Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 21.05.2015 o 23:39, Budo napisał:

Cyfrowy Wiedźmin z goga kosztuje 120 zł jak patrzę ze sklepu gram.pl, za to wersja na
Steamie pokazuje mi 50 funtów... ktoś mnie w konia robi, czy o co tu chodzi? Jak wchodzę
sam na goga, to też pokazuje 50 funtów...


Co to znaczy "jak patrzę ze sklepu gram.pl"? Rozumiem, że wchodzisz do sklepu gramu i jest cena 120 zł, tak? I dlaczego ceny zarówno na steamie jak i na GOGu masz w funtach? Mieszkasz w Anglii lub masz IP z UK, bo domyślnie każdy użytkownik w Polsce ma ceny na obu serwisach w euro? Na GOGu pokazuje mi, że mogę grę kupić za 39,99 euro i podobna cena powinna być w funtach. Takie są niestety ceny gier na zagranicznych platformach cyfrowej dystrybucji. Dlatego nikt rozsądny tam nie kupuje, tylko szuka po polskich sklepach lepszych okazji. Dlaczego uważasz, że ktoś Cię robi w konia? Masz wybór gdzie kupić grę, więc w czym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2015 o 22:36, gumeczka napisał:

Hej grasz na sprzecie z podpisu na dole ?? Bo mam prawie identyczny tylko 8 GB ramu i
zastanawiam się czy pójdzie.Pozdrawiam

tak, na tym z podpisu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2015 o 23:49, Kraju napisał:

Co to znaczy "jak patrzę ze sklepu gram.pl"? Rozumiem, że wchodzisz do sklepu gramu i
jest cena 120 zł, tak?


Si.

Dnia 21.05.2015 o 23:49, Kraju napisał:

I dlaczego ceny zarówno na steamie jak i na GOGu masz w funtach?
Mieszkasz w Anglii lub masz IP z UK, bo domyślnie każdy użytkownik w Polsce ma ceny na
obu serwisach w euro? Na GOGu pokazuje mi, że mogę grę kupić za 39,99 euro i podobna
cena powinna być w funtach.


Si, mieszkam w Anglii, także ceny w funtach są ok, ale tutaj akurat za wysokie... tym bardziej, że kumpel mi mówił, że wiedźmak kosztuje 30 funi... także coś mi tu wybitnie nie pasuje. 50 funtów to jest podejrzane O_o

Dnia 21.05.2015 o 23:49, Kraju napisał:

Takie są niestety ceny gier na zagranicznych platformach
cyfrowej dystrybucji.


Nie są. Wiem, bo mieszkam i kupuję. Nawet na konsole gry tyle nie kosztują...

Dnia 21.05.2015 o 23:49, Kraju napisał:

Dlatego nikt rozsądny tam nie kupuje, tylko szuka po polskich sklepach
lepszych okazji. Dlaczego uważasz, że ktoś Cię robi w konia? Masz wybór gdzie kupić grę,
więc w czym problem.


Każdy kto tam mieszka, tam kupuje. Ja akurat mam wybór, a problem w za wysokiej cenie. Nie pasuje mi to i dlatego pytam, czy ktoś wie o jakichś błędach, albo coś takiego. Na ebayu są nawet za 20 funtów, także rozbieżności bardzo duże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ruszyłem trochę fabułę do przodu i przeszedłem tą misję całą z

Spoiler

Keirą Metz

. Miło spotkać starych znajomych z Sagi, bardzo mi się to podoba :D Sama misja też ciekawie zrobiona, przypomina mi nieco Skyrima. No i od razu prawie 2 poziomy więcej :D
Powiem szczerze, że odkąd głównie skupiłem się na misjach i fabule, to i sama gra zaczęła mi się znacznie bardziej podobać, a walka mniej wkurzać :D Gdyby jeszcze poprawiona niektóre kwestie, choćby alchemię, czy zmieniono nieco walkę na bardziej taktyczną (
Spoiler

a walka Ciri to już typowe naparzanie jednego przycisku

), to i może to 9,5/10, czy nawet 10/10 prywatnie mógłbym dać :D
Na razie tylko 22 godziny za mną, ciężko grę oceniać :D Choć do 190 godzin ze Skyrimem jeszcze trochę brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie, co mnie ominelo, bo ten watek skonczylem po 10 czy 12 godzinach gry.. :P

Co do nowego patcha i opcji: dla mnie rewelacja. Po ustawieniu sharpening (czy jak to sie tam nazywa) dla mnie gra wyglada duzo lepiej. Nie bawilem sie w SweetFX i inne mody i jak na razie bardzo mi oprawa graficzna pasuje do klimatu. FPSy nie spadly, wydajnosc (na oko) na tym samym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2015 o 21:02, ZubenPL napisał:

Jak zdobyć więcej talii kart do gry w gwinta?


Właśnie odkryłem, że po pokonaniu przeciwnika w gwinta, dostajemy jedną losową kartę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak działa pancerz? Odejmuje tyle samo punktów obrażeń, ile wynosi pancerz? Przy tych wartościach była by to nie zauważalna wielkość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2015 o 01:08, Ichvander napisał:

Zastanawiam sie, co mnie ominelo, bo ten watek skonczylem po 10 czy 12 godzinach gry..
:P


Ja po prostu sporo zwiedzałem i dlatego dopiero teraz te misje wykonałem :D Zresztą, jakoś scpecjalnie szybko gier nie lubię przechodzić, raczej powoli, spokojnie :D W przypadku wielu walk wczytywałem grę wielokrotnie, bo porywałem się z motyką na słońce :D A wiadomo, że na eksploracji poziomów się nie zdobywa praktycznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie na jakiej zasadzie działaja finishery? Domyślnie mam je ustawione chyba na auto, a nie widzę ich specjalnie, zwłaszcza na potworach. Jak się je uruchamia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2015 o 01:11, Kraju napisał:

> Jak zdobyć więcej talii kart do gry w gwinta?
Właśnie odkryłem, że po pokonaniu przeciwnika w gwinta, dostajemy jedną losową kartę.

Znaczy się, "losowi" przeciwnicy po przegranej rzucają kartę, czy masz na myśli tych z zadań.

Sam się wziąłem przed chwilą za gwinta, i na początku było ciężko, ale jak już udało się zrobić jedno zadanie i wpadła ta karta bohatera oraz wykupiłem kilka kart od handlarzy, to poszło z górki.

Wcześniej rozgrywka była w miarę taktyczna, a teraz... Cóż, wystarczy spojrzeć na screenshota, luck > skillz :P

20150522035254

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

LOL, przez 2 gry się zastanawiamy co się stało z Yennefer, a ta i tak nam nie powie, jak wróciła z "wyspy", czy cokolwiek, bo była Merigold na celowniku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle :) Zdradź gdzie to zadanie gdzie tak zacna karta wpada ? Albo gdzie można kupić jakieś karty ? Ja się męczę
żeby z jakimiś patałachami wygrać, ale jak widzę Twje karty to już wiem czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2015 o 03:54, Mordant napisał:

jak już udało
się zrobić jedno zadanie i wpadła ta karta bohatera


Spoiler

Hmm... Mi od Barona wypadła jakaś normalna karta o sile 5. Natomiast do rybaka nie mam co podchodzić, bo on mnie zajeżdża jakimiś dwoma bohaterami typu Letho... :( Coś nie mam szczęścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2015 o 11:35, KannX napisał:

> Pójdzie mi Wiedźmin 3 na tym lapku?
> http://www.x-kom.pl/p/210937-notebook-laptop-15-6-asus-r510jk-dm011h-i5-4200h-4gb-500gb-dvd-win8-gtx850.html


Może i pójdzie, ale na minimum i jakieś 15kl/s. Bardzo słaba karta graficzna z pamięcią
DDR3. Bez sensu na tym grać w Wieśka.

Zdaje sobie sprawę że 860 albo 960 byłaby lepsza, lecz ograniczają mnie koszty i do 3 tysięcy nie znajdę chyba lepszego. Dzięki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się