepełną wersję, a na pewno nie zrobili takiego błędu nagrywając grę na płytę, bo to by była już całkiem spora katastrofa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.09.2011 o 16:05, kotlecik5 napisał:

Czy jest powiązane czy nie, to nie ma różnicy, bo oni wrzucili na Steama do pobrania
niepełną wersję, a na pewno nie zrobili takiego błędu nagrywając grę na płytę, bo to
by była już całkiem spora katastrofa :P


Ano własnie w tym sęk :)
Bo w tej branży, nigdy nie mów nigdy - vide to jaki piękny build dostaliśmy przy premierze GTA4 [osobiście mi gra do patcha 1.4 bodajże i nowszych sterów od zielonych waliła regularnie po 70 min grania BSOD, co ciekawe zarówno na starym PC jak i potem na nowym (w między czasie, przed patchem 1.4 zdążyłem akurat wymienić całego kompa) ]
Dlatego do dnia dostarczenia paczki i zainstalowania gry - ja trzymam dystans :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2011 o 15:20, akodo_ryu napisał:

> Nie nazwałbym tego małą wpadką. Prawdę mówiąc jest to IMO niewyobrażalny fuck-up,
jak
> na grę aspirującą do miana tegorocznego hitu w klasie średnich budżetów. Osoba,
która
> jest za to odpowiedzialna, powinna dostać po premii - co najmniej.
Jest to fuck-up od strony imageu/PRu - nie wpływa to na jakość gry w żaden sposób, więc
nie widzę powodu, żeby się nad tym specjalnie rozwodzić. Ktoś na pewno dostanie po łapach,
ale szkoda tracić czas na zastanawianie się kto, gdzie i kiedy. Było, minęło.

Ha! Powiedz to tym, którzy pierwsi zasysali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 00:02, Siberian_Husky napisał:

EDGE dał grze 3/10... jednak poczekam aż stanieje :x
(wiem, że EDGE na ogół wlepia bardzo niskie oceny ale ta jest nawet jak dla mnie za słaba)


Edge dał W2 5/10. Wniosek? Ich recenzje są łajno warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować