Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Studiu Infinity Ward nie zależy na tym ile zarobi Call of Duty: Modern Warfare 3

47 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2011 o 11:04, Henrar napisał:

> Tak tylko Ci programiści też są śmierdzące lenie. Za dużo się nie napracowali się
przy
> MW2 i MW3. Musieli tylko wymyślić jakąś miałką historię o odważnych amerykańskich
żołnierzach,
> którzy ratują świat przed inwazją ruskich... jak zwykle.
No ba, w końcu to programiści są odpowiedzialni za historię...
Jak chcesz oryginalności w fabule to Obsidian, indie dev i Nintendo zapraszają.


Nie wymagam fabuły w shooterze na poziomie Wiedźmina, ale na Boga! 150 zł za to samo od 4 części?! Niech wykażą troche inwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2011 o 11:13, Dadziol20 napisał:

Nie wymagam fabuły w shooterze na poziomie Wiedźmina, ale na Boga! 150 zł za to samo
od 4 części?! Niech wykażą troche inwencji.


Wykaż się inwencją w społeczeństwie graczy, które nawet zmianę miejsca akcji czy zmianę wyglądu bohatera przyjmuje jako atak na fanbase i casualizację gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2011 o 11:15, Henrar napisał:

> Nie wymagam fabuły w shooterze na poziomie Wiedźmina, ale na Boga! 150 zł za to
samo
> od 4 części?! Niech wykażą troche inwencji.
Wykaż się inwencją w społeczeństwie graczy, które nawet zmianę miejsca akcji czy zmianę
wyglądu bohatera przyjmuje jako atak na fanbase i casualizację gry...


Widocznie społeczeństwo graczy jest mocno ograniczone, bo inaczej tego nazwać nie można. Ta gra dla mnie od zawsze była prostą strzelanką niewymagającą myślenia. Wiem wiem... większość, która w to gra to ludzie zabiegani szukający chwili rozrywki. Chyba jednak nikt z nich nie jest ślepy i widzi, że ciągle sprzedawane jest im to samo! Za dużo już zjadłem takich samych ciastek i mnie po prostu mdli. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2011 o 10:52, Henrar napisał:

No, zmienią engine, zostawią gameplay a gracze to łykną i zaczną pisać o rewolucji. Gdzie
ja to widziałem... a, tak, przypomniałem sobie.

hehe +1, ale co zrobić w końcu jesteśmy casualami my się nie znamy :)

Samo MW 3 może być kolejną po CoD 1 częścią którą kupię. Szkoda tylko że nie sprzedaje się u nas hardened edition oh well od czego jest Amazon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2011 o 11:13, Dadziol20 napisał:

Nie wymagam fabuły w shooterze na poziomie Wiedźmina, ale na Boga! 150 zł za to samo
od 4 części?! Niech wykażą troche inwencji.

Nie rozumiem dlaczego mieli by zmieniać coś przynoszącego tak kolosalne zyski? Z marketingowego punktu widzenia byłby to idiotyzm, i Acti doskonale o tym wie. Rewolucja będzie jak sprzedaż którejś części drastycznie spadnie i będą chcieli odbudować wielkie zyski. Czyli jeszcze nie teraz bo i tak wiadomo że ludzie polecą po to do sklepów z wywieszonymi jęzorami :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2011 o 10:52, Henrar napisał:

No, zmienią engine, zostawią gameplay a gracze to łykną i zaczną pisać o rewolucji.


W przypadku tej gry, takiego zaskoczenia bym się nie spodziewał, w końcu jak powszechnie wiadomo podążając Twoim tokiem rozumowania, każda zmiana będzie prowadziła do zaniedbania jakiegoś elementu rozgrywki, bo przecież nie da się zrobić tytułu świetnego graficznie a przy tym niesamowicie grywalnego.

Wiadomo BF3 to tylko engine, sama rozgrywka to dno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta tylko potem lecą teksty jak to zapobiec camperom a później strzelić sobie samobója tekstem że na Crash nie ma camperów tam to dopiero jest istna camper-o-rama praktycznie na tej mapie nie da się nie campić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zależy im na pieniądzach? Bardzo łatwo "przerobić" słowa w czyn - pierwszego dnia wrzucić grę do pobrania za darmo na STEAM/PSN/XBOX Live :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2011 o 12:35, knopfler napisał:

> Nie wymagam fabuły w shooterze na poziomie Wiedźmina, ale na Boga! 150 zł za to
samo
> od 4 części?! Niech wykażą troche inwencji.
Nie rozumiem dlaczego mieli by zmieniać coś przynoszącego tak kolosalne zyski? Z marketingowego
punktu widzenia byłby to idiotyzm, i Acti doskonale o tym wie. Rewolucja będzie jak sprzedaż
którejś części drastycznie spadnie i będą chcieli odbudować wielkie zyski. Czyli jeszcze
nie teraz bo i tak wiadomo że ludzie polecą po to do sklepów z wywieszonymi jęzorami
:P.


Zgadzam się. Tak samo "stanie w miejscu" musi się kiedyś zemścić. (Chyba, że amerykanie mają już całkowicie wyprane mózgi przez Acti) Niestety, ale to co przedstawia sobą teraz ta seria to żenada i ciągniecie kasy z czegoś co jest tylko cieniem pierwszych Cod-ów. Grałem w CoD od wyjścia pierwszej części, tam było widać innowacyjność tak samo w 2 dali lepszą grafikę i autoregenerację co było wtedy nowością. W 4 nastąpiła zmiana otoczenia i gra nabyła większej dynamiki i To było nowością! (w grach tego typu). I jak słyszę takiego pajaca jak Robert Bowling to mam ochotę przestać grać. Jego słowa odczytuję tak " już się dosyć nachapaliśmy i niech się dzieje z tym co chce" Zlewanie fanów i potencjalnych klientów lub co bardziej prawdopodobne robienie rozgłosu temu "arcydziełu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2011 o 12:39, Shinigami napisał:

W przypadku tej gry, takiego zaskoczenia bym się nie spodziewał, w końcu jak powszechnie
wiadomo podążając Twoim tokiem rozumowania, każda zmiana będzie prowadziła do zaniedbania
jakiegoś elementu rozgrywki, bo przecież nie da się zrobić tytułu świetnego graficznie
Wiadomo BF3 to tylko engine, sama rozgrywka to dno ;)

Tego nie napisałem. Ale napisałem, że zmiany w mechanice BF3 są czysto kosmetyczne, czasem na gorsze (regeneracja pojazdów, brak bomb w samolotach). Obie serie mają swoich fanów, obie mają fajny gameplay, ale skupiający się na innych aspektach.
@Dzadziol20:
A w Black Opsie znow zmienili realia na Zimną Wojnę, której w serii nie było. Ale przecież to odgrzewany kotlet, co ja tam wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, jak się boją battlefielda 3, od razu widać.
:D
Nie patrzą ile zarobią: To po co tyle płatnych dodatków i to bardzo kosztownych, zaraz po premierze gry, po co tyle danych ile osób kupiło grę i ile zarobili w danym miesiącu. No i po co wydają co rok, nie wydadzą raz na 3 lata a porządną grę z która bez problemu by konkurowali z bf3. No właśnie ale im zależy na pieniądzach i wydają odgrzewany kotlet co roku.
Takie mydlenie oczu graczom dawno już się skończyło z ostatnim battlefieldem, na miłe słowa do graczy nie wygrają, fakty mówią same za siebie.
Posiadam wszystkie ostatnie tytuły, cod jak i bf, nie jestem jednostronny, ale przyznam że w cod grywałem tylko wtedy gdy mi już się znudził bf po wieeelu godzinach zabawy sieciowej :). Przy ostatnim cod''zie ostro się zawiodłem, bardzo żałuje zakupu w dniu premiery, totalna porażka, nic ciekawego, grafika też aż mgli, blee, a wymagania lol xD mega, jedyne co wprowadzili to ciekawy singleplayer no i bardziej rozbudowaną możliwość ulepszeń broni itp, to wszystko reszta to kaszanka. Teraz tylko bf3 będzie rządzić i nie trzeba się martwić o wydane pieniądze na ten tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2011 o 14:10, Henrar napisał:

@Dzadziol20:
A w Black Opsie znow zmienili realia na Zimną Wojnę, której w serii nie było. Ale przecież
to odgrzewany kotlet, co ja tam wiem...


Przeskok w mechanice rozgrywki z CoD 2 do CoD 4 jest zauważalny. Ponieważ wykorzystuję się inne technologie w walce bardziej zaawansowane np. naloty, helikoptery itp.przez co gra jest dynamiczniejsza. Natomiast różnice pomiędzy kolejnymi częściami są kosmetyczne. Wykorzystujesz praktycznie takie same umiejętności i bronie a, zmiana teatru działań z pola bitwy w jakieś bliskiej przyszłości na okres zimnej wojny jest zabiegiem kosmetycznym nie wnoszącym nic nowego do rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować