Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy oficjalne wymagania sprzętowe Battlefielda 3!

229 postów w tym temacie

Dnia 20.09.2011 o 18:44, Vojtas napisał:


Weźcie opublikujcie swoje konfigi na fejsbuczu, będziecie mieli większego e-fjuta.


Trzeźwe myślenie na gram.pl Jestem w szoku. Czytając topiki z wymaganiami mam wrażenie, że komunia była dwa ni temu, nawet jeśli jest grudzień, i mamy wysyp postów "co ja mam" lub "jestem upośledzony i nie wiem czy mi pujdzie" (pisownia oddaje klimat postów).

Właśnie się zastanawiam gdzie znajdę serwer z niskimi pingami by nie grać z ludźmi którym quad z komunii się zepsuł i został tylko komputer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem po prostu chwalisz się komputerem i wszystkimi akcesoriami do niego. Po kiego wypisujesz tutaj podkładkę, obudowę i inne rzeczy, które nie mają absolutnie nic wspólnego z ilością klatek na sekundę! Procesor i7 5Ghz, 16Gb RAMu, GTX 580. Nie no, gra nie ma prawa chociażby instalatora włączyć, jeżeli chcesz w coś pograć płynnie to pozostaje saper. Miłej gry...

Z kolei ja minimalne spokojnie spełniam, ale beta tak naprawdę zdefiniuje słowo "wymagania" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 19:58, mr-nadol napisał:

Trzeźwe myślenie na gram.pl Jestem w szoku. Czytając topiki z wymaganiami mam wrażenie,
że komunia była dwa ni temu, nawet jeśli jest grudzień, i mamy wysyp postów "co ja
mam" lub "jestem upośledzony i nie wiem czy mi pujdzie" (pisownia oddaje klimat postów).

Bedę wredny: to są osoby, które uważają się za wielkich hardcore''ów i bardzo dojrzałych graczy, którym nie podoba się masowa rozrywka dla plebsu, jaką jest CoD, itp, itd, itwn,
Zresztą ten masowy spam konfiguracjami PC mnie nie zaskoczył. Ba, byłbym wręcz zdziwiony, gdyby 99% komentarzy nie zawierała pytania "Czy mi pujdzie, powiecćie, pl0x". Ale i tak na gramie jest spokojniej niż na takim CDA.
BTW. Tekst ze słabą podkładką mnie zmiażdżył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 19:58, mr-nadol napisał:

>
> Weźcie opublikujcie swoje konfigi na fejsbuczu, będziecie mieli większego e-fjuta.


Trzeźwe myślenie na gram.pl Jestem w szoku. Czytając topiki z wymaganiami mam wrażenie,
że komunia była dwa ni temu, nawet jeśli jest grudzień, i mamy wysyp postów "co ja
mam" lub "jestem upośledzony i nie wiem czy mi pujdzie" (pisownia oddaje klimat postów).


Właśnie się zastanawiam gdzie znajdę serwer z niskimi pingami by nie grać z ludźmi którym
quad z komunii się zepsuł i został tylko komputer...


Zgadzam się z tobą.Takie za przeproszeniem ciołki,wiedzą doskonale że im z palcem w d**ie pójdzie bf3 na intel core i7,16gb ramu,gtx560,tylko robią z siebie greka żeby się pochwalić jakiego mają super,wypaśnego kompa.Tera z tego forum zrobił się taki "śmietnik" szczerze mówiąc.A co do wymagań to są dóże ale na średnich pójdzie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Posiadacze starszych pecetów, modernizujcie swój sprzęt, albo pożegnajcie się z jednym z najbardziej oczekiwanych tytułów bieżącego roku."

Mam czteroletniego pcta i jeszcze w minimalne się lapie :) Jak dobrze ze konsole hamuja rozwoj sprzetu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 20:04, Tajnos-Agentos napisał:

Czemu sprzedałem xboxa? Czemu?!
Dla mnie to jest chore. Kupiłem kompa niecały rok temu i już łapię się ledwo na minimalne.
Sorry memory, ale takie akcje to nie dla mnie...


Mój komp ma ponad 3 lata i tylko karte wymieniałem żeby se w niego pograć,a gdyby ta produkcja mnie nie interesowała to dalej mogłbym jechać na starej karcie graficznej.Już za 1500 można złożyć dobrego kompa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 20:01, wojcio102 napisał:

Moim zdaniem po prostu chwalisz się komputerem i wszystkimi akcesoriami do niego. Po
kiego wypisujesz tutaj podkładkę, obudowę i inne rzeczy, które nie mają absolutnie nic
wspólnego z ilością klatek na sekundę! Procesor i7 5Ghz, 16Gb RAMu, GTX 580. Nie no,
gra nie ma prawa chociażby instalatora włączyć, jeżeli chcesz w coś pograć płynnie to
pozostaje saper. Miłej gry...


Nie mam takiego komputera ;p napisalem to dla zbity, ten watek przypomina mi pytania na stronach typu dobreprogramy, gdzie dzieci wypisuja swoje komputery i sie pytaja czy im pojdzie jakis programik co wazy 5mb xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 16:48, 1096 napisał:

> 64-bit a nie big. ;)

Czytelnicy jak zwykle czujni. Umknęło mi przy przemielaniu z angielska na nasz, dzięki
za wyłapanie.



Mi sie noz w kieszeni otwiera, jak widze byle misia, ktory pisze bezsensownego posta, tylko po to, zeby poprawic nedzny przecinek, znak diakrytyczny, czy literowke :/ albo udaje pana profesora i swieci swoim angielskim, albo Bog wie czym ..

Dalej - zaloze sie o cene rowna podanym przez tych typkow konfiguracji kompow, ze obok takiego PC-ta nawet nie stali - marni prowokatorzy.

Dnia 20.09.2011 o 16:48, 1096 napisał:

No to ciekawe na jakich ustawieniach by mi nowy BF się uruchomił.
Acer aspire 7552G
AMD Phenom II BE X4 Mobile X920 (2.3Ghz)
ATI Mobility HD 5850 1024 MB (Up to 2815MB Hyper Memory)
4GB DDR3
Windows 7 Home Premium 64bit
Jak myślicie na jakich ustawieniach i rozdzielczosci pojdzie?


Pewnie jak bedzie dobrze to na takich ustawieniach pojdzie ci po zakupy do Biedronki.

A odnosnie wymagan - tak jak mowilem kiedys - jeszcze dluuugo wymagania minimalne wiekszosci gier nie przebija pewnego poziomu, tj. mniej wiecej 2 GB RAMU procek 4 jaja no i grafa w okolicach najnizszych GTX-ow. A co mamy w zalecanych? Standard plus przesadzone moim zdaniem grafy - wersja OC GTX460 od MSI zbliza sie do GTX560. O Radkach nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 20:31, Kajmal napisał:

> Czemu sprzedałem xboxa? Czemu?!
> Dla mnie to jest chore. Kupiłem kompa niecały rok temu i już łapię się ledwo na
minimalne.
> Sorry memory, ale takie akcje to nie dla mnie...

Mój komp ma ponad 3 lata i tylko karte wymieniałem żeby se w niego pograć,a gdyby ta
produkcja mnie nie interesowała to dalej mogłbym jechać na starej karcie graficznej.Już
za 1500 można złożyć dobrego kompa!


Niby tak, ale dobra karta kosztuje od 800 zł wzwyż. Za tą kwotę mam już konsolę. Oczywiście nie mam zamiaru wychwalać konsol. Jest to po prostu dla chore. Kupuje kompa za grubą gotówkę, a po niecałym roku jest on już za słaby na nowe gry. Czy to jest wina tego nagłego postępu technologicznego, którego ja jakoś nie czuję, czy może beznadziejnej optymalizacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co masz, ale to nie kwestia slabosci kompow xD
Zauwaz, ze jezeli chodzi o wymagania to jest to pierwsza gra od bardzo dawna, gdzie sa one dosc wysokie, ale i tak mysle przesadzone :D zaraz powstanie 500 gier z wymaganiami nizszymi .. po prostu.
Postepu nikt nie zatrzyma, ale to w gestii tworcow gier, zeby nie tworzyli takich ktorych wymagania beda rzedu 16 BG RAMU i 3 najwyzszych GTX-ow w obudowie ..... zreszta kto takie cos stworzy? No chyba, ze ktos ma juz naprawde kosmiczne preferencje na 50 calowym ekranie w rodzielczosci 50000x50000 piskeli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 20:47, Tajnos-Agentos napisał:

> > Czemu sprzedałem xboxa? Czemu?!
> > Dla mnie to jest chore. Kupiłem kompa niecały rok temu i już łapię się ledwo
na
> minimalne.
> > Sorry memory, ale takie akcje to nie dla mnie...
>
> Mój komp ma ponad 3 lata i tylko karte wymieniałem żeby se w niego pograć,a gdyby
ta
> produkcja mnie nie interesowała to dalej mogłbym jechać na starej karcie graficznej.Już

> za 1500 można złożyć dobrego kompa!

Niby tak, ale dobra karta kosztuje od 800 zł wzwyż. Za tą kwotę mam już konsolę. Oczywiście
nie mam zamiaru wychwalać konsol. Jest to po prostu dla chore. Kupuje kompa za grubą
gotówkę, a po niecałym roku jest on już za słaby na nowe gry. Czy to jest wina tego nagłego
postępu technologicznego, którego ja jakoś nie czuję, czy może beznadziejnej optymalizacji?

Jak sie całego kompa kupuje za 1500 zł (z monitorem) no to sorry gregory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

łapie się na minimalne , mam nadzieje że pogram :D.
A co do zalecanych wymagań , żeby zagrać na full w BF3 to piecyka trzeba mieć za co najmniej 2,5k.
Nie ma co się oszukiwać.
Ja tam na nowy sprzęt teraz nie mam , ale mam nadzieje że pogram na minimalnych .
Bo upgrade pc dopiero robię w Styczniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzicie może optymalizacja jest dobra dlatego na 4 gb ramu śmigać będzie dosyć dobrze ja mam radeona 6990 mam nadzieje ,że mi na max pójdzie . do tego 8gb ram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No No No...a w CD-A ciągle kłamią, że więcej niż 2 rdzenie dla gracza nie ma sensu...Ogólnie to w tym artykule jest błąd, bo na początku pisze, że potrzeba karty z directx 10, a potem podają, że minimalne i rekomendowane komputery muszą mieć kartę z Dx 10.1...a np karty z serii gtx2xx są kompatybilne tylko z dx 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś powiedzieć, albo można gdzieś sprawdzić jakim kartom z GeForce i Radeonów wydajnościowo odpowiada laptopowy HD 6770m?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować