Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy oficjalne wymagania sprzętowe Battlefielda 3!

229 postów w tym temacie

Wprawdzie ja i tak kupuję konsolową wersję, ale wolę nie wiedzieć co płytka z Battlefield 3 zrobiłaby mojemu PC-towi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytat z gamecornera (wrzucił jeden z użytkowników) - ponoć sprzęt z rekomendowanych to bardziej "medium" niż "high", więc na miejscu fapowników co tu się chwalą sprzętem bym się za bardzo nie napalał:

Jeden z developerów wyraźnie dzis powiedział że wymagania zalecane sa dla ustawień medium cytat z twittera:

"bkohn1 @zh1nt0 so can you tell us if the recommended system requirements are enough to run the game on ultra?"
"zh1nt0 @bkohn1 recommended is usually medium''

bkohn1 Bob Kohn
@
@zh1nt0 "so would one GTX580 run it on ultra? Or do I need two of them?"

@zh1nt0 Daniel Matros
@bkohn1 2 "


Jeśli to faktycznie prawda (pożyjemy zobaczymy) to optymalizację wersji pecetowej śmiało będzie można nazwać kompromitacją.

ps. Ja spokojnie bym pograł (a jednak - jest obsługa 32 bitowej Visty), ale odpuszczam - niech najpierw EA zmieni zapisy w EULA swojego szpiegowskiego programu, bez tego nie tknę nawet metrowym kijem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez chwilę nawet to uwzględniłem, ale po patrzeniu na masę pytań o to "czy pujdzie mi Batlefild tży" wolałem jednak odpowiedzieć na Twoją prowokację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 21:36, Lordpilot napisał:

Cytat z gamecornera (wrzucił jeden z użytkowników) - ponoć sprzęt z rekomendowanych to
bardziej "medium" niż "high"


I to jest jeden z idiotyzmów, z którym trzeba skończyć. Trzeba ustalić jeden szablon podawania wymagań rekomendowanych i minimalnych wraz z oznaczeniem rozdzielczości. Co Zbyszkowi po tym, że BF3 będzie śmigał na jego sprzęcie w 1280 x 1024, skoro ma 23-calowy monitor z natywną rozdziałką 1920 x 1080? Poza tym "recommended" powinny dotyczyć high - co najmniej. Inaczej jest to bardzo często wprowadzanie ludzi w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 20:56, 90388315 napisał:

Jak sie całego kompa kupuje za 1500 zł (z monitorem) no to sorry gregory...


Czytaj ze zrozumieniem.Ja napisałem o składaniu a nie kupowaniu kompa z monitorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też pójdzie bez zająknięcia:

- TV Sony KDL40V5500
- Sony PS3 Slim 250 GB
- 2 pady Dualschock 3
- Słuchawki Philips HP8900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 21:54, Kajmal napisał:

No co ty.Nawet na minimalnych nie zagrasz.Za słabego masz kompa!


Głupoty gadasz! Może i ruszy, ale pod warunkiem że zmieni tę beznadziejną myszkę i klawiaturę, inaczej nawet nie odpali. Zastanawiam się też, czy podkładka nie będzie tu powodowała jakichś konfliktów sprzętowych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do pogrania na wysokich detalach 2 x GTX 580 + pewnie i7 + 8GB RAM :] Na medium - Quad Core + Radek 6950/GTX 560. Ciekawe, co na to narzekacze od "hamowania grafiki przez konsole". No to mają "rozwój", jak za starych dobrych czasów, ciekawe, ilu skorzysta choćby z medium ;) A same wymagania - bomba bym powiedział ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm jak patrzę na grafikę BF3 to przypominami BF:BC2 na moim tweak''u pt. w "cholerę z bloom" ale na serio nie widzę nic co usprawiedliwiało takie wymagania w rekomendowanych no ale chwila mowa od DX11 bo DX 10.1 to napewno ton niżej ale kto wie może DICE wyskoczy jak Treyarch i zrobi jeszcze bardziej wujową optymalizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyglądam się Waszej dyskusji i tak sobie myślę... Co w takim razie ja mam zrobić? Posiadam laptopa Dell''a Studio 1749 (kupionego w lipcu 2010) o poniższej konfiguracji:

Dell Studio 1749 procesor i7 620M (2x2.66-3.33 4MB) 8GB RAM17.3 matryca RGBLED 1920x1080 1000 GB HDD karta graf. ATI HD 5650 1 GB RAM napęd BLU-RAY głośniki JBL bateria 9-CELL system WIN7PROF

Jak myślicie czy na wspomnianym laptopie Battlefield 3 da się "odpalić"? Jeśli tak to na jakich maksymalnie detalach i w jakiej rozdzielczości? Czy muszę się przygotować na ustawienia "minimalne", czy jednak może gra pójdzie na "średnich"?

Szczególnie proszę o poradę fachowców z tego forum takich jak: Henrar, Vojtas, Tenebrael, Zgreed66, kodi_24 czy wojcio102 oraz innych kompetentnych forumowiczów. Chciałbym nadmienić, że dysponuję także konsolą PS3, więc może z góry powinienem skazać PC-ta na straty i od razu wybrać wersję konsolową? Doradzi ktoś fachowy? Równocześnie proszę o wyrozumiałość i nienaśmiewanie się z mojego zapytania. Naprawdę nie wiem co zrobić, nie jestem ekspertem, a w BF3 naprawdę chciałbym pograć przed Gwiazdką... Z góry dziękuję za odpowiedź i za życzliwość. :)

P.S. Jakie tak naprawdę możliwości ma mobilna karta ATI HD 5650 i czym tak naprawdę się różni od wersji stacjonarnej? Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 22:15, absmak napisał:

Do pogrania na wysokich detalach 2 x GTX 580 + pewnie i7 + 8GB RAM :] Na medium - Quad
Core + Radek 6950/GTX 560. Ciekawe, co na to narzekacze od "hamowania grafiki przez konsole".
No to mają "rozwój", jak za starych dobrych czasów, ciekawe, ilu skorzysta choćby z medium
;) A same wymagania - bomba bym powiedział ;D

a zauważyłeś że minimalne niemalże identyczne z tymi z BF:BC2 no tylko karta nie ta 256MB i dysk 10 GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować