Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3 logicznym krokiem CD Projekt RED

74 postów w tym temacie

Wiedźmin 1- Prolog +5 rodziałów + Epilog. Czas grania ok 40 godzin

Wiedźmin 2 - Prolog + 3 rozdziały (trzeci żałośnie krótki) + epilog. Czas grania ok 20 godzin

Wiedźmin 3- ????? Czas grania 10 godzin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2011 o 11:39, Piotrek54321 napisał:

Tak, jeszcze tylko trzeba pokonać Skyrim, które zapowiada się coraz gorzej.

A w czym niby zapowiada się gorzej?

A, tak, konsole. Zapomniałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W3 powinien być lepszy od W2 bo CD RED ma już silnik, więc będą mieli więcej czasu na inne rzeczy o wiele więcej. Kapitał i ewentualna kredyty nie powinny stanowić problemu bo spółka jest w bardzo dobrej kondycji. Na pewno jakaś cześć studia jeszcze przed wydaniem W2 pracowała nad zarysem W3, teraz tylko powstaje pytanie. Kiedy całe studio zajmie się W3.

Ogólnie rzecz ujmując W3 to dla mnie pewniak. (Strzał) Premiera jesień 2013.

Czekam na zapowiedź jakiś innej (najlepiej cRPG) gry od RED''ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wątpiłem i nie wątpię, że niebawem (kilkanaście miesięcy?) usłyszymy o pracach nad Wiedźminem 3, albo przynajmniej doczekamy się oficjalnej zapowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2011 o 11:38, thiefi napisał:


nie, W3 raczej też 20h, jak dwójka. Właśnie zupełnie jak w piratach - pierwsza część fajna bo zamknięta i spójna, dwójka przekombinowana i urwana w połowie. Matrix zresztą to samo. I na pewno znalazłoby się kilka innych.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Natomiast ja zamiast czekać na Wiedźmina 3 (co pewnie potrwa kilka lat), wolę czekać na oficjalny dodatek do W2. Mając wszystkie narzędzia w ręku myślę, że firmie CDP do końca przyszłego roku uda się taki dodatek wydać. Oczywiście "must have" dla mnie.

O wiedźminie 3 wolę na razie nie myśleć bo od tego myślenia mógłbym popaść w paranoję - przez 3-4 lata myśleć o nim dzień w dzień - koszmar ;-)

Tak samo odganiałem od siebie myśli dotyczące gry Diablo 3, na szczęście teraz, w dobie bety można wrócić do myślenia i napalania się, że tak powiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzecia część MUSI BYĆ DŁUŻSZA. Dwie główne wady W2 - długość głównego wątku i żałosne zakończenie. Gdyby nie to, W2 byłby arcydziełem (tak uważam) - a tak jest jedynie dobrą grą, która nie wiadomo czemu urywa się w połowie. Tak jakby ekipa CDPR dowlokła się do trzeciego rozdziału i postanowiła nagle przerwać pracę, dodając byle jaki finał. Jeśli CDPR powtórzy te wady, to będzie po prostu głupota.

Mam nadzieję, że posłuchają fanów i gra będzie miała długość pierwszej części, która wg mnie była optymalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 3 ukaże się na 99%, a na 98% będzie dział się w Nilfgaardzie,

Spoiler

gdzie Wiedźmin będzie ratował Yen.

Dzięki czemu nasze wielkie, zmieniające świat decyzje będą znaczyć tyle, co fabuła w Transformersach.

Pewnie zagram, chociaż dwójka mnie rozczarowała. Przez większość czasu było nieźle, ale zakończenie wątku Zabójcy Królów wywołało u mnie soczyste k
Spoiler

urny fla

ć. Cały ostatni rozdział dość skutecznie obniżył moją ocenę gry, chociaż parę motywów było fajnych.
Spoiler

Szczególnie możliwość rozpęknięcia tej wiedźmy de Tancarville, co na jakiś czas poprawiło mi humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem jak mam zareagować na tego newsa. Przecież wątek z Dzikim Gonem jest wciąż otwarty, to oczywiste, że będzie kontynuacja. I, jak ktoś już tu napisał, nie ucina się kurze złotych jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2011 o 12:33, Troldihar napisał:

Trzecia część MUSI BYĆ DŁUŻSZA. Dwie główne wady W2 - długość głównego wątku i żałosne
zakończenie. Gdyby nie to, W2 byłby arcydziełem (tak uważam) - a tak jest jedynie dobrą
grą, która nie wiadomo czemu urywa się w połowie.


Czy ktokolwiek ma pretensje do Lucasa, że "Imperium kontratakuje" kończy się fabularnym "zawieszeniem"?
Nie sposób w jednej grze zawrzeć całej historii. Poza tym gra jest krótsza niż W1, ale W2 jest obliczony na dwukrotną rozgrywkę. Akt 2 w zależności od wyboru jest niemal kompletnie inny, więc IMO warto zagrać powtórnie.

Dnia 12.09.2011 o 12:33, Troldihar napisał:

Tak jakby ekipa CDPR dowlokła się do
trzeciego rozdziału i postanowiła nagle przerwać pracę, dodając byle jaki finał.


Tja, tyle że trzeba by poczekać na grę kolejne 2 lata. Wszystko kosztuje.

@ RobsonAmbro

Kicińscy w wywiadzie dla Polygamii mówili, że W3 będzie nie wcześniej niż w 2014. Cały przyszły rok to będą jeszcze prace nad W2. Myślę, że w przyszłym roku Redzi pokuszą się w końcu o edytor i może jakiś większy dodatek fabularny (może moduł z przygodami tak jak w W1 - w sam raz pod toolkit). Konwersja na PS3 wydaje się całkiem prawdopodobna - oby tylko znaleźli speców na czas. Ponoć W3 ma być multiplatformowy już na starcie. Na inną grę CDPR niż Wiesiek sobie jeszcze długo poczekasz. Bardzo długo.

@ Thiefi

Napisz 5 h, co się będziesz szczypał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam spore obawy co do Wieśka 3. Przy jedynce spędziłem ponad 70 sytych godzin. Przy dwójce...jakieś 20 z kawałkiem. To chyba najkrótsza gra cRPG na rynku... Jak w "trójce" ten trend się utrzyma, to dostaniemy slashera z 10 godzinami rozgrywki + "jak chcesz poznać 2 godziny innej strony, to przejdź grę 3 razy".
Z Wiedźminem jest wciąż ten sam problem - zaczyna się mocno i wciąga, aby mniej więcej w połowie gry wciągać przestał, gdy wszystko zaczyna się rozłazić na boki a początkowe p***** kończy się ledwo ulatniającym bąkiem... W dwójce 3 akt to była totalna kpina. Gra się rozkręciła, aby szybko skończyć. No bez jaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.09.2011 o 11:40, Henrar napisał:

A, tak, konsole. Zapomniałem.


Trolle trollami, hejterzy hejterami, ale zauważ tendencje spadkową.
W1 - mi zapewnił od 40 do 60h rozgrywki, W2 ledwo przebija 30 i to osobie takiej jak ja co sobie zwiedza spokojnie, robi side-questy, w nocy sobie pogrindowałem trochę, zbierałem ingrediencje...

Do tego W1 był optymalizacyjnie kaszanką a W2 godnie kontynuuje ten trend... dlatego W3 wcale nie maluje się tak różowo.
Do tego czas rozgrywki - leci na ryj. Rozdziały ucinane to nie jest to co grace crpg szanują i czego oczekują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować