Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy oficjalne wymagania sprzętowe Battlefielda 3!

229 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2011 o 19:01, Wujek-Alfred napisał:

Widać zrozumieli że mało ludzi posiada systemy 64 bitowe, i nie będzie im się to opłacało.
Dziwne tylko że pod tak długim czasie na to wpadli, dla mnie było to oczywiste od początku.

ehem teraz jak kupujesz laptopa to i tak wciskają ci w większości system 64 bitowy natomiast kto obecnie kupuje PC do gier z systemem 32 bitowym. Poza tym jak wymagany w rekomendowanych jest 64 system to wiadomo że na 32 bitowym sporo bajerów graficznych będzie niedostępna lub najprościej będzie o wiele gorzej działać niż na 32 bitowym systemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 16:59, Henrar napisał:

> No i elegancko, pójdzie na kompie kupionym w 2008 roku :D

Na którym odpalisz tylko intro. Ludzie, wymagania minimalne są obliczone na to, czy gra
w ogóle odpali i wyświetli menu a nie czy będzie się dało komfortowo (~30FPS) grać.


To w takim razie wymagania maxymalne są do tego żeby się przekonać czy będziesz mógł sobie ustawić klawiszologie ?:D
gorszych pierdół nie czytałem... hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 18:39, querty napisał:

jak już tak przestrzegasz zasad forum to zauważ, że na nim jest już z 10 podobnych postów,
więc nie rozumiem, dlaczego zwracasz uwagę tylko Kajmalowi


Wybacz, ale od przestrzegania zasad i ich egzekowania są na forum Moderatorzy. Wiadome jest, że poprawna pisownia postów obowiązuje każdego trudno, żeby każdego użytkownika indywidualnie upominać. Zwłaszcza, że czytają też inne posty w wątku, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 19:34, LipaJakNic napisał:

To w takim razie wymagania maxymalne są do tego żeby się przekonać czy będziesz mógł
sobie ustawić klawiszologie ?:D


Zalezy od gry, ale czasem sie zdarzy - przy kiepsko optymalizowanych tytułach,
że pomimo spełnienia wymagań gra nie będzie płynnie chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 20:46, Wojman napisał:

Wybacz, ale od przestrzegania zasad i ich egzekowania są na forum Moderatorzy. Wiadome
jest, że poprawna pisownia postów obowiązuje każdego trudno, żeby każdego użytkownika
indywidualnie upominać. Zwłaszcza, że czytają też inne posty w wątku, prawda?


No to napisz, że chodzi ci o o poprawną pisownię, to bym to zaraz poprawił, a nie wyskakujesz mi z trollowaniem.Chyba jest to różnica.Ja radziłbym najpierw wpisać w google czy gdzieś indziej, co to oznacza trollowanie a poprawna pisownia, a potem zajął bym się poprawianiem innych.Dobra rada;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nikt nie narzeka na to, że gra nie pójdzie na xp. Wszyscy mają komputer chyba już z zainstalowanym na starcie Windowsem 7/Vista z komunii. :(
Ja niestety odpuszczam sobie ten tytuł, jeszcze nie uśmiecha mi się zmieniać systemu pod 7demkę, za mało ramu mam pod ten system jeszcze, żeby na takie coś pozwolić.
Także jeden tytuł do kupienia w tym roku mniej.
Aczkolwiek powoli chyba ściągnę z msdn za darmola 7demkę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja łapie się na rekomendowane Cpu AMD Phenom II X4 955 3.20 Gpu ASUS GTX 560 OC 850@920Mhz
8 GB RAM DDR III 1333FSB Dysk WD 1TB 64Cache Win 7 64bit za kompa dałem 2500zł 2 miechy temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 21:13, Zgreed66 napisał:

> To w takim razie wymagania maxymalne są do tego żeby się przekonać czy będziesz
mógł
> sobie ustawić klawiszologie ?:D

Zalezy od gry, ale czasem sie zdarzy - przy kiepsko optymalizowanych tytułach,
że pomimo spełnienia wymagań gra nie będzie płynnie chodzić.


Mój komp obecnie to typowe minimum (Gf9800 + Dual Core) i praktycznie żaden nowy tytuł mimo zapewnianych "minimalnych" ustawień, nie działa mi płynnie, zwykle jest to jakieś niegrywalne 20-25 fpsów (i mówię tu o wszystkim skręconym na super-minimum).
Hitem 2011 pod względem optymalizacji jest jednak Deus Ex Human Revolution - tu, mimo spełnienia minimalnych, mam ok. 10 klatek na sekundę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 12:23, gogiell napisał:

Mój komp obecnie to typowe minimum (Gf9800 + Dual Core) i praktycznie żaden nowy tytuł
mimo zapewnianych "minimalnych" ustawień, nie działa mi płynnie, zwykle jest to jakieś
niegrywalne 20-25 fpsów (i mówię tu o wszystkim skręconym na super-minimum).
Hitem 2011 pod względem optymalizacji jest jednak Deus Ex Human Revolution - tu, mimo
spełnienia minimalnych, mam ok. 10 klatek na sekundę.

czas procka wymienić bo w DX:HR to procek jest najważniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2011 o 13:11, gruchadrwa napisał:

Myślicie że GTX260 da sobie rade??

teoretycznie da rade w dx10 low medium ale jak będzie ci działać w dużej mierze zależy od procka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam jak myslicie pójdzie gierka na tym czy kupowac juz nowy sprzęt może tylko nową Nivide ?
OS: Windows7 64bit
CPU: Intel Core 7i 2600
RAM: 8GB DDR3
Video: Nivida GeForce 405 up to 4095MB
HDD :2TB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2011 o 13:11, gruchadrwa napisał:

Myślicie że GTX260 da sobie rade??


mam GTX260 oraz core 2 duo 3ghz oraz 4 gb ram i bez problemu działa na 1280x 1024 z ustawieniami high

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że odświeżam starszy temat, ale może mi ktoś powiedzieć, czy BF3 pójdzie mi na
Intel i5 2.6GHz
Radeon hd 5650
4 gb ram''u

Nie chodzi mi o samo odpalenie gry, bo wiem, że pójdzie
Jak to się odnosi do zalecanych ustawień? Bo chciałbym popykać na high ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować