Zaloguj się, aby obserwować  
SupremeOrangeMaster

The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar [M]

1863 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2010 o 12:48, Chlorofil napisał:

A jakie są sposoby zapłaty by móc cieszyć się w 100% z gry i czy warto grać w tą grę
nie mając ochoty nic za nią płacić ?



Apropo płatnośći wczoraj w empiku zakupilem pre-paida za 39,90 na 60 dni więc na prawdę tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 10:41, Szymon666 napisał:

Apropo płatnośći wczoraj w empiku zakupilem pre-paida za 39,90 na 60 dni więc na prawdę
tanio.


Hmm... dziwnie tanio... normalnie cena oscyluje w okolicach 100+. Jakaś promocja była? To na pewno pre-paid, a nie podstawka "Shadows of Angmar"? Bo pudełka mają bardzo podobne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 10:54, Ring5 napisał:

Hmm... dziwnie tanio... normalnie cena oscyluje w okolicach 100+. Jakaś promocja była?
To na pewno pre-paid, a nie podstawka "Shadows of Angmar"? Bo pudełka mają bardzo podobne...


Na pewno prepaid, a czy promocja to nie mam pojęcia. To jest mój pierwszy prepaid więc byłem zbyt podekscytowany żeby o cokolwiek pytać :]
Na forum jednej z polskich gildii pod koniec grudnia pojawila sie taka informacja że w Warszawskim Empiku jest tak tanio. Poznań Stary Browar cena tak jak już pisałem 39,90.
Na allegro też pojawiają sie prepaidy za ok 60 - 70 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 10:54, Ring5 napisał:

Hmm... dziwnie tanio... normalnie cena oscyluje w okolicach 100+. Jakaś promocja była?
To na pewno pre-paid, a nie podstawka "Shadows of Angmar"? Bo pudełka mają bardzo podobne...

100zł?? to gdzieś ty kupował ze tak przepłacałeś ;) przed f2p pre paidy 60dni stały po ok 70zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2011 o 18:08, Maurycy_69 napisał:

100zł?? to gdzieś ty kupował ze tak przepłacałeś ;) przed f2p pre paidy 60dni stały po
ok 70zł


W Empiku. Ostatniego pre-paida kupiłem... hmm... ok. rok temu. Kosztował (o ile mnie pamięć nie myli) 109 złociszy. Później jakoś faza na LotRO mi przeszła, aż do f2p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2011 o 12:56, Ring5 napisał:

W Empiku. Ostatniego pre-paida kupiłem... hmm... ok. rok temu. Kosztował (o ile mnie
pamięć nie myli) 109 złociszy. Później jakoś faza na LotRO mi przeszła, aż do f2p.


O masakra :p ja do marca 2010 kupowałem na Allegro za 70zl :p no a od kwietnia mam life time także się nie interesuje ile co kosztuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno małe pytanie .
Gdzie są prepiady?? wycięło je zewsząd a vipa mam tylko do 25 lutego. (kartą nie chce płacić bo się obawiam wpisywania nr karty i oddawania komuś części swojej prywatności)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W LOTRO zacząłem grać dopiero dzisiaj, i pyka się całkiem fajnie, ale troszkę mało tego klimaciku MMORPG''a... Jakoś brakuje mi tego SPAM''u na głównym, gwaru itd.
A Wy na jakim serwie gracie? Może chcielibyście "pomarnować czas" wspólnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2011 o 15:56, Byl napisał:

Jakoś brakuje mi tego SPAM''u na głównym, gwaru itd.


Jak dla mnie, to akurat jest zaleta. Dzięki temu oferty handlowe czy prośby o pomoc nie znikają w ułamkach sekund z pola widzenia. Owszem, czasem wkradnie się jakiś off-top czy dyskusja, gdy ktoś zrobi sobie czat z kanału przeznaczonego np. do szukania drużyny, ale takie sytuacje zdarzają się bardzo rzadko...

Dnia 31.01.2011 o 15:56, Byl napisał:

A Wy na jakim serwie gracie? Może chcielibyście "pomarnować czas" wspólnie?


Ja gram tylko na Laurelinie. Od tego serwera zaczynałem i jego się trzymam. Tyle, że do "Śródmieścia" nie zaglądałem już dobre dwa miesiące... Jakoś nie mam ostatnio fazy na fantasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2011 o 11:21, Nightdew napisał:

Krótkie pytanie, opłaca się grać w lotro na free koncie? Słyszałem, że ma jakieś strasznie
ograniczenia.


Opłaca.

Ograniczenia są, jak najbardziej, ale prawie wszystkie da się znieść dzięki Turbine Points, które otrzymujemy m.in. za wykonywanie tzw. Deeds, czyli czegoś w rodzaju osiągnięć. Co więcej, za owe TP można nawet kupić dodatki (Mines of Moria oraz Siege of Mirkwood), tyle, że zajmie to trochę czasu (za wykonanie Deeda dostajemy ok 10-20 TP, a o ile mnie pamięć nie myli, Siege of Mirkwood kosztuje ok. 2000 TP). Natomiast quest packi (czyli "odblokowanie" questów na obszarach dostępnych dla osób płacących abonament) są już znacznie tańsze, od kilkudziesięciu (w promocji) do kilkuset (200-500) TP za rejon.

Ważne jest też to, że TP sumują się dla wszystkich postaci na danym koncie, a wykupienie quest packu odblokowuje konkretny rejon dla całego konta, nie pojedynczej postaci. Czyli można pierwsze trzy "darmowe" obszary przejść dwoma postaciami, zbierając TP (najlepiej to zrobić różnymi rasami, wtedy będziemy mieć różne obszary startowe, a co za tym idzie - różne questy na początkowym etapie gry), a następnie, za owe TP, wykupić kolejne obszary. Znowu przejść je tyloma postaciami, ile mamy i tak w kółko.

Prostszym sposobem jest oczywiście wykupienie abonamentu. Kupno nawet jednego pre-paida (na 60 dni) zmienia nasze konto z darmowego na premium, a tu już więcej rzeczy mamy odblokowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 16:05, rosmer napisał:

Mógłby ktoś dokładnie opisać za co dostaje się te TP.

Można wymienić na mnóstwo rzeczy. Np. dla graczy feree to play przede wszystkim można odblokowywać questy w poszczególnych krainach jak i inne możliwości zablokowane dla darmowych kont. Inne przydatne itemy to np. booki zwiększające na stałe statystyki postaci. Można też za odpowiednia sumę TP podróżować w miejsca gdzie normalnie jest ograniczenie levelowe. Są do kupienia także unikalne outfity i mounty. Wspomniałem tylko o ułamku rzeczy za które można wymienić TP może ktoś jeszcze coś dopisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe o kurcze dopiero zobaczyłem że źle przeczytałem pytanie :p TP można dostać przede wszystkim za robienie deedów. Deedy robimy np. zabijając X mobów określonego typu w danej kraince, odnajdujac konkretne miejsca w danej krainie (np. osiem szczytów w misty mountains) lub tez wykonując określona ilośc questow w danej kraince.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zamierzam zagrać na poważniej w LOTRO i mam troche pytań: Skąd wiem które moje działania zostaną uznane za deedy a które nie? Jest jakiś poradnik co do tego in-game? Mam podstawkę LOTO zakupioną, jak wykorzystam kod to miesiąc mam konto VIP a potem zostanie ono przestawione na premium? Bo zacząłem troche grać na free koncie i mam nadzieję że jak wklepie kod z podstawki to nie będę musiał zaczynac gry od nowa. Najwięcej chciałbym się dowiedzieć o tych deedach, czy moge je powtarzać tzn wykonywac co jakiś czas, żeby punkty deedów mi się nabijały za te same zadania? Otwierałem lotro store in -game i świeciło pustką, nie wiem czy tak jest bo nie mam żadnych punktów za deedy nabitych czy może czekałem za krótko zanim się wgra. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli grasz na koncie free i wpiszesz kod z pudelka (zakładając, że zgadza się wersja EU/US) to będziesz mieć konto Premium. Żeby mieć VIP trzeba dodatkowo stworzyć plan subskrybcyjny (wybrać metodę płatności za przyszłą grę, po chwili można to anulować, ale jest to wymagane, żeby dostać miesiąc VIPa).

W grze masz coś takiego jak Deed log, jeśli zrobisz coś (zabijesz mobka, użyjesz jakiegoś skilla, zrobisz questa, cokolwiek) co powoduje nabijanie jakiegoś konkretnego Deeda dostaniesz o tym odpowiednią informacje na ekranie gry (po prawej u dołu pojawią się odpowiednie ikonki). Od tego momentu możesz uzyskać o danym deedzie informacje w swoim Deed logu.
Deedów powtarzać nie można (chyba, że na innej postaci), jeśli jakiegoś skończysz to koniec. To nie problem, jest ich masa w całej grze, na pare lat intensywnej gry.

Lotro Store nie powinno świecić pustkami, nieważne czy masz fundusze czy nie, powinieneś móc przeglądać sklepik i oglądać różne artykuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 12:14, Wintesun napisał:

Skąd wiem które moje działania zostaną uznane za deedy a które nie?


Deeds pojawiają się w dzienniku. Przykładem Deeda może być np.

Spoiler

znalezienie wszystkich "zabytków" Dunedainów na terenie Bree-landu, zabicie określonej ilości danego typu przeciwników (orki, pająki itp) i tak dalej

. Gdy wykonasz czynność, będącą częścią danego deeda (np.
Spoiler

zabicie swojego pierwszego pająka

), otrzymujesz o tym informację, a postępy możesz śledzić w dzienniku, pod zakładką oznaczającą dany region.

Dnia 04.03.2011 o 12:14, Wintesun napisał:

Jest jakiś poradnik co do tego in-game?


Szczerze mówiąc, nie pamiętam, na pewno jest to wspomniane w podpowiedziach pojawiających się w grze.

Dnia 04.03.2011 o 12:14, Wintesun napisał:

Mam podstawkę LOTO zakupioną, jak wykorzystam kod to miesiąc mam konto VIP a potem zostanie
ono przestawione na premium?


EDYTKA PO PRZECZYTANIU POSTA STRIDERA - o, ciekawe. Byłem przekonany, że kupując podstawkę otrzymuje się VIPa, a konta Premium są dla osób, które kiedyś wykupiły subskrypcję, tylko jej nie odnowiły. Jak to człowiek całe życie się uczy (a potem i tak głupi umiera...)

Dnia 04.03.2011 o 12:14, Wintesun napisał:

Bo zacząłem troche grać na free koncie i mam nadzieję że jak wklepie kod z podstawki to nie będę musiał
zaczynac gry od nowa.


Hmm... nie sądzę, byś musiał zaczynać od nowa. Będziesz musiał wejść na swój profil, wybrać Manage Account (o ile się nie mylę, już ładne parę miesięcy nie grałem), wklepać kod i tyle, konto powinno zostać automatycznie upgrade''owane do statusu VIPowskiego.

Dnia 04.03.2011 o 12:14, Wintesun napisał:

czy moge je powtarzać tzn wykonywac co jakiś czas, żeby punkty deedów mi się nabijały za te same zadania?


Nie. Raz zdobyty Deed nie może być powtórzony (

Spoiler

jeśli Deedem jest zabicie 60 pająków, to za zabicie kolejnych 60 nie dostaniesz kolejnych Turbine Points. Ale pamiętaj, że deedy polegające na zabiciu przeciwników są dwuetapowe - jeśli w pierwszym "etapie" masz zabić X przeciwników, to w drugim będzie to 2X przeciwników - zobaczysz, o co biega

).Natomiast pamiętaj, że Turbine Points, które zdobywasz m.in. za Deedy są przypisane do KONTA, nie do postaci, czyli sumują się dla wszystkich Twoich bohaterów. Możesz zatem zacząć jedną postać, zebrać trochę TP, zacząć drugą i tak dalej.

Dnia 04.03.2011 o 12:14, Wintesun napisał:

Otwierałem lotro store in -game i świeciło pustką


Już kiedyś tak było, wtedy jakiś błąd był i sklep in-game był wyłączony, być może teraz też tak jest. Ale dla pewności - masz tylko czarny ekran, gdy otwierasz LotRO Store, czy po prostu nie ma w nim żadnych przedmiotów, które możesz kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strider i Ring5, dziękuję, teraz wszystko jest jasne. Rzeczywiście jest deed log w grze, teraz powinienem wiedziec co i jak. Co do tego sklepu in-game, to chyba rzeczywiście nie działa, czekałem około 3 minut aż się otworzy i nic... W jednym quescie w intrze zdobyłem 10 TB i od razu była opcja by wykupić kolejny quest za te właśnie punkty, mimo to okienko dalej pozostawało niewzruszone.

20110304144555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować